İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 23:38 Bu haber 3628 kez okundu
 
Aşık Etme Büyüsü
Büyüler insanların karşı tarafı kontrol altına almak ve hareketlerini değiştirmek için kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatına müdahale edebilirsiniz ve kişi artık tamamen sizin etkiniz altında kalacaktır. Bazı büyülerin etkileri diğer büyülere göre çok daha büyüktür ve çok daha kısa süre içerisinde kişiyi etkisi altına almaktadır. Bu büyüler genellikle aşk büyüleridir ve kara büyüler arasında yer almaktadır.
AŞIK ETME BÜYÜSÜ Haberi
Aşık Etme Büyüsü

Büyüler insanların karşı tarafı kontrol altına almak ve hareketlerini değiştirmek için kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatına müdahale edebilirsiniz ve kişi artık tamamen sizin etkiniz altında kalacaktır. Bazı büyülerin etkileri diğer büyülere göre çok daha büyüktür ve çok daha kısa süre içerisinde kişiyi etkisi altına almaktadır. Bu büyüler genellikle aşk büyüleridir ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Aşk büyülerinin yapımı da birbirlerinden oldukça farklıdır. Her aşk büyüsünün yapımında aynı yöntem ve materyal kullanılmaz. Aşık etme büyüsü kara büyüler arasında yer alan en kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandıktan sonra istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü sayesinde kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden de bu büyü yöntemi çok sık tercih edilmektedir.

Büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapılır. Bu şekilde büyülerin gücü çok daha büyük olur ve çok daha kısa süreler içerisinde kişinin üzerinde etki edecektir. Bu yüzden bu tarz güçlü büyülerin yapım işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla büyü yöntemini kendi başınıza internetten okuduğunuz bilgilere dayanarak yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyülerin tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Ayrıca büyülerin yapımında kullanılan üç harflilerin sizlere musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden büyü yöntemini kendiniz yapmak yerine mutlaka medyuma giderek yapmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca dinimizde büyü yöntemi oldukça büyük günahlar arasında yer almaktadır. Büyü yöntemini yapan ve yaptıran kişiler mutlaka dinimizde cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız ve büyü yaptırmamalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve büyüyü sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Aşık Etme Büyüsünün Yapım Şekli

Aşık etme büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde aşık edeceğiniz kişinin de fotoğrafını yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraflar üzerine büyülü sözcükler okunur ve fotoğraf bir tas içerisinde yakılır. Bu tasın içerisine su doldurulur ve fotoğrafın külleri ile karıştırılır. Bu büyülü suyun mutlaka büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi altına giren kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Özellikle kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edeceği için aklında sürekli olarak siz olacaksınızdır. Kişi artık bu yoğun düşüncelere katlanamaz hale gelir ve kısa süre içerisinde size ilanı aşk edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz.

Sadece büyünün kişi üzerindeki tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yöntemin de kişiler artık kendi özgür iradeleri ile hareket edemeyecekleri için kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girerler. Kişi artık mantıksız bir şekilde davranmaya başlar ve normal hayatından ve hayatındaki insanlardan uzaklaşmaya başlayacaktır. Aşık etme büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra kişi tamamen sizin etkiniz altında olacaktır. Büyünün kişi üzerindeki etkileri ve etki süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir.

Aşık Etme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır ve bu tesir süreleri sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkarak normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde sizi terk eder. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz ve belli bir süre içerisinde büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüler yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Aşık etme büyüsü tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise ve artık sürekli olarak kavga etmeye başlıyorsanız mutlaka büyünün etkileri azalmıştır. Bu durumda büyünün etkisi geçmeden hemen önce büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için ne olup bittiğini de anlayacaktır. Büyü yönteminin gücü çok büyük olsa da her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu büyünün tesir süresi diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürer bu yüzden sürekli olarak da yeniletilmesine ihtiyaç yoktur. Büyünün yeniletilme işlemi için de kişinin gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gidilerek büyü aynı şekilde tekrardan yapılması gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi üzerine üç harfliler musallat olabilir ve büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Büyünün tesir süresinin çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlamak için ayrıca muskaya yazma yöntemini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yöntem uygulandığında büyü çok daha uzun ve etkili bir hal alacaktır. Bunun için medyuma gittiğinizde ise kişinin ismi bir muskaya yazılır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde muska kişiyi tesiri altına alacaktır. Büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Bu yöntem dışında ek bağlayıcı büyü yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşık, Etme, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı