Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:30 Bu haber 747 kez okundu
 
Bakır Büyüsü
Bakır Büyüsü etkili bir ayırma büyüsüdür. Bu yazımızda bakır büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.
BAKIR BÜYÜSÜ Haberi
Bakır Büyüsü

Bakır Büyüsü Nedir?

Büyüler genel olarak insanların amaçlarına ulaşabilmeleri için üç harflilerden yardım alarak kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak kişiler karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirebilir ve onların özgür iradeleri ile hareket etmelerini engelleyebilirler. Bu yüzden büyünün etkisi altında kalan kişi artık kendi gibi normal davranışlar sergileyemez hale gelir ve bu yüzden de kısa süre içerisinde büyünün etkisi ile hareket edeceğinden karşı taraf amacına ulaşacaktır. Genellikle insanlar büyü yöntemini sevip te kavuşamadıkları kişiye kavuşabilmek için çok sık tercih etmektedirler. Bu şekilde aşk için kullanılan büyüler çok kuvvetlidir ve kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlar. Aşk büyülerini kullanarak istediğiniz kişinin davranışlarını ve duygularını kontrol altına alabileceğiniz için kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyüler sadece bu şekilde değil aynı zamanda kişileri birbirlerinden ayırmak için ve soğutmak için de kullanılmaktadır. Bu tarz büyülerin gücü de oldukça büyütür ve genel olarak ayrılık büyüleri kara büyüler arasında yer alır. Bu büyüleri kullandığınızda istediğiniz çiftin evliliğini bitirebilirsiniz ve birbirlerinden sonsuza dek ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu tarz ayrılık büyülerinin yapımında genel olarak farklı materyaller kullanılmaktadır. Büyünün yapımında kullanılan materyale göre büyünün gücü de artış gösterecektir. Özellikle en etkili büyülerden biri olan bakır büyüsü çok sık tercih edilmektedir. Bakır büyüsünün yapımında kullanılan bakır büyünün çok daha etkili ve kısa sürede tesir eder bir hal almasını sağlamaktadır. Bu şekilde istediğiniz kişilerin birbirlerinden ayrılmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Fakat bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Medyum değil de kişi kendi başına bu tarz bir büyüyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kısa süre içerisinde büyüden olumsuz etkilenecektir. Hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması germektedir.

Ayrıca büyü yapmak ve yaptırmak dinimizde yer alır fakat kesinlikle yasaklanmış bir yöntemdir. Bu yöntem kullanılarak kişilerin duygu ve düşünceleri değiştirildiği için dinimizce kesinlikle büyü yöntemi yasaklanmıştır. Büyü yapan ve ya yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalı ve normal yollarla amacınıza ulaşmayı denemelisinizdir. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz.

Bakır Büyüsünün Yapım Şekli

Bakır büyüsünün yapımı çok eski zamanlara dayanmaktadır. Bu büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bakır bir kap içerisine bir bardak su konulur ve bu su üzerine büyü yapılacak olan kişinin isimi büyülü sözcüklerle birlikte üflenir. Daha sonra üç harflilerimde yardımı ile bu büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin bu bakır kap içinden suyu içmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerine tesir edecektir. Büyü tamamlandıktan belli bir süre sonra büyünün etkileri kişiyi yavaş yavaş sarmaya başlayacaktır. Bu şekilde kişi artık sevdiği kişiye karşı bir şey hissetmemeye başlayacaktır hatta ondan nefret edecek konuma kadar gelir ve sürekli kavgalar etmeye başlarlar. Kısa süre içerisinde kişi sevdiği adamdan ya da kadından ayrılma kararı alacaktır.

Bakır büyüsü böyle güçlü etkilere sahip bir büyüdür ve çok kısa süre içerisinde kişiler üzerine tesir etmesi ile bilinir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyüdür. Bu büyünün yapımı sırasında üç harfliler de kullanıldığı için bu doğa üstü güçler sürekli olarak kişiye vesvese vererek onu yönlendirirler. Kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale geldiği için tamamen bu vesveselere uyarak hayatını yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden de aslında hayatındaki kişiyi sevse bile sevmiyormuş gibi hisseder ve ondan kısa süre içerisinde ayrılacaktır. Bu büyü çok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için kısa süre içerisinde istediğiniz sonucu alacaksınızdır. Aynı zamanda kişinin davranışları değişse bile kişi kendindeki bu davranış değişikliğini asla fark etmeyecektir. Sadece çevresi tarafından bu davranış değişikliği fark edilir. Bu da büyünün olup olmadığını anlamalarını sağlamaz.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki süresi vardır ve bu etki süresi büyünün yapım şekline göre farklılık göstermektedir. Büyüler yapılırken kullanılan materyaller büyünün gücünü ve tesir süresini çok etkilemektedir. Bakır büyüsü de oldukça güçlü etkileri olan ve tesir süresi uzun süren bir büyüdür. Ne kadar tesir süresi uzun olsa da belli bir süre ile kişi üzerinde bu büyünün etkileri görülecektir. Bu yüzden belli bir süre sonra mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için kişinin tekrar medyuma gitmesi gerekir ve aynı şekilde büyüyü yaptırmalıdır. Kesinlikle büyüyü kişi kendi başına yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi yanlış bir şey yaptığında büyünün tüm olumsuzlukların üzerine çekebilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bakır büyüsü gene aynı şekilde yapılarak yeniletilir.

Büyü yeniletildikten sonra kişi büyünün etkisi altında hareket etmeye devam edecektir. Fakat büyü yeniletilmediğinde kişinin bütün davranışları normale dönecektir ve eski hayatına kaldığı yerden devam edecek sevdiği kişiye de yeniden geri dönecektir. Böyle bir şeyin yanşamaması için mutlaka büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılık sağlanacaktır. Bu şekilde ayırma amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakır, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı