Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 20:47 Bu haber 3066 kez okundu
 
Ayırma Büyüsü Belirtileri
Bu ayırma büyüsü ancak bu şekilde kişiler üzerindeki etkisini kaybedecektir. Büyü bozulduktan sonra kişilerin öncelikle kendilerini toparlamaları gerekmektedir. Kişiler kendilerini toparladıktan sonra hiçbir şey hatırlamayacaklardır ve gene eskisi gibi kaldıkları yerden hayatlarını yaşamaya devam edecektirler. Bu şekilde tamamen büyünün etkileri kişiler üzerinden kalkmış olacaktır.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Ayırma Büyüsü Belirtileri

İnsanlar büyü yöntemini genel olarak aşk için kullansalar da ayrılık için de tercih edilen pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Bu büyülerin hepsinin yapımı birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapım şekillerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülerin mutlaka doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez büyü yapan kişiyi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır ve siz büyüden zarar görmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ayırma büyüsü gibi bir büyüyü mutlaka medyuma giderek yatırmanız gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden korumuş olursunuz ve büyü doğru bir şekilde yapılacağı için kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde medyum bir kağıt parçası üzerine ayırma büyüsünü yazar. Daha sonra bu kağıt parçası bir muska şeklinde katlanır. Bu büyülü muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülü muska kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu ayırma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başladıktan kısa bir süre sonra kişiler sürekli olarak birbirleri ile kavga etmeye başlayacaklar ve birbirlerine karşı oldukça kötü konuşacaklardır. Bu kavgaların hiçbir sebebi yoktur. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kavgalar giderek artacağı için birbirlerinden nefret eder konuma  gelecekler ve birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde ayırma büyüsü kişiler üzerinde etkisini gösterir. Fakat büyü konusunda mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittiğinde ise kişiler eski hayatlarına kısa zamanda geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre geçtikten sonra mutlaka yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Ayırma büyüsü güçlü bir büyüdür. Anında kişiler üzerinde etkisini gösterir ve uzun süreli olarak bu etki devam edecektir. Fakat kesinlikle çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisin kaybettiğinde kişiler de büyünün etkisi altından çıkacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce medyuma gidilerek büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu ayırma büyüsü yenileme işlemini de asla kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Böyle bir durumda büyüden siz de kötü anlamda etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aynı zamanda büyüyü tesir kişi üzerinde büyü olup olmadığını fark eder ve her şeyi anlayacaktır. Bu yüzden kişilerin davranışlarını sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Kişi eğer karşısındaki kişiye karşı olumlu bir  şekilde davranmaya başlamış ve normal hareketler sergiliyor ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi geçecek demektir. Bu yüzden hemen büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin kişiler üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmaz ve kısa zaman içerisinde kişiler normal hayatlarını yaşamaya kaldıkları yerden devam edeceklerdir.

Ayırma Büyüsünü Bozmak Kolay mı?

Büyülerin yapımı ve bozulması oldukça zordur. Hiçbir şekilde kişiler kendileri bir büyünün bozulması için bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız ve siz farkına bile varmadan büyü sizi içine çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde siz büyüden herhangi bir şekilde zarar görmeyeceksinizdir. Büyülerin bozulması için medyumlar üç harfliler ile iletişime geçerler. Bu varlıkların yardımı olmadan büyüler bozulmaz. Ancak bu varlıklar kişiler üzerindeki büyü etkisin kısa zaman içerisinde ortadan kaldırabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olunması şarttır. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu sebeple mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu ayırma büyüsü ancak bu şekilde kişiler üzerindeki etkisini kaybedecektir. Büyü bozulduktan sonra kişilerin öncelikle kendilerini toparlamaları gerekmektedir. Kişiler kendilerini toparladıktan sonra hiçbir şey hatırlamayacaklardır ve gene eskisi gibi kaldıkları yerden hayatlarını yaşamaya devam edecektirler. Bu şekilde tamamen büyünün etkileri kişiler üzerinden kalkmış olacaktır.

Dinimize Göre Büyü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyüler insanların iradelerini kullanmalarını engeller ve istemedikleri şekillerde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kesinlikle kullanmayı tercih etmemelisiniz. Dinimize göre de büyü yöntemini kullanmak kesinlikle çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullanan kişiler öldükten sonra cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu ayırma büyüsü yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Başkalarının mutluluğunu bozmak için çabalamak yerine kendi mutluluğunuz ile ilgilenmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Aynı zamanda büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’ın yazmış olduğu kaderi de hiçe saymış sayılırlar. Bu yüzden de Allah’a şirk koştuğunuz için en büyük günahlardan birini işlemiş olacaksınızdır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler asla bu yöntemi kullanmanızı ve bu şekilde amacınıza ulaşmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi sizde kesinlikle tercih etmemelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ayırma, Büyüsü, Belirtileri,
Yorumlar
Haber Yazılımı