Haber Detayı
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 21:09 Bu haber 5193 kez okundu
 
Apraziyal Geri Getirme Büyüsü
Apraziyal Büyüsü en tehlikeli büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra hem büyü yapılan kişinin hemde büyüyü uygulayan kişinin enerjisini çekecektir. Kişilerin enerjileri çekileceği için artık çok güçsüz kalacaklardır. Kişilerin enerjisi biteceği için artık büyünün tüm olumsuzluklarına karşı açık olacaklardır.
Büyüler Haberi
Apraziyal Geri Getirme Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişi tarafından terk edildiklerini, büyü gibi yöntemleri kullanarak sevdikleri kişinin tekrar Kendilerine geri dönmelerini sağlamaktadırlar. Bu yöntem genel olarak şeytani güçler ile birlikte uygulandığı için çok kısa süreler içerisinde kişinin üzerinde direk etki eder. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin tekrar sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü yöntemlerinden biri olan aprazial Geri Getirme Büyüsü diğer Büyülere göre çok daha zor uygulanmaktadır. Bu yüzden de kişiler mutlaka büyünün yapımında dikkatli olmalılardır. Medyuma giderek büyünü daha sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlamalısınız. Aprazial Büyüsü eski bir vudu Büyüsü olarak geçmektedir. Vudu büyüleri gelmiş geçmiş en tehlikeli büyülerdir. Bu yüzden bu büyüyü uygularken iki kere düşünmelisiniz ve mutlaka tedbiri elden bırakmamalısın.

Aprazial Geri Getirme Büyüsü Tehlikeli Midir?

Aprazial Büyüsü en tehlikeli büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra hem büyü yapılan kişinin hemde büyüyü uygulayan kişinin enerjisini çekecektir. Kişilerin enerjileri çekileceği için artık çok güçsüz kalacaklardır. Kişilerin enerjisi biteceği için artık büyünün tüm olumsuzluklarına karşı açık olacaklardır. Bu yüzden şeytani güçler de kişilere kolaylıkla musallat olacaklardır. Bu yüzden bu büyü çok tehlikelidir. Kişiler kendileri büyüden etkilenmemek için koruma tılsımlı yaptırabilirler. Büyüyü Yaptırmak için medyuma gittiğinizde aynı zamanda kendinize bir de koruma tılsımlı yaptırabilirsiniz. Bu şekilde siz büyüden etkilenmeyeceksinizdir. Aprazial Geri Getirme Büyüsü gücünü şeytani güçlerden aldıkları için kısa sürede sevdiğiniz insan size geri döner. Fakat kişi artık tamamen ruh gibi davranacaktır. Kişinin hiç bir şekilde büyü yüzünden enerjisi kalmamış olacaktır.

Aprazial Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü gecenin geç saatlerinde uygulanmak zorundadır. Büyü tüm gücünü bu şekilde alır. Büyü kimsenin olmadığı tenha bir yerde yapılmak zorundadır. Büyü yapımı için kişinin bir fotoğrafı gerekir. Bir bez bebek üzerine kişinin bu fotoğrafı yapıştırılır ve sürekli olarak tılsımlı sözcükler söylenerek iğneler bebeğe batırılmaya başlanır. Daha sonra büyü şeytani güçlerin de varlığı ile tamamlanmış olur. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi bu bez bebeği kullanarak kişinin davranışlarını kontrol etmeye başlar. Kişi ne zaman sizden vazgeçecek olsa bu bez bebeğe iğneleri sağlamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde kişi artık sizi terk edemez duruma gelir. Kişi her sizi terk etmeye kalktığında büyünün etkisi ile canı yanmaya başlayacaktır. Bu yüzden de artık asla sizden vazgeçemez duruma gelir. Aprazial Geri Getirme Büyüsü yapıldıktan sonra size geri dönmeyecek kişi yoktur. Bu şekilde istediğiniz herkesi kendinize geri döndürebilirsiniz.

Hüddam Aprazial Efendi ile Büyü

Aprazial Büyüsü Hüddam efendinin gücü ile yapılmaktadır. Büyünün gece geç vakitte yapılmasının sebebi Hüddam efendinin sizi gece 12 den sonra ziyaret etmesidir. Büyü yapıldıktan sonra Hüddam efendi büyü yapılan kişiyi rüyasında ziyaret eder. Bu ziyaretler sürekli olarak 40 gece boyunca devam eder. Kişi artık bu rüyaların etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır ve sürekli olarak sizi düşünecektir. Kısa sürede kişi artık size geri dönecektir. Hüddam efendinin kişiler üzerindeki etkisi çok büyüktür. Bu yüzden bu büyü en etkili ve en tehlikeli büyüdür. Aprazial Geri Getirme Büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin mutlaka büyünün etki etme süresine de dikkat etmeleri gerekmektedir. Büyü ne kadar etkili olsa da bu etkisi bir gün mutlaka bitecektir. Hiç bir büyünün gücü sonsuza dek sürmez. Bu yüzden tesir süresi Büyüler için çok önemlidir.

Aprazial Geri Getirme Büyüsü Tesir Etme Süresi

Aprazial Geri Getirme büyüsü çok uzun bir süre boyunca kişiler üzerinde tesir eder fakat bu tesir süresi zaman içerisinde azalmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi azalmaya başladığında kişi artık size karşı eskisi gibi soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi in mutlaka gene aynı medyuma gidilerek büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar aynı şekilde uygulandığında gene kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Aprazial Geri Getirme Büyüsü tekrar edildikten soran kişi gene sizi sevmeye devam edecektir. Fakat büyü yeniletilmez ise kişi gene eskisi gibi sizi sevmeyecek ve kısa zamanda terk edecektir. Büyünü kişi üzerinde tesir etmeye devam etmesini istiyorsanız mutlaka büyüyü yeniletmelisinizdir.

Aprazial Geri Getirme Büyüsü Günah mıdır?

Aprazial Büyüsü gibi güçlü Büyüler kısa sürede kişinin üzerinde hakimiyet kurar. Fakat bu tarz büyü yöntemlerini kullanarak kişiyi tesir altına almak dinimizce çok büyük günahtır. Ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini uygulamak ve insanları bu yöntem ile kontrol altına almak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmayı bizlerde sizlere tavsiye etmiyoruz. Kesinlikle kişiler bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aprazial Geri Getirme Büyüsü gibi büyüler yaptıran kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Aprazial Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması için kişiler hiç bir şekilde kendileri bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyülerin olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir. Büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aprazial Geri Getirme Büyüsü bozulması için şeytani güçler kullanılmaktadır. Şeytani güçler büyünün bozulmasını sağlarlar. Büyü bozulduktan sonra kişi eksi hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Apraziyal, Geri, Getirme, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı