İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 23:32 Bu haber 2584 kez okundu
 
Ayırma Büyüsü
Ayırma büyüleri amacına yönelik farklı şekillerde yapılmakta olup, günümüzde kullanılan pek çok ayırma büyüsü bulunmaktadır. Ayırma büyüsü çeşitleri de buna bağlı olarak ülkemizde aslında pek sık kullanılmasa da görülmektedir.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Ayırma Büyüsü

Evlenmek, sevgili olmak kadar ayrılmakta birçoğumuz için aslında normal bir durumdur. Fakat bazı kişiler aşırı bağlılık ve aşırı sevgi nedeni ile ayrılmayı kolay kolay kabullenmeyebilir. Bu durum aslında tamamen kişiliğe bağlı olduğu gibi bazen de takıntılı bir durum sonrasında ortaya çıktığı görülüyor. Bunların dışında bir de ayırma durumu söz konusudur. Örneğin evli ya da sevgilisi olan bir adamla görüşen kadın haliyle onun ayrılmasını ve kendisi ile bir birliktelik kurması beklentisi içerisindedir. Aynı durum tabi ki erkek içinde geçerlidir. Ayırma aslında sadece bununla sınırlı kalmadığı gibi bazen de kişilerin yakınları tarafından ayrılma isteği duyabilir. Örnek vermek gerekir ise bir kayınvalide oğlunun istediği kız ile görüşmesini istemeyebilir. Öyle ki bu durum evli olan kişiler içinde geçerli olup, kayınvalide gelinini istemeyebilir. Bunlar tamamen dış nedenlere bağlı ayrılık gerektiren durumlardır. Bu kişiler genellikle sevgilileri, evlileri ayırmak amacı güden kişiler olup, ayrılmaları için ellerinden geleni yapmaktadır. Tabi ki sonuç elde edemedikleri zaman ise ayırma büyüsü devreye girmektedir. Ayırma büyüsü her zaman yakınlardan değil düşmanlardan da gelebilir. Örneğin düşmanınız olan bir kimse sizin mutlu olmanızı istemez ya da kıskanır ve buna engel olmak için ayırma büyüsü ile sonuç elde etmek isterler. Ayırma büyüsü birçok farklı şekillerde yapıldığı gibi merak eden kişiler için ayırma büyüsü çeşitleri, nasıl yapıldığı, nasıl bozulduğu gibi pek çok bilgiye yazımızın devamında yer vereceğiz.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Ayırma büyüleri amacına yönelik farklı şekillerde yapılmakta olup, günümüzde kullanılan pek çok ayırma büyüsü bulunmaktadır. Ayırma büyüsü çeşitleri de buna bağlı olarak ülkemizde aslında pek sık kullanılmasa da görülmektedir. Ayırma büyüleri arasında genellikle kaşık büyüsü oldukça tercih edilmekte olup, bunun dışında ise saç teli ile ayırma büyüsü, çermun ayırma büyüsü, domuz yağı ile ayırma büyüsü şeklinde ilerlemektedir. Fakat ülkemizde sizler ile paylaştığım ayırma büyüleri daha sık ve en çok kullanılmaktadır. Ayırma büyüleri tamamen medyum tarafından kimi, neden ve hangi amaç doğrultusunda ayırmak istediğinize göre seçerek uygulanmakta olup, hangi büyü etkili illa bu olsun demeniz oldukça yanlıştır. Tabi ki ayırma büyüleri netice olarak ayrılmaya neden olsa da bazen gelinini oğlundan ayırmak ile sevmediğin ya da düşman olduğun kişilerin mutsuz olması için yaptığın ayırma büyüsü farklı olabilir. Bunun nedeni ise kimse oğlunu gelininden ayırma sonucunda oğlunun zarar görmesini istemez. Fakat bazen bazı büyülerin etkileri yan etki olarak farklı sonuçlara neden olduğu için her ayırma büyüsü herkese uygulanmamaktadır. Bunu seçerken bile medyumlardan yardım almalısınız.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü konusunda aslında internet ortamında araştırılan en popüler konu ayırma büyüsü nasıl yapılır şeklindedir. Bunun nedeni ise bariz şekilde açık olup, evde ayırma büyüsü yapmak isteyen kişilerin ayırma büyüsü arayışı içerisinde olmasıdır. Fakat büyüler oldukça tehlikeli ve riskli işlemler içerdiği için kimse kolay bir büyü bile olsa evde kendi başına uygulaması doğru değildir. Çünkü büyüler yapılışın dışında tılsımlı sözcüklerin doğru yerde ve doğru şekilde okunması ile sonuç verir. Yapılan herhangi küçük bir sözcük hatası ya da yanlış bir işlem yapmak büyünün seyrini değiştirerek size, ailenize, yakınlarınıza ya da büyüyü yaptığınız kişilere dönülmez sonuçlar ile karşılaşmasını sağlayabilir. Bunun için ayırma büyüsü dahil herhangi bir büyü yapmak tecrübeli kişiler gerektirmektedir. Özellikle internet ortamından araştırılan bilgilerin doğruluğu ne derece doğrudur ki buna güvenilerek büyü yapılsın? Bu sebepleri göz önünde bulundurarak yanlış işlemler yapmamanızı önermekteyiz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü, etkileri güçlü büyüler içermekte olup zor olsa da bozulabilir büyüdür. Aslında bozulmayan herhangi bir büyü çeşitti yok denebilecek kadar azdır. Bunun içinde ayırma büyüsü nasıl bozulur diye araştıran kişiler için bozulabilir bir büyüdür. Tabi ki ayırma büyüsü nasıl bozulduğu ise yapılan büyünün çeşidine göre değilmekte olup, büyülerde yine aynı şekilde medyum eşliğinde bozulmaktadır. Tabi ki büyülerin etkisini azaltmak amacı ile büyü bozan duaları okuyabilir ve bu şekilde etkilerini minimum seviyeye getirebilirsiniz. Fakat büyüyü bozmak için bilir kişiden yardım almanız gerekmektedir.

Ayırma Vefki

Büyü, genel anlamda günah içeren işlemlere sahip olan yapısı nedeni ile Müslüman olan kişiler tarafından yapılmaması gerektiğine dair bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler gerek Kuran-ı Kerim üzerinde gerekse Hadis-i Şerifler üzerinde açıkça büyü yapan, ortak olan ya da yaptıran kişilerin cehennemlik olacağına dair bilgiler verilmiştir. Buna göre hangi büyü olursa olsun yapılmaması önerilmektedir. Büyü yerine eğer ki iyi niyetli bir işlem yapacaksanız vefk. Celb gibi işlemlerden yararlanabilirsiniz. Biz ayırma vefki yapmakta olup, büyü ile kesinlikle ilgilenmemekteyiz. Belli istekleri olan kişiler tamamen dualardan oluşan vefk, celb gibi işlemler yaptırabilir. Bunlar ise uzman medyumlar tarafından yapılmakta olup, detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bize whatsapp ya da numaramızı arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Vefk ve celb gibi işlemler tabi ki isteğe bağlı olarak 15 ile 40 gün aralığında gerçekleşmekte olup, işlem sonucunda etki alabilme dereceniz ise 80 olarak değerlendirilmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayırma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı