Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 11:11 Bu haber 1255 kez okundu
 
48 Saatte Etkili Kaşık Büyüsü
Kaşık büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bazı durumlarda tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında pek çok olumsuzluklar karşı karşıya kalacaktır. Bu büyü gücünü şeytani varlıklardan aldığı için sadece büyü yapılan kişi değil aynı zamanda büyüyü yaptıran kişide olumsuz yönde büyünün özelliklerini üzerinde taşıyabilmektedir.
KAŞIK BÜYÜSÜ Haberi
48 Saatte Etkili Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü iki farklı amaç için kullanılan bir büyüdür. Bu büyü hem birleştirici hem de ayırıcı bir büyü olarak bilinmektedir. Amacınıza uygun bir şekilde uyguladığınızda kısa vadede sonuç verecektir. Bu büyü kişinin sevdiği insana kavuşabilmek için uygulayabileceği aynı zamanda çiftleri birbirlerinden ayırmak için uygulanabilecek bir büyüdür. Büyü çok kuvvetli olduğu için ne amaçla kullanılır ise kullanılsın büyü tesirini 48 saat gibi kısa bir süre içerisinde kişi üzerinde göstermektedir. Kaşık büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Gücünü de şeytani varlıklardan almaktadır. Şeytani varlıklar büyünün çok daha etkili olmasını sağlarlar ve vesveseler sayesinde kişi büyünün etkisi altına kolaylıkla girer.  Kaşık büyüsü diğer büyülere göre çok daha iyi sonuç vermektedir. 48 saatte etkili kaşık büyüsü etkili bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yaptırılmalıdır. Kişi kendisi bu büyüyü yapabilir fakat yanlış bir uygulamaya gittiğinde şeytani varlıkların dikkatini çekecektir ve pek çok olumsuz olayla karşı karşıya kalacaktır. Kendinizi büyünün olumsuzluklarından korumak için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer kaşık büyüsü çiftleri birbirlerinden ayırmak için uygulanıyor ise medyum iki adet kaşığı alır ve bir bardak içinde bulunana suyun içine koyar. Bu su dolu bardağın içinde bulunana iki kaşık üzerine büyülü sözcükler ve kişilerin isimleri okunmaya başlanır. Bu sayede büyü tamamlanmış olunur. Bu iki adet kaşığın mutlaka kişilerin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü 48 saat içerisinde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyü çok etkili olduğundan dolayı kişilerin birbirlerine olan davranışları anında değişiklik göstermeye başlayacaktır. 48 saatte etkili kaşık büyüsü eğer kişiyi kendine bağlamak için uygulanacak bir büyü ise bu kez tek bir kaşık kullanılarak aynı işlemler uygulanır. Bu kaşığında gene kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Eğer kaşık herhangi bir şekilde bulunur ise kişiler evde büyü olduğunu anlayacaklardır. Bu yüzden büyülü kaşığı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir.

Kaşık Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesirleri

Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra 48 saat geçmesi beklenmelidir. Ancak 48 saat sonra kişiler üzerinde büyünün etkileri görülmeye başlanacaktır. Büyü ayırmak için uygulandı ise eğer çiftler sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Özellikle şeytani varlıklar sürekli olarak çiftlere vesveseler verirler ve kişiler de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlarlar. Bu kavgalar her geçen gün artacağı için en kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden ayrılmak isteyeceklerdir. Eğer 48 saatte etkili kaşık büyüsü kişiyi kendine bağlamak için uygulanıyor ise büyü uygulandıktan sonra kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Gene şeytani varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi her gün sizi düşündüğü ve aklından çıkartamadığı için size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Kaşık Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Kaşık büyüsü kara büyüler arasında yer alan etkili bir büyü olduğundan uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesirini gösterir. Özellikle şeytani varlıklar kullanılarak yapılan bir büyü olduğundan dolayı büyünün gücü diğer büyülere göre çok daha büyüktür. 48 saatte etkili kaşık büyüsü yapıldıktan sonra 40 şafak vakti kadar kişiler üzerinde etkilerini göstermeye devam edecektir. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler yavaş yavaş büyünün etkisi altından kurtulmaya başlarlar. Büyünün etkisi tamamen geçtiğinde ise kişiler büyünün varlığından haberdar olmadıkları için normal yaşantılarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu yüzden bu büyünün belli bir süre geçtikten sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilir ise kişiler üzerinde devamlılığı sürecektir. Bu konuya çok önem vermelisiniz ve büyünün tesir etme süresini geçirmeden mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kaşık Büyüsü Yaptırmak ve Sonuçları

Kaşık büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bazı durumlarda tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında pek çok olumsuzluklar karşı karşıya kalacaktır. Bu büyü gücünü şeytani varlıklardan aldığı için sadece büyü yapılan kişi değil aynı zamanda büyüyü yaptıran kişide olumsuz yönde büyünün özelliklerini üzerinde taşıyabilmektedir. Bu yüzden kendinizi korumak için olabildiğince büyüden uzak durmalı ya da kendinize bir muska yazdırmalısınız. Muska sizi bu varlıklardan koruyacak ve etkilerinden uzak tutacaktır.

Kaşık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü ve bunun gibi insanların iradeleri dışında hareket etmelerine sebep olacak her türlü yöntem dinimizce yasaklanmıştır. Bir kişi kendi isteği dışında hareket ediyor ise kişinin hayatı ve kardeşi olumsuz yönde etkilenecektir. Bu yüzden dinimize göre büyü ve bunun gibi yöntemleri uygulayan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Kesinlikle bu tarz yöntemler haram sayılmıştır ve günahtır. Bu tarz yöntemleri kullanmak yerine mutlaka amacınıza daha farklı yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. 48 saatte etkili kaşık büyüsü ne amaçla uygulanırsa uygulansın mutlaka kişi cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizlerde bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve kullanmayı da tercih etmiyoruz. Kaşık büyüsü zaten kötü bir amaç için uygulanan bir büyü olduğundan dolayı büyü sonucunda mutlaka kişi de kendisi büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Özellikle şeytani güçler kişiye musallat olacaktır. Dinimizce de bu kişi mutlaka cehennem ile cezalandırılacaktır. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 48, Saatte, Etkili, Kaşık, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı