Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 22:24 Bu haber 3644 kez okundu
 
Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme
Bağlama büyüsü ile aşık etme veya diğer büyü yöntemlerini kullanarak kişilerin hayatlarını değiştirmek onları tesiriniz altına almak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme

Büyü yöntemi çok kuvvetlidir ve uygulandıktan sonra rahatlıkla karşı tarafı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Özellikle aşk büyülerinin tesiri çok kuvvetlidir. Hemen kişi üzerinde etkisini gösterir ve kısa zamanda kişi size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde rahatlıkla sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Büyü yöntemi aynı zamanda oldukça tehlikelidir. Bu yüzden büyü yöntemini kendiniz uygulayacaksanız çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekebilirsiniz ve siz farkında büyü sizi sarmaya başlayabilir. Bağlama büyüsü ile aşık etme de bu büyülerden biridir. Tesiri çok kuvvetli olsa da tehlikeleri de çok büyüktür. Bu yüzden bu büyü yöntemini uygularken mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka medyuma büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü kendisi yaptığında sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacak ve uzak tutacaktır. Genelde büyülerin yapımında doğaüstü güçlerden yardım alınmaktadır. Bu güçler büyünün tesirinin daha kuvvetli olmasını sağlarlar. Bu şekilde büyü çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine etki edecektir. Fakat bu varlıklar bazı durumlarda kişilere musallat olabilmektedirler. Bu yüzden de mutlaka büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız, mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır

Bağlama büyülerinin gücü çok büyüktür ve çok fazla çeşidi vardır. Bu büyülerin yapımında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Büyü yapılırken medyum kişiye ait olan bir saç telini ister. Bu saç teli üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişinin ismi de saça okunarak saç yakılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü yapıldıktan bir kaç gün sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık normal hareketler sergileyemez duruma gelir ve kısa zamanda iradesini kaybederek büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Büyü etkisini çok kısa bir zamanda gösterir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Artık gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişinin aklında siz olacağınız için kısa zamanda size gelerek bu duygularından bahsedecektir. Bağlama büyüsü ile aşık etme özellikle doğa üstü güçlerin etkisi ile daha iyi bir şekilde etkisini gösterir. Bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Her büyünün tesir süresi gücüne göre birbirinden farklılık göstermektedir. Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Bu yüzden çok dikkat edilmesi ve sürekli olarak büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi sizin hakkınızda hiçbir şekilde olumlu şeyler düşünmez ve büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecek, normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yeniletme işlemleri için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi bu kez büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin yeniletilmesi için medyuma gitmelisiniz. Medyum gene aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlar. Bu sayede büyünün tesir süresi yeniletilir ve kişi gene aynı şekilde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü ile aşık etme  tesir süresi yeniletildikten sonra kişi gene size aşık olacaktır. Fakat kişinin büyünün etkisi altından çıkmamasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. Üzerinde büyü olduğunu da anlayacaktır.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulabilmesi için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünün bozulmasını sağlarken gene yapımındaki gibi doğa üstü güçlerden yardım alacaktır. Ancak bu varlıklar büyünün gücünün kişi üzerinden kalkmasını sağlayacaktır. Aksi taktirde büyü hiçbir şekilde bozulamaz. Bu yüzden siz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmamalısınız. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler. Büyü bozulduktan sonra kişi gene normal bir şekilde davranmaya başlar ve hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam edecektir. Bu şekilde Bağlama büyüsü ile aşık etme büyüsü bozulmuş olacaktır.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Haram mıdır?

Bağlama büyüsü ile aşık etme veya diğer büyü yöntemlerini kullanarak kişilerin hayatlarını değiştirmek onları tesiriniz altına almak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka dinimize göre cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz. Aksi taktirde hem günaha girmiş olursunuz hem de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Doğal yollar ile sevdiğinizi etkilediğiniz de kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Fakat büyü yöntemi geçici bir çözümdür. Büyünün etkisi sona erdiğinde kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamamak için büyüden uzak durmalısınız. Bağlama büyüsü ile aşık etme aynı zamanda tehlikeleri de çok olan bir büyüdür. Bu büyünün tehlikeleri ilerleyen süreçte sizi de sarmaya başlayacaktır. Büyü sizin hayatınızı da olumsuz etkileyecek, enerjinizi çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalı hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmamalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağlama, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Haber Yazılımı