Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 21:26 Bu haber 2069 kez okundu
 
Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama
Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişim olur. Bu değişikliği kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için fark edemez. Çevresi ve ailesi bu davranış değişikliğini fark edeceklerdir, fakat hiçbir şekilde kişinin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılmaz.
KİLİT BÜYÜSÜ Haberi
Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama

Büyülerin yapımı sırasında genelde farklı materyaller kullanılır ve bu materyaller büyünün gücünün artmasını sağlar. Büyünün yapımı ne kadar zor ise büyünün gücü de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden en güçlü büyüler genel olarak aşk ve bağlama büyüleridir. Bu büyü yöntemlerini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size bağlanmasını, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bağlama büyülerinden biri olan asma kilit büyüsü çok eski zamanlardan bu yana uygulanmaktadır. Bu büyü yöntemini gücü oldukça büyüktür. Özellikle bu büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkileri görülür ve çok kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü yöntemini uygularken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde sizi de etkisi altına alabilir ve bu yüzden olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumun yaşanamaması için mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda üç harfliler de size musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için medyum bir asma kilit kullanır. Bu asma kilit kişinin kalbi olacaktır. Asma kilit üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişinin de ismi yazılarak büyünün yapımı tamamlanır. Daha sonra bu asma kilit kilitlenerek kişinin evinde asla fark etmeyeceği ve kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişinin evinde durduğu sürece etkileri görülmeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda etkisini kişi üzerinde gösterir. Kişi yavaş yavaş büyüden etkilenmeye başladığında karşı tarafa karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Kişinin bu duyguları büyü ile birlikte gittikçe daha da yoğun bir hale gelecektir. Büyü kişiyi tamamen sardığında artık kişinin kalbi size bağlanmış olacaktır. Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Büyü yapıldıktan sonra üç harfliler de sürekli olarak sizinle alakalı kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveseler doğrultusunda yaşamaya başlayacağı için size aşık olacaktır.

Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama Belirtileri Nelerdir

Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi duyguları ve iradesi ile hareket edemeyecek konuma gelir. Kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurar. Kişinin dilinde sürekli olarak sizin ismini olacaktır. Kişi her yerde sizi görmeye başlar ve gün boyu sadece sizi düşünecektir. Bu şekilde kişi kısa zamanda size aşık olur. Büyü sayesinde kişinin kalbi sizin için atmaya başlayacaktır ve kişinin gözü sizden bir başkasını görmeyecektir. Bu şekilde büyü yardımı ile sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişim olur. Bu değişikliği kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için fark edemez. Çevresi ve ailesi bu davranış değişikliğini fark edeceklerdir, fakat hiçbir şekilde kişinin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılmaz.

Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama Tesir Süresi Nedir

Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler  normal hayatlarına ve davranışlarına geri dönerler. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre geçtikten sonra mutlaka yenilenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi normal iradesi ile hareket edeceği için sizi sevmediğini anlar ve sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tekrar edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyünün tesir süresini de yenilemiş olursunuz. Büyünün tesir süresi yeniletildikten sonra kısa süre içerisinde kişi gene sizi sevmeye başlayacaktır. Kişi gene sizinle birlikte olacaktır. Fakat büyünün tesir süresi sona ermeden yeniletilmesine çok dikkat etmelisiniz. Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama yeniletildiği sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır. Bu şekilde büyüleri yeniletmeniz gerekmektedir.

Asma Kilit Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama Nasıl Bozulur

Bu büyü yapılması zor ve etkileri büyük olan bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum ancak büyünün tesirinin geçmesini ve bozulmasını sağlayacaktır. Siz bu büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilirler yada siz de büyünün etkisi altına girerek hareket edebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka Asma kilit büyüsü ile kişiyi kendine bağlama bozumu için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum büyüyü bozabilmek için üç harflilerin gücünden faydalanır. Üç harfliler büyünün bozulmasını sağladıktan kısa bir süre sonra kişi kendini toparlayacaktır ve gene eski hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Kişi üzerinde büyü olduğunu anlamaz ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır. Fakat büyü çok güçlü olduğu için bazı durumlarda kişilerin enerjisini çekebilmektedir. Böyle bir durumda kişi büyünün etkisinden kolay kolay çıkamaz, çıksa da belli bir süre boyunca kendini toparlaması gerekecektir. Ancak bu şekilde kişi kendini toparladıktan sonra büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asma, Kilit, Büyüsü, ile, Kişiyi, Kendine, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı