İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 20:58 Bu haber 1778 kez okundu
 
Bağlama Büyüsü
Bağlama büyüsü hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Bu kapsamda bağlama büyüsü nedir başta olmak üzere etkisi, tesiri ve bağlama büyüsü nasıl yapılabilir gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Bağlama Büyüsü

Büyüler bilindiği üzere gizli ilim adı altında yapılan çalışmalardır. Bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır yanı sıra etkileri, tesir süresi, kaç günde yapılacağı ve çeşitleri üzerinde bazı kaynakları kullanarak sizlere bir paylaşım yapmak istiyoruz. Paragrafımızın en başında bağlama büyüsü nedir sorusuna cevap vererek daha sonraki süreçlerde de detaylandırma kısmına geçelim. Bağlama büyüsü bir erkeği kendinize bağlama, bir kadını kendinize bağlama gibi işlemler için kullanılmaktadır. Tabi bu türde bağlama yapılması eş veya sevgililer için geçerlidir. Harici olarak bağlama büyüsünün bazı çeşitleri vardır. Dil bağlama, göz bağlama ve cinsellik bağlama şeklindedir. Biz ilk olarak sevgilileri veya eşleri birbirine bağlama tarafından ilerlemek istiyoruz. Bu kişiler bağlama büyüsüne maruz kaldığı zaman uzun süreli bir birliktelik sürecine girerler. Ayrılmak üzere olan eşlere yapılması durumunda ayrılma gibi terimler ağza alınmaz. Uzun süreli bir kalıcı beraberlik sürdürürler. Tabi bağlama büyüsü yapmak her medyumun yapabileceği bir süreç değildir. Çok rağbet gören büyüler arasında olsa da gerçek, profesyonel ve işinde başarılı medyumlarla çalışmak gerekir. Piyasada kendisini bağlama büyüsü yapabilen medyum olarak tanıtan kişilerden nasıl uzak durabilirsiniz bu konuya da değinmeyi ihmal etmeyeceğiz.

Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyülerinin birçok yapılma aşamaları ve çeşitleri vardır. Hatta medyumdan medyuma bağlama büyüsü yapılışları farklılık gösterebilmektedir. İnternet kaynaklarını araştırdığımız zaman evde tek başınıza yapabileceğinizi anlatan yazılara veya açıklamalara ya da tariflere denk gelseniz de bu paylaşımların aslı yoktur. Asla bilinçsiz kişilerin yapabileceği süreçler değildir. Hangi zaman aralığında yapılacağı, vefk hazırlanması, hangi malzemelerin kullanılacağı veya nasıl aşamalardan geçileceği hatta öncesinde ve sonrasında neler yapılacağı medyumların sizi yönlendirmesi ile yapılabilmektedir. Bu nedenle hiçbir şekilde medyum danışmanı desteği almadan yapmaya kalkışmayınız. Aksi takdirde ters tepebilir ve bazı fiziksel ya da ruhsal sorunlar yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapmak ayrıca dinimizce günah olarak belirlenmiş süreçlerden birisidir. Tüm büyülerin günah olduğu unutulmamalıdır. Yapmak, yaptırmak size ciddi anlamda zarar verebilir. Hiç yapmamanızı, yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Peki, bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Sevdiğinize veya karınıza ya da kocanıza size bağlı bir insan olması için bağlama büyüsü yaptırmak için internet bilgilerine pek fazla güvenmeyin. Yapmanız gereken işlem bağlama büyüsü yapan medyumlarla görüşmek olmalıdır. Medyum desteği almanız durumunda nasıl süreçlerden geçileceği, nasıl yapılacağı, etkisi nasıl olur, ne zaman tesir eder, riskleri var mı gibi sorulara öncelikle cevap almaya çalışınız. Medyum size kaçamak cevaplar veriyorsa ve hepsinden önce size garanti veriyorsa bu medyumdan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Çünkü hiçbir büyünün garantisi, kesin tutacağı diye bir şey söz konusu değildir.

Bağlama büyüsü yaptırmadan önce kendinizce mutlaka tutacak düşüncesiyle hareket etmeniz çok önemlidir. Yani siz kendinizi büyünün ilmine inandırmanız gerekiyor. Mesela; karınızın size bağlı olmasını sağlamak için çözüm sunabilir. Eşinizi kendinize bağlamanız veya sevgilinizle uzun süre bir beraberlik için kalıcı hatta ömür boyu birlikte olmak için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Sizi riske etmemek adına ve kendimizin de bilgi sahibi olmadığımız için bağlama büyüsü tarifini veremiyoruz. Çünkü bizler büyü yapan medyumlar değiliz. Taleplerinize ancak, aşk celbi, bağlama celbi, aşk tılsımı gibi çözüm süreçleri ile ilgili çalışmalarımızdan bahsediyor olabiliriz. Yaptığımız bu çalışmalar bir büyü değildir ve sadece dua etme süreciyle alakalıdır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Dil Bağlama Büyüsü: Sizin hakkınızda dedikodu yapan birisine, eşinizin size kötü söz kullanmasına veya yakın çevrenizdeki bir insanın sürekli olarak hakaretlerine maruz kalıyorsanız dil bağlama büyüsü yaptırarak bu insanların konuşmalarına, üslubuna dikkat etmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü: Bu büyü çeşidini iki türlü sizlere anlatabiliriz. Örneklerle açıklamak istersek eğer; karınızı veya kız arkadaşınızı çok seviyorsunuz ve başka kişilerin yan gözle bakmasını istemiyorsanız diğer insanlara karşı eşinizi veya sevgilinizi koruma altına alabilirsiniz. Bu kapsamda kimse eşinize veya sevgilinize hiçbir şekilde gözleri ile bakmaz ve büyünün etkisi ile birlikte size daha bağlı bir insan haline gelir. Diğer bir şekilde ise kocanızın başka kadınlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra kocanız sizden başka hiçbir kadına kötü gözle bakmaz. Sevgilisi olan insanlar için de geçerlidir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü: Bu bağlama büyüsü de iki türlü düşünülebilir. Birisi ak büyü, diğeri de kara büyü olarak yapılabilmektedir. Örnekle açıklamak istersek eğer; eşinizi başka kişilerle cinsel bir birlikteliği olmaması için medyum desteği alarak kendine helal olandan başka kimseyle cinsel teması olmamasını sağlamak adına yapılabilmektedir. Diğer kara büyü tarafı ise evli insanlara yapılan çocuklarının olmaması için cinsellik bağlama büyüsü yaptırılabilmektedir. Bu kişilerin böyle bir büyü süreci içerisinde olmaları tamamen art niyet ve kötü niyetle yapılmaktadır.

Yukarıda bağlama büyüsü çeşitleri ile alakalı bir takım bilgileri örneklerle ve kısa açıklamalarla sizlere anlatmış olsak da bağlama büyüleri genel olarak evli insanların ve sevgili olan kişilerin istedikleri süreçlerden birisidir. Eğer istememenize rağmen bağlama büyüsü ile fikir ve düşünceleriniz değiştirilmiş ise bunu bağlama büyüsü bozma çalışması ile aşabilirsiniz. Ancak büyüye maruz kalmış bir kişi üzerinde büyü olduğunu anlamaz ve büyü bozma süreçleri içerisinde bulunmak istemez. Yakın çevrenizdeki insanların sizi yönlendirmesi ile yapılabilecek bir çalışmadır.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağlama, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı