Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 23:02 Bu haber 4341 kez okundu
 
Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?
Bağlama Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün kişi üzerindeki tesirini sökmek oldukça zor olacaktır. Bunun için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Ancak medyum üç harfliler ile iletişime geçerek büyünün bozulması için onları ikna eder ise büyü bozulacaktır.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyü Tılsımı oldukça zor anlaşılan bir olaydır. Kişiler büyünün etkisi altında ise asla kendi üzerlerinde herhangi bir şekilde büyü ya da tılsım olduğunu anlayamazlar. Büyü kişilerin iradesini ve idrak etmesini önler. Bu yüzden kişi asla kendisi büyü olup olmadığının farkına varamaz. Büyü olup olmadığını ancak kişinin çevresindeki insanlar anlar. Kişinin çevresine karşı, davranışları bir anda değişeceği için etrafındaki insanlar bu durumun farkına varırlar. Bu şekilde kişi üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığından şüphelendiğinizde hemen medyuma gitmelisiniz. Kişi üzerindeki büyüyü ancak medyum çözecektir ve kişiyi bu dertten kurtarır. Siz hiç bir şekilde büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden sizde olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir duruma maruz kalmamak için medyuma gitmeniz en sağlıklı olacaktır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde kişinin davranışlarında genel bir değişiklik var ise mutlaka büyüden şüphelenmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama Büyüsü en eski ve en kuvvetli büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntem gücü büyük olduğu için geçmişten bu güne insanlar tarafından sürekli olarak kullanılmıştır. Özellikle sevdiği insana ulaşamayan insanlar bu tür Bağlama ve aşk büyülerini kullanmaktadırlar. Bağlama büyüleri gücü çok büyük olduğu için karşı taraf anında büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kişinin hayatı, hareketleri anında değişiklik gösterecektir. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde bu büyü yöntemi çok kuvvetli olduğu için kişinin enerjisini çeker. Bu yüzden de kişi üzerinde bir yorgunluk, uyku hali olacaktır. Kişi ruh gibi dolanmaya başlar. Artık hiç bir şekilde kendi iradesi ile hareket edemez duruma gelir. Tamamen artık kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Ayrıca bu büyünün yapımında genelde medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Kişi de bu varlıkların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişinin çevresi kişide ki bu farklılıkların farkına varır. Kişi fark edemese bile kişinin çevresi bu değişikliğin farkına varacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir, asla kendi başlarına herhangi bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girer ve kendisi de büyünün olumsuz yönlerinden zarar görecektir. Ayrıca büyü yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için, kişiye üç harflilerin musallat olması gibi Durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden mutlaka kendinizi korumak için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum büyünün yapımı için genelde bir ip tercih etmektedir. Bu ip üzerine kişinin ismi okunarak düğümler atılır. Bu düğümler kişinin kısa zamanda size bağlanmasını sağlar. Büyülü sözcükler söylenerek ve üç harflilerin gücü kullanılarak büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü gerçekleştirildikten sonra mutlaka kişinin yatağının altına bu ip konulmalıdır. Kişinin bu ipi fark etmemesi çok önemlidir. Bu yüzden ipi çok iyi bir şekilde saklamalısınız. Daha sonra büyü kişiye yakın olacağı için tesirini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde bu büyü kişinin bir anda size aşık olmasını sağlar. Bu durum kişinin çevresi tarafından garip karşılanacaktır. Bu şekilde büyü anlaşılır.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Bağlama Büyüsü güçlü Büyülerden biri olduğu için çok kısa bir süre içerisinde tesirini gösterir. Bu yüzden kısa sürede sevdiğiniz kişi sizinle birlikte olacaktır. Büyü etkisini gösterdiğinde mutlaka Tesir süresini de kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun sürer ise sevdiğiniz kişi de sizinle o kadar uzun süreli olarak birlikte olacaktır. Eğer büyünün Tesir etme süresi sona erer ise kişinin üzerindeki büyü etkisi ortadan kalkacağı için kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.  Büyü yeniletilmesi için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum gene aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlar. Büyü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlama Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün kişi üzerindeki tesirini sökmek oldukça zor olacaktır. Bunun için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Ancak medyum üç harfliler ile iletişime geçerek büyünün bozulması için onları ikna eder ise büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan hemen sonra kişi kendi duygularına ve Hayatına geri dönmez, mutlaka belli bir sürenin geçmesi ve kişinin kendini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini ortadan kaldırır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır diyenler için bu büyü etkisini kişi üzerinde gösterdiği andan itibaren kişide ki farklılık görülecektir. Büyünün tesir süresi bittiğinde ise kişi kendini toparlamaya aşklar ve yavaş yavaş büyünün etkisinden kurtulur. Kişi büyüden kurtulduğunda eski hayatına geri döner ve eskisi gibi kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabiliriz. Hiç bir şekilde siz kendiniz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmamalısınız. Aksi bir durumda büyü bozulmaz siz bu kez büyünün içine çekilirsiniz. Bu yüzden de büyü kısa sürede sizi de etkisi altına alarak olumsuz etkilemeye başlayacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bağlama, Büyüsü, Nasıl, Anlaşılır?,
Yorumlar
Haber Yazılımı