İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Çay Büyüsü
Çay Büyüsü
Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 21:38 Bu haber 1059 kez okundu
 
Asma Büyüsü
Asma büyüsü gibi güçlü büyülerin etkileri de büyük ve uzun süreli olduğu için bu büyünün bozulması oldukça zordur. Büyüyü bozabilmek için kişiler mutlaka medyuma gitmemelilerdir. Hiçbir şekilde bu güçlü büyüyü kendiniz bozmaya kalkışmamalısınız. Büyünün yapımında ruhani varlıklar kullanıldığından dolayı kişi büyüyü bozmaya kalktığında bu varlıklar büyünün bozulmasına engel olacaklardır
ASMA BÜYÜSÜ Haberi
Asma Büyüsü

Ruhani varlıklar ile birlikte medyumların tılsımlı sözcükleri kullanarak bir insanın hayatını ya da davranışlarını yönetme durumuna büyü denmektedir. Büyü çok sık kullanılan bir yöntemdir. İnsanlar karşı tarafın kontrolünü ele alabilmek için bu yöntemi çok sık tercih ederler. Özellikle kişi günlük hayatında istediği amaca ulaşamadıysa eğer büyü yöntemini kullanarak kısa yoldan amacına ulaşabilir. İnsanlar çok farklı amaçlar için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Özellikle de duygusal ve gönül işleri için büyü yöntemi çok fazla tercih edilmektedir. Kişi günlük yaşantısında sevdiği kişiye bir türlü ulaşamadıysa büyü yöntemini kullanarak bu kişinin duygularını ele geçirebilir ve bu duyguları kendi amacına uygun bir şekilde kullanabilir. Aşk büyüleri ile kişiler istedikleri kişiyi kendilerine aşık edebilirler. Özellikler sizi sevmeyen ve sizden nefret eden bir insanı bile rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Asma büyüsü de aşk için kullanılan büyülerden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda karşı cins size bir anda duygular beslemeye başlayacak ve size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz.

Asma Büyüsü Güçlü Müdür

Asma büyüsü çok güçlü etkileri olan ve çok eski zamanlardan bu yana sık sık kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullandığınızda rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyünün güçlü olmasının bir sebebi de ruhani varlıkların büyü yapımında kullanılmasıdır. Bu varlıklar kişinin bünyesine tesir ederler. Kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler verirler. Kişi de artık bu vesveselere kayıtsız kalamaz hale gelir ve kısa süre içerisinde sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de büyünün etkisi ile sizi sevecektir. Asma büyüsü güçlü bir büyü yöntemi olduğu için bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendinizde bu büyüyü evde uygulayabilirsiniz. Fakat büyü uygulanması sonucunda kişiler herhangi bir şekilde yanlış bir şey yaparlarsa büyünün tüm olumsuz özelliklerini ve ruhani varlıkların dikkatini çekeceklerdir. Ruhani varlıklar sizin güçsüz olduğunuzu düşünürler ve size musallat olacaklardır. Bu yüzden büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilmek için medyuma gitmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Asma Büyüsü Nasıl Yapılır

Asma büyüsünün yapımında medyumlar ruhani varlıklardan yardım alırlar ve güçlerini birleştirerek asma yaprağı üzerine büyülü sözcükleri yazarlar. Büyü yapılacak olan kişinin ismi birkaç kez bu yaprak üzerine üflenir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra asma yaprağı bir bez içine alınır ve mutlaka kişinin evinde kişiye yakın bir yere saklanmalıdır. Büyünün kişiye tesir edebilmesi için kişiye yakın olması çok önemlidir. Bu yüzden de büyülü asma yaprağı hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmamalı ve kaybolmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tesiri sona erecektir. Asma büyüsü bu şekilde yapılır. Kısa süre sonra büyü kişiyi tesiri altına alacak ve kişide değişiklikler meydana gelecektir.

Büyü Kişiyi Nasıl Etkiler

Asma yaprağı büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi normal bir insanmış gibi davranamaz hale gelir. Kişi kendi iradesi ile hareket etmediği için kısa sürede büyünün istediklerini yerine getirmeye başlayacaktır. Kısa zamanda kişi ruhani varlıklarında etkisi ile sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler giderek artış göstereceği için de size karşı duyguları oluşur ve aşık olacaktır. Bu şekilde asma büyüsü gücünü kişi üzerinde gösterir. Büyünün gücünün gitmemesi için mutlaka ara ara kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Eğer büyü yeniletilmez ise tesir süresi sona erecektir ve tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Bir büyünün devamlılığı bu süreye bağlıdır.

Asma Büyüsü Ne Kadar Süre ile Kişi Üzerinde Tesir Eder

Tesir süresi büyülerin yapım şekillerine göre farklılık göstermektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi kendi özgür iradesine kavuşacak ve eski hayatına geri dönecektir. Kişi bu yüzden size karşı herhangi bir şekilde bir şey hissetmediğini de anlayacak ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka kısa sürede büyünün tesiri yeniletilmelidir. Bu yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendi başlarına büyüyü yenilemeye kalkmamalıdırlar. Asma büyüsü yeniletildikten sonra kişi artık gene büyünün etkisi altına gireceği için  sizi sevmeye devam edecektir. Büyü eğer tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise kişi ne olup bittiğini anlayacaktır. BU yüzden mutlaka ara ara büyünün kontrol edilmesi gerekmektedir.

Asma Büyüsünü Bozmak Zor Mudur

Asma büyüsü gibi güçlü büyülerin etkileri de büyük ve uzun süreli olduğu için bu büyünün bozulması oldukça zordur. Büyüyü bozabilmek için kişiler mutlaka medyuma gitmemelilerdir. Hiçbir şekilde bu güçlü büyüyü kendiniz bozmaya kalkışmamalısınız. Büyünün yapımında ruhani varlıklar kullanıldığından dolayı kişi büyüyü bozmaya kalktığında bu varlıklar büyünün bozulmasına engel olacaklardır. Ayrıca size de musallat olabilirler. Buy yüzden medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Asma büyüsü bozulması için medyum ruhani varlıklar ile anlaşma yapar ve bu sayede büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Büyü bozulsa bile kişi anında büyünün tesiri altından kurtulamaz. Belli bir süre daha bu büyünün etkileri kişiyi etkilemeye devam edecektir. Asma büyüsü etkileri yavaş yavaş kişinin üzerinden kalkmaya başladığında artık kişi kendi hayatına geri döner ve olup bitenin de farkına varmayacaktır. Kişinin üzerinde sadece bir enerji düşüklüğü olacaktır. Bu da büyüden kaynaklanır ve normal bir durumdur.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asma, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı