İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 22:25 Bu haber 1590 kez okundu
 
Aşk Büyüsü
Duygu yönetimi aslında insanların en nadir ve en hassas oldukları nokta olup, bundan kaynaklı olarak duyguları kontrol edebilmek oldukça zordur. Özellikle insanların en hassas noktası olan aşk, tamamen kişinin kontrolünü kaybetmesine benliğinin değişmesine neden olan önemli bir noktadır.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Aşk Büyüsü

Duygu yönetimi aslında insanların en nadir ve en hassas oldukları nokta olup, bundan kaynaklı olarak duyguları kontrol edebilmek oldukça zordur. Özellikle insanların en hassas noktası olan aşk, tamamen kişinin kontrolünü kaybetmesine benliğinin değişmesine neden olan önemli bir noktadır. Aynı zaman da bir kimsenin aşkı tek taraflı yaşıyor olması işleri daha da zorlaştırarak kişilere yapmam dediği pek çok şeyi yaptırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de büyü olup, istedikleri kişi ile istedikleri aşkı yaşamak isteyen kişiler hedeflerine ulaşamıyorlar ise aşk büyüsünden yararlanmaktadır. Bu durum her ne kadar dinimiz gereğince yasak, günah gibi işlemleri içerse de maalesef ki başta da belirttiğimiz üzere kişiler aşkın etkisi ile büyüye başvurmaktadır. Aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü çeşitleri nelerdir, aşk büyüsü nasıl bozulur, etkileri nelerdir gibi araştıran kişilerin en çok merak ettikleri konulardan olan aşk büyülerini sizler için araştırdık.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüleri geniş büyü kapasitesine dayanmakta olup, pek çok çeşitti bulunmaktadır. Örneklemek gerekir ise adet kanı büyüsünden, canbar büyüsüne kadar aşk için yapılan büyü çeşitleri vardır. Bu büyü çeşitlerinden hangisini tercih etmeliyim diye aklınıza soru işareti oluşuyor ise kesinlikle aşk büyüleri arasında tercihinizi yaptırdığınız medyuma bırakmalısınız. Çünkü aşk büyüsü kişilerin mevcut durumu, hali ve isteklerine göre değişkenlik gösterebilir. Genellikle aşk büyüleri çeşidine göre değişse de kara büyüler kategorisinde yer alır. Kara büyülerin etkisi ak büyüye göre kötü sonuçlara neden olabilir ve insanlar da ruhani bir çöküntü, psikolojik sorunlar gibi yan etkileri vardır. Fakat ak büyüler her ne kadar günah olsa da böyle yan etkileri barındırmaz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır aslında en çok araştırılan konular arasında yer almakta olup, yapılış şekli uygulanan büyü çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Her büyünün yapılışı diğerinden farklıdır. Örneğin adet kanı büyüsü farklı yapılış şekline sahip olurken, farklı etkiler verir ve farklı sonuçlara neden olur. Aynı şekilde aşk büyüleri arasında yer alan saç büyüsü de farklı etkileri vererek farklı şekilde yapılışı ve süreci bulunmaktadır. Aşk büyüsünden hangi çeşit olursa olsun pek çok kişi aşk büyüsü tarifi şeklinde araştırmalar yaparak aşk büyüsünün nasıl yapıldığını öğrenmek ve kendisi evde uygulamak adına internet ortamından çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Fakat bu oldukça yanlış bir araştırma şekli olup, internet üzerinden yazılan ve verilen tariflerin ne kadar doğru olduğunu bilmiyor ve tılsımlı sözcükler olmadan, olan tılsımlı sözcüklerin ise doğru olup olmadığını bilmeden büyü yapılması yanlıştır. Yanlış bir kelime, ya da yapılan herhangi bir hatanın dönüşü olmadığı gibi farklı sonuçlara neden olabilir.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün etkileri kişilerin belli bir amaca yönelik genellikle bireysel olsa da bazen iki kişiyi farklı kişinin aşık etmesine yönelik büyüleri kapsayarak bu yönde etkiler verir. Bir kimseyi birisine aşık etmek büyü ile mümkün olsa da eğer yapılan büyü kara büyü ise farklı etkileri de beraberinde getirebilir. Örneğin adet kanı büyüsü aşık etmek amacı ile yapılsa da aynı zaman da bağlamak, istediklerini yaptırmak, yönetmek gibi etkileri de beraberinde getirir. Ayrıca bu büyüde yan etki olarak baş dönmesi, hayali kimseler görme, psikolojik bozukluk gibi etkiler de ortaya çıkabilir. Kara büyünün etkileri insanlar da yoğun şekilde hissedilir ve kişilere farklı zararlar verebilir. Bunun için iyi düşünülerek yapılması önerilmektedir. Aynı zaman da aşk büyüsü bazen farklı anlamlar için kullanılmasından dolayı yani yuva bozma gibi işlemlere alet olmasından dolayı kesinlikle büyük günahlara neden olmaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü her zaman yapıldığı gibi her büyüde olduğu gibi bozulması da mümkündür. Tabi ki yine büyü çeşidine bağlı olarak bozulması mümkündür. Saç ile aşık etme büyüsünün bozulması ayrı olurken, aynı zaman da adet kanı büyüsünün yapılışı gibi bozulması da farklılık göstermektedir. Aşk büyüsü nasıl bozulur konusunda büyü altında olan kişinin bunu fark etmesi aslında oldukça zordur. Çünkü aşk büyüsü etkisi güçlü olmasından dolayı fark edilmesi de bazı belirtiler verse de zorludur. Ancak kişinin yakınları büyüden etkilenmemiş ise onlar tarafından gerek davranış bozuklukları gerekse anormal görünümler sayesinde fark edilebilir. Bunun için de ciddi bir takip gerekmektedir. Böyle durumlarda büyü bozan medyumlardan yardım alarak büyünün var olup olmadığını öğrenerek bozabilirsiniz.

Aşk Vefki

Büyü, başta da belirttiğimiz üzere büyük günahlar içerdiği gibi kötü sonuçlara neden olmaktadır. Gerek Kuran-ı Kerim üzerinde gerekse hadis-i şerifler üzerinde belirtildiği gibi büyü şeytani işlemler barındırarak her ne amaç ile yapılırsa yapılsın hem yapması hem de yaptırılması cehennemlik sonuçlar vermektedir. Bundan dolayı büyü yerine celb, vefk gibi işlemleri önermekte olup, aşk vefki yaptırabilirsiniz. Aşk vefki kesinlikle büyü ile alakalı bir durum olmamakla birlikte tamamen dualar ile yapılan bir işlemdir. Kişilere kötü amaç için değil yani yuva bozma gibi sebepler için yapılmadığı gibi tamamen dualar ile kişinin rüyasına girmenize doğaçlama şekilde aşka sebep olur. Bunun için aşk vefki yapılması büyüye kıyasla oldukça makul bir durumdur. Aşk vefki alim olan medyumlar tarafından yapılmakta olup, bizlede uygulamaktayız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşk, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı