Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 11:10 Bu haber 3384 kez okundu
 
Adet Kanı Büyüsü
Adet kanı büyüsü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi gene size aşık olacaktır. Büyünün olabildiğince tesir süresi sona ermeden önce yenilenmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise olup bitenin farkına varacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka tesir süresinden önce büyüyü yeniletmeye dikkat etmelisiniz.
Büyüler Haberi
Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü genelde kadınları aşık etmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Oldukça tehlikeli olan bu büyü aynı zamanda çok da kuvvetlidir ve kısa zamanda kişi üzerinde etkisini göstererek amacınıza ulaşmanızı sağlar. Adet kanı büyüsü çok eski zamanlardan bu yana uygulanan bir büyü yöntemidir. Büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha güçlü ve kişi üzerinde çok daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlarlar. Bu büyü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyü çok güçlü olduğu için uygulamasını siz kendiniz yapmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyü kısa zaman içerisine sizi saracak ve hoş olmayan durumlar ile karşılaşacaksınızdır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet kanı büyüsü yapımı için sevdiğiniz kadının adet kanına ihtiyaç vardır. Bu kanı medyuma götürdüğünüzde kan üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kısa zamanda etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde kişi artık iradesini kullanamaz hale gelir. Tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sürekli olarak aklında siz olacaksınızdır. Kişi sürekli sizi düşündüğü için artık size aşık olacak ve duygularını açacaktır. Adet kanı büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi de uzundur. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi uzun süreli olarak yanınızda tutabilirsiniz. Fakat gene de tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi iradesine kavuşacağı için kısa zamanda sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamalısınız.

Adet Kanı Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Adet kanı büyüsü yenilenmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü en başından itibaren uygulanır ve gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Asla kendiniz herhangi bir şekilde büyüyü yenileme konusunda bir şey yapmamalısınız. Adet kanı büyüsü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi gene size aşık olacaktır. Büyünün olabildiğince tesir süresi sona ermeden önce yenilenmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise olup bitenin farkına varacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka tesir süresinden önce büyüyü yeniletmeye dikkat etmelisiniz.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Adet kanı büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyü ile istediğiniz kişiyi kolayca kendinize aşık edebilirsiniz. Kişinin kendi kanı üzerine uygulanan bir büyü olduğu için diğer büyülere göre çok daha kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Fakat bu yöntemi kullanarak kişilerin kontrolünü ele almak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak kişilerin hayatlarını değiştirmeye çalışmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Adet kanı büyüsü ve diğer tüm büyüler dinimize göre çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde bu büyü yöntemlerini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz ve sevdiğiniz kişi de gerçekten sizi sevdiği için yanınızda olacaktır. Büyü yöntemi geçici bir çözümdür. Bu yüzden sizlere asla büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adet, Kanı, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı