İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ak Büyü
Ak Büyü
Gideni Getirme Büyüsü
Gideni Getirme Büyüsü
Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 20:29 Bu haber 2088 kez okundu
 
7 İlmek Büyüsü
Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için kişi istediği sonucu anında alacaktır. Kişi üzerindeki etkiler 7 gün içerisinde oluşacak ve büyünün tesiri ile kişi size bağlanacaktır. 7 ilmek büyüsü güçlü bir büyü olduğu için tehlikeleri de olabilmektedir. Bu yüzden kişilerin mutlaka büyü yaptırırken dikkatli olmaları gerekmektedir.
KARA BÜYÜ Haberi
7 İlmek Büyüsü

İlmek büyüsü, ip büyüsü gibi büyü türleri genelde kişilerin sevdikleri insanı kendilerine bağlamak ve mutlu bir ilişki yaşamak için tercih ettikleri bir yöntemdir. 7 ilmek büyüsü 7 gün içerisinde kişiler üzerine tesir eder ve gücü büyük bir büyü olduğu için sonuçlarını hemen alacaksınızdır. 7 ilmek büyüsü bir ip üzerine düğümler atılarak gerçekleştirilir. Fakat bu büyü yapımı ile kolay gibi görünse de dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Kişiler rastgele bir ip kullanarak büyüyü gerçekleştiremezler. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum malzemeleri bir gece önceden güzelce hazırlar ve daha sonra büyüyü gerçekleştirecektir. Malzemelerin hepsinin özenle işlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden kişiler kendileri internetten okudukları ya da kitaplarda buldukları bilgiler göre büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durum da kişiler olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacaklardır. Büyülerin yapımı esnasında şeytani güçlerde kullanıldığı için kesinlikle kişilerin büyü yönteminden uzak durmaları gerekmektedir. Bu şeytani varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok sevdikleri için musallat olabilirler.

7 İlmek Büyüsü Nasıl Yapılır

7 İlmek büyüsünün yapımı için medyum bir gece önceden urgan halinde olan ipi mumlamaya başlar. İpin etrafı oldukça kaygan olacaktır. Daha sonra üzerine büyülü sözcükleri okur. Ertesi gün büyü yapılacak olan kişinin ismi ve büyülü sözcükler 7 kez tekrar edilerek 7 adet düğüm atılır. Bu düğümler bittikten sonra büyü tamamlanmış olacaktır. 7 ilmek büyüsü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra bu düğümle ipin mutlaka kişinin evinde ya yatağının altına ya da kapı eşinde bir yere saklanması gerekmektedir. İpin mutlaka kişinin evinde kalması şarttır. Kişi kısa sürede bu büyünün etkisi altına girer. 7 Günlük bir süreçten sonra kişi büyünün etkisi ile size karşı daha yakın olacak ve daha iyi davranmaya başlayacaktır. Bu büyü ile sevdiğiniz insanın size bağlanmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

7 İlmek Büyüsü Kişi Üzerinde Nasıl Tesir Eder

Büyülerin etki süreleri ve kişi üzerindeki tesirleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. 7 ilmek büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık size karşı bir sempati duymaya başlar. Bir haftalık sürecin her günün de bu sempati daha da artış gösterecektir ve 7. Gün kişi tamamen size bağlı bir hale gelecektir. Özellikle büyünün yapımında şeytani güçler kullanıldığı için kısa sürede kişi bu varlıkların etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden de size karşı ilgilisi olacaktır. 7 ilmek büyüsü kişinin tüm algısının kapanmamasına neden olur. Kişi hiçbir şekilde mantıklı düşünemez. Bütün hareketleri büyünün etkisi ile olacaktır. Bu yüzden istediğiniz kişiyi kendinize bu büyü ile bağlayabilirsiniz. 7 ilmek büyüsü bu şekilde kişiler üzerin de tesir etmektedir.

7 İlmek Büyüsünün Tesir Etme Süresi

7 ilmek büyüsü güçlü tesiri olan bir büyüdür. Sadece 7 gün içerisinde tesirini kişi üzerinde gösterir. Fakat belli bir süre sonra büyünün kişi üzerindeki tesiri sona erecektir. Bu yüzden de büyünün tüm işlemleri aynı olacak şekilde yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yeniletme işlemi için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz herhangi bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Kişiler kendileri büyüyü yenilemeye kalktıklarında şeytani güçlerin musallat olması ile karşı karşıya kalabilirler. 7 ilmek büyüsü tesir süresi yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Kişi büyü bozulmadığı sürece size bağlı kalacaktır ve sizinle birlikte olacaktır.

7 İlmek Büyüsü Günah mı?

Dinimizde büyü yöntemini kullanan kişiler için kesin ve net bir şekilde günahtır, haram kılınmıştır ibareleri vardır. Kesinlikle büyü yöntemini kullanan kişiler cezalandırılacaklar ve cehenneme gideceklerdir. Bu yöntemi kullanarak kişilerin hayatlarına müdahale etmek ve onları istekleri dışında yönlendirmek günahtır. Kimsenin böyle bir hakkı yoktur. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizler de bu yöntemi kullanmıyoruz. 7 ilmek büyüsü gibi bağlama büyülerini kullanmak yerine sevdiğiniz insanın sizi gerçekten sevmesini sağlamalısınız. Bunun için karşı tarafa duygularınızı açmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da kişi zaten sizi gerçek duygular ile sevmeyecektir. Kişinin bu duyguları tamamen büyünün tesiri altında olduğu için olacaktır. Büyünün gücü bittiğinde kişi sizi sevmediğini anlayacağı için zaten hemen terk edileceksinizdir. Bu yüzden sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşmayı denemelisiniz.

7 İlmek Büyüsü Sonuçları

Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için kişi istediği sonucu anında alacaktır. Kişi üzerindeki etkiler 7 gün içerisinde oluşacak ve büyünün tesiri ile kişi size bağlanacaktır. 7 ilmek büyüsü güçlü bir büyü olduğu için tehlikeleri de olabilmektedir. Bu yüzden kişilerin mutlaka büyü yaptırırken dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyü şeytani güçler kullanılarak yapıldığı için bazı durumlarda kişilere bu varlıkların musallat olduğu görülmektedir. Böyle bir musallat olma durumu ile karşılaşmamak için mutlaka kişilerin kendilerini korumaları, büyüyü kendileri yapmamalıdırlar. Kişi kendini korumak için bir koruma muskası yazdırabilir. Bu koruma muskası sizi 7 ilmek bağama büyüsünün gücünden ve olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Aynı zamanda kişi kendini bu muska ile şeytani varlıklardan da korumuş olacaktır. Bunun dışında kişi herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmaz. Büyü kişi üzerinde tesirini gösterdiği sürece kişi sizinle birlikte olacaktır. Büyü tesiri geçer ya da bozulur ise kişinin size olan ilgisi de sona erecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 7, İlmek, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı