Astroloji

 

 

 
Akrep (02.10.2020)
Duygusal ilişkilerinizde güçlü iletişiminiz sayesinde karşı konulmaz biri olabilirsiniz. Size hayır cevabını vermek oldukça güçtür. Hayatınızın yavaş yavaş değiştiğini gözlemleyebilir ve kendinizi bu değişimin içerisinde görebilirsiniz. Zamanı geldiğinde çiçek açacak ve zamanın sizin lehinize işlediğini göreceksiniz.
 
Aslan (02.10.2020)
Büyük etki yaratacak kararlar verme arifesinde olabilirsiniz. Yeni bir kariyer yolculuğu planlıyor olabilirsiniz. Şartları iyice değerlendirdikten sonra karar almanız hata yapma riskinizi en aza indirecektir. Bedeninizi zorlayacak aşırı sporsal faaliyetlere dikkat etmelisiniz. Vücudunuzu zorlamak beklenmedik kas ağrılarına neden olabilir.
 
Balık (02.10.2020)
Duygularınız, hayalleriniz, umutlarınız hepsi birbirine karışmış gibi hissedebileceğiniz bir gün. Kimlik kargaşası içerisinde gerçekleştiremediğiniz planlarınız için bir suçlu aramak yerine hatalarınızdan ders alarak kendinize tekrar bir plan hazırlamalısınız. Zihninizi sakinleştirmek daha kolay hareket etmenize olanak sağlayacaktır.
 
Başak (02.10.2020)
Yeni iş hayatınızda bugün sözleşme imzalayabileceğiniz bir gün olabilir. İmzalamadan önce maddeleri ayrıntılı okumanız ileride bir sürprizle karşılaşmamanız açısından önemlidir. Duygusal kırgınlığınız bugün kendini baskın şekilde hissettirebilir. Alınganlık seviyenizi kontrol etmelisiniz. Finansal yatırımlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gereken bir gün içerisinde olabilirsiniz.
 
Boğa (02.10.2020)
Çalışma ortamınızda sorunları sizin üzerinize bırakmaya çalışan kişiler olabilir. İçinize kapanık değil de sizin görevli olduğunuz projelerde kendinizi açıkça savunmalısınız. Konforunuz için gerekli maddiyatı ancak birikim yaparak sağlayabilirsiniz. Günü birlik aşırı harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
 
İkizler (02.10.2020)
Çalışma ortamınızda alıngan olabileceğiniz bir gün içerisinde olabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara müsaade etmeden düşüncelerinizi samimiyetle paylaşmalısınız. Sosyal yaşantınızdaki konuşmalarınızda daha olumlu cümleler kurmanız gereken bir gün. Karşı tarafı eleştirirken, eleştirinin şiddetine ve ses tonunuza dikkat edin. Yarını da düşünerek hareket etmelisiniz.
 
Koç (02.10.2020)
Çevrenizdeki kişilere karşı oldukça sert, soğuk ve sinirli bir görünüm sergiliyorsunuz. İç disiplininizi biraz yumuşatmanız gerekebilir. Unutmamalısınız ki sert çabuk kırılır. Geçmiş duygularınızın hasat zamanı gelmiş olabilir. Yeni tohum ekmek için hasat zamanını oldukça verimli geçirmelisiniz. Çalışma ortamındaki gerginliklere karşı sadece kendi işlerinize odaklanmalısınız.
 
Kova (02.10.2020)
Çalışma ortamınızda oldukça sinirli ve stresli olabilirsiniz. Proje teslim zamanı yaklaştıkça ekip arkadaşlarınızın umursamazlığı sizin çalışmalarınızı ikiye katlayabilir ve bu sizde yük yapabilir. İş teslimi sonunda tek başarı size ait olacak ve emeğinizin karşılığını alacaksınız. Bu süreçte bütün gözler üzerinizde olacaktır.
 
Oğlak (02.10.2020)
Çalışma ortamınızda oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bütün sorumluluk üzerinize yıkılmış gibi hissedebilirsiniz. Enerjiniz ve çalışkanlığınız sayesinde sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Kendinizi daha fazla sorumluluk alarak ezmemelisiniz. İletişimlerinizde gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız.
 
Terazi (02.10.2020)
Hayatınızı dengede tutmakta zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. İkili ilişkileriniz veya aşk ilişkilerinizde gerginliklere sebep olacak konuşmalar içinde olmaktan bugün kaçının. Böyle bir anda olay yerinden uzaklaşmak veya yalnız olmak sizi pişman olacağınız davranışlardan uzaklaştıracaktır. İş yerinde kurduğunuz duygusal bağlarınız yüzünden sizin kullanmalarına izin vermemelisiniz. Sadece kendi sorumluluklarınızla ilgilenmelisiniz.
 
Yay (02.10.2020)
Ailenizle duygusal gerilimlerin yaşanabileceği bir gün. Kendinizi ifade ederken karşınızdaki kişiyi de düşünerek hareket etmelisiniz. Kelimelerinizin sesi yükselirse karşınızdaki kişininde kırgınlığı o denli yükselebilir. Kelimelerinizin nabzını kontrol edin. Hatalarınıza objektif yaklaşmayı deneyin.
 
Yengeç (02.10.2020)
Yakın çevrenizdeki kadın figürleri ile iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Aradaki kuşak farkını düşünerek hareket etmek daha iyi olabilir. Empati kurarak davranış sergilemek sizleri günün kazananı ilan edecektir. Tanıştığınız yeni kişilerle ortaklık kurma fikri sizlere iletilebilir. Referans olan kişileri özenli seçmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı