Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 23:21 Bu haber 1303 kez okundu
 
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır
Büyüler pek çok farklı yolla yapılmaktadır. Büyülerin amacına göre farklı yapılış yöntemleri ve kullanılan materyaller vardır. Bu materyaller büyünün gücünü ve tesir etme süresini etkiler. Etkili bir büyü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi hiçbir zaman internetten okuduğu bilgilere bakarak kendi başına büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdır.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüler pek çok farklı yolla yapılmaktadır. Büyülerin amacına göre farklı yapılış yöntemleri ve kullanılan materyaller vardır. Bu materyaller büyünün gücünü ve tesir etme süresini etkiler. Etkili bir büyü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi hiçbir zaman internetten okuduğu bilgilere bakarak kendi başına büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi kendisi büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Büyülerin daha güçlü ve hızlı bir şekilde etki etmesi için medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişi kendisi büyü yöntemini uygulamaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyüden etkilenmemek için medyuma gidilerek bu yöntem uygulanmalıdır. İnsanlar genel olarak büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih ederler. Bu yöntem aşk için kullanıldığında karşı tarafın duygularına hükmedebilirsiniz. Bu şekilde kişi kısa zamanda size aşık olacak sizinle birlikte olacaktır. Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyünün yapımında d üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler büyünün kişi üzerinde daha çabuk etki etmesini sağlar. Bu şekilde amacınıza çok daha kısa sürede ulaşacaksınızdır.

Etkili Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişiye üç harfliler de sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese vermeye başlarlar. Bu vesveseler doğrultusunda kişi artık tamamen sizi düşünecek ve kısa sürede size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde etkili aşk büyüsü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar. Etkili aş k büyüsü nasıl yapılır denildiğinde medyum bu büyünün yapımı için muska yöntemini kullanmaktadır. Bir kağıt parçası üzerine aşk büyüsü yazılır ve kişinin de ismi bu kağıda yazılarak muska üç harflilerin yardımı ile kapatılır. Daha sonra bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kısa zamanda büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden de kişi artık normal hayatına kaldığı yerden devam eder ve sizi de kısa süre içerisinde terk edecektir. Etkili aşk büyüsü kişinin iradesini kullanmasını engellediği için oldukça kuvvetli bir büyü yöntemidir. Sadece bu büyüde dikkat edilmesi gereken şey büyünün tesir süresidir. Büyünün kişi üzerinde etkili olabilmesi için tesirinin devam etmesi gerekmektedir. Bu yüzden de mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Etkili Aşk Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Etkili büyülerin tesir süreleri de diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürmektedir. Büyünün gücü büyük olduğu için tesiri de güçlü olacaktır. Etkili aşk büyüsü tesir süresi ne kadar uzun sürse de bir süre sonra tamamen kişi üzerindeki bu etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yeniletme işi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi gene aynı medyuma giderek aynı işlemleri tekrar ettirdiğinde büyü yenilenmiş olacaktır ve büyünün etkileri de kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Eğer bu tesir süresi bittiğinde büyü yeniletilir ise kişi olup bitenin farkına varacaktır. Ayrıca büyünün etkileri sona erdiği için kişi artık normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyü tekrar edilmelidir. Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde gene tüm işlemler aynı şekilde olacak halde yeniletilmelidir.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Gücü büyük olan büyüler çok daha güçlü bir şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Bu tarz etkili büyülerin bozulması için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gitmeden kendi başlarına hiçbir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de üç harfliler kullanılacaktır. Bu yüzden kişi kendi başına büyü yöntemini bozmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini ve üç harflilerin dikkatini çekecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün bozulması sağlanmalıdır. Etkili aşk büyüsü bozulsa bile belli bir süre daha kişi üzerindeki  etkileri kalıcı olacaktır. Kişi hemen büyünün etkisi altından çıkamaz. Belli bir süre sonra kişi yavaş yavaş kendi normal davranışlarına geri dönecektir. Bu şekilde büyü etkileri kişi üzerinden kalktığında artık kişi hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edecektir.

Etkili Aşk Büyüsüne Ek Bağlayıcı Büyüler

Bağlayıcı ek büyüler, ana büyüye uygun bir şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde ana büyüye hiçbir şekilde etkileri olmayacaktır. Bu yüzden  mutlaka bu büyüler yapılırken amaca uygun bir büyü seçilmelidir. Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır ise o şekilde gene bağlayıcı büyüler yapılmalıdır. Bu aşk büyüsüne ek olarak bağlama büyüleri tercih edilebilir. Bu bağlama büyüleri sayesinde kişi size daha kısa sürede aşık olacak ve daha çok sevecektir. Ek bağlama büyüsü ile büyünün tesir süresini de uzatmış olursunuz. Bu büyüler sayesinde sürekli olarak büyünün tesirini yenilemenize gerek kalmaz. Tesir süresi çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki edeceği için büyünün etkileri de kişi üzerinde daha kalıcı olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile daha uzun süreler birlikte olabilirsiniz. Bağlayıcı büyüler ile büyünün gücünü arttırabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşk, Büyüsü, Nasıl, Yapılır, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı