Haber Detayı
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 22:41 Bu haber 1711 kez okundu
 
Ak Büyü
Büyüler genellikle insanların günlük yaşamlarımda ulaşamadıkları amaçlarına kolay yoldan ulaşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Kişiler bu yöntemi kullanarak rahatlıkla Bir insanın duygu ve düşüncelerine hükmedebilirler. Bu yüzden de büyü yöntemi çok sık geçmişten günümüze tercih edilmiştir. Bu yöntem ile isterseniz bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ya da sevenlerin birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz.
Büyüler Haberi
Ak Büyü

Büyüler genellikle insanların günlük yaşamlarımda ulaşamadıkları amaçlarına kolay yoldan ulaşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Kişiler bu yöntemi kullanarak rahatlıkla Bir insanın duygu ve düşüncelerine hükmedebilirler. Bu yüzden de büyü yöntemi çok sık geçmişten günümüze tercih edilmiştir. Bu yöntem ile isterseniz bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ya da sevenlerin birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Her büyünün yapım amacı ve kullanım  şekli birbirinden farklıdır. Özellikle bazı Büyülerin gücü çok büyüktür. İyi bir amaç için kullanılan Büyülere ak Büyüler denilmektedir. Ak Büyüler genel olarak kişilerin kısmet açma, bereketi arttırma gibi amaçlarla kullandığı büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Ak büyülerin yapımı diğer Büyülere göre de oldukça kolaydır. Kişiler bu büyüleri evde kendileri de uygulayabilirler. Fakat bu büyünün yapımı ne kadar kolay olsa da belli bir yapım şekli vardır ve kişi büyüyü yaparken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar ise kısa sürede büyünün tüm olumsuzluklarını üzerine çekecektir ve kendisi büyüden olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmaları gerekmektedir. Ayrıca büyülerin çok daha hızlı ve kuvvetli bir şekilde Tesir etmesi için genelde medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden de kişiler kendileri büyü yöntemini uygularken dikkat etmelilerdir. Bazı durumlarda kişilere üç harfliler musallat olabilmektedir. Büyünün tüm olumsuz yanlarından etkilenmemek için medyuma gitmek sizin için daha iyi olacaktır.

Ak Büyü Yapmak Günah mıdır?

Büyüler insanların hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için dinimizce günah sayılmıştır. Büyüler iyi bir amaç için bile kullanılsa bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemi kuvvetli bir yöntem olduğu için kişi iradesini kullanamaz hale gelir bu yüzden de  bu yöntem dinimize göre çok büyük günahtır. Ak Büyü iyi amaçlar için kullanılan bir büyü türü olsa da kesinlikle kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanarak değil de doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

Ak Büyü Nasıl Kullanılır

Büyüler yapılış amaçlarına göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle ak Büyüler iyi amaçlar için kullanılan kolay Büyüler olduklarından dolayı çok sık tercih edilmektedirler. Ak Büyü ne amaç için uygulanacak o, şekilde materyaller kullanılmalıdır. Ak Büyüler genel de kısmet açmak için çok sık kullanılmaktadır. Kısmet açma Büyüsü olarak uygulanacağı zaman kişi üzerine direk büyü yapılır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişinin hayatına aşık olacağı kişi girecektir ve kişi aradığını bulacaktır. Eğer büyü bereket için yapılıyor ise kısa süre içerisinde kişinin kazancı daha bereketli bir hal alacaktır ve kişinin aldığı bu para ona yetecektir. Bu büyü ile kişinin mutfağından yemek eksik olmaz. Bu Büyüler genel olarak aşk için bereket için uyguladıkları için kolay büyülerdir. Ak büyüler kolay yapılan ve uygulanan Büyüler olduğu için büyünün tesir süresi de diğer Büyülere göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden Ak büyülerin Tesir sürelerine çok önem verilmelidir ve ara ara mutlaka yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkili olmasını sağlayabiliriz. Aksi taktirde büyünün tesir süresi sona erer ise kişi gene normal davranmaya ve standart hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılıkları sağlanır.

Ak Büyü Tesir Süresi Nedir

Ak büyülerin Tesir süreleri diğer Büyülere göre çok daha az sürmektedir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için gene kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü aynı şekilde uygulanmaya başlanır. Bu şekilde büyünün tesir süresi uzatılmış olunacaktır. Büyünün tesir süresi uzatıldıktan sonra etkileri gene aynı şekilde kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Ak Büyü yeniletilmez ise büyü tüm gücünü kaybeder ve kişi de eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka ak büyülerin sık sık kontrol edilmesi gerekmektedir ve mutlaka Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde büyü etkisi sürmeye devam edecektir.

Ak Büyüleri Yaptırmak Tehlikeli mi ?

Büyüler genel olarak üç harflilerin yardımı kullanarak yapıldığı için kısa süre içerisinde etkisini gösterir fakat bazı durumlarda Büyüler tehlikeli olabilmektedir. Kişi kendi başına büyü yöntemini kullanmaya kalktığında büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir ve hatta üç harfliler kişiye musallat olabilirler. Büyülerin bu tarz olumsuz yanları vardır. Aynı zamanda belli bir süre geçtikten sonra kişi kendi yaptırdığı büyüden de olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilir. Bu yüzden büyüleri kullanırken mutlak medyuma giderek yapılmasını sağlamalısınız. Yoksa büyünün olumsuzlukları ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kendinize bir koruma muskası da yaptırabilirsiniz . Bu şekilde de ak büyü olumsuzluklarından kendinizi koruyabilirsiniz. Bu muskayı kişi üzerinden kesinlikle çıkartmamalıdır, Aksi takdirde büyünün hiç bir etkisi kalmayacağı için sizi de korumaya aktır. Bu şekilde büyülerin olumsuz özelliklerinden korunmuş olursunuz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Büyü,
Yorumlar
Haber Yazılımı