Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 23:21 Bu haber 3169 kez okundu
 
Bakır Büyüsü ile Aşık Etme
Bakır büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu büyü genel olarak aşk için uygulanan bir büyüdür ve oldukça kısa sürede tesir ettiği için kişiler tarafından sık sık tercih edilmektedir.
BAKIR BÜYÜSÜ Haberi
Bakır Büyüsü ile Aşık Etme

Bakır büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu büyü genel olarak aşk için uygulanan bir büyüdür ve oldukça kısa sürede tesir ettiği için kişiler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin de bu büyü ile sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bakır büyüsü yapımı ile oldukça zor bir büyüdür. Bu yüzden bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişiler kesinlikle bu büyüyü kendi başlarına yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaklardır. Ayrıca bu büyünün yapımında genellikle medyumlar büyünün tesiri artsın diye mistik güçlerden de yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişi mistik güçlerin de saldırısına uğrayabilir. Bu yüzden kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız.

Bakır Büyüsü Nasıl Uygulanır

Bakır büyüsünün uygulanması için medyuma gittiğinizde bakır bir nesne üzerine aşk büyüsü okunur ve kişinin ismi de bu nesne üzerine yazılmalıdır. Büyü mistik güçlerin yardımı ile tamamlanır. Daha sonra bu bakır nesnenin mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde büyünün etkileri görülmeye başlanacaktır. Kişiye büyü ne kadar yakın olur ise büyünün tesiri de o kadar kuvvetli olacaktır. Büyü etkilerini bu şekilde daha iyi ve daha kısa bir zaman içerisinde göstermeye başlayacaktır.  Bakır büyüsü  bu şekilde yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar ve size aşık olacaktır.

Bakır Büyüsü Yapıldığında Kişinin Davranışları Nasıl Değişir

Bakır büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen farklı bir insan gibi davranmaya başlayacaktır. Bu değişiklik kişinin arkadaşları ve çevresi tarafından fark edilecektir fakat kişi kendinde meydana gelen bu değişikliği büyünün etkisi altında olduğu için asla fark etmeyecektir. Bu yüzden büyü nasıl isterse o  şekilde hareket etmeye başlayacaktır.  Bakır büyüsü yapıldıktan sonra mistik güçler sürekli olarak kişiye vesvese vermeye başlar. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Gece gündüz demeden kişi sürekli olarak sizi düşüneceği için artık size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi size aşık olacaktır. Bu büyü sayesinde istediğiniz gibi sevdiğiniz kişinin duygularını kontrol edebilirsiniz.

Bakır Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır

Bakır büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için tesir süresi de güçlüdür ve uzun süreli olarak kişi üzerinde büyü tesir eder. Fakat bu tesir süresi belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde ise kişi kısa süre içerisinde kendi dünyasına yaşantısına geri dönecektir.  Kişinin büyünün etkisi altından çıkmaması için mutlaka belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki tesir süresi de kalıcı olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi kontrol edilmelidir ve bu süre bitmeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisi kalıcı olacaktır.  Bakır büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmesi ve büyüyü aynı şekilde yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kendini göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene sizi sevmeye devam edecektir.

Büyünün Tesir Süresi Nasıl Anlaşılır

Bakır büyüsünün aşk için uygulanan bir büyü olduğu için bu büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size karşı olan davranışlarına bakabilirsiniz. Eğer  kişi size karşı soğuk davranıyor ise be giderek sık sık kavga etmeye başladıysanız kısa zaman içerisinde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacak demektir. Bu yüzden mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz.

Bakır Büyüsünü Bozmak

Bakır büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımı zor olduğu için bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Özellikle büyünün yapımı esnasında medyumlar mistik güçlerden yardım aldıkları için büyünün bozulması için de gene mistik güçlere ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden bu büyünün mutlaka gene medyuma gidilerek bozdurulması gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına büyüyü bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde mistik güçlerin saldırısına uğrayabilirler ve musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bakır büyüsü bozulduktan sonra büyünün etkileri birkaç gün daha kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyünü tesiri tamamen kişi üzerinden anında kalkmaz. Bunun sebebi büyünün çok güçlü olmasıdır. Büyü etkileri kişi üzerinden kalktıktan sonra artık kişi hiçbir şey yokmuş gibi hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Bakır Büyüsü Evde Yapılabilir Mi

Bakır büyüsü güçlü büyülerden biri olduğu için ve mistik güçler kullanıldığı için kişiler bu büyüyü kesinlikle tek başlarına evde yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu büyü evde yapılabilmektedir. Fakat kişilerin büyüyü yaparken hiçbir şekilde yanlış bir şey yapmamaları gerekmektedir. Eğer kişi yanlışlıkla büyüyü yaparken yanlış bir sözcük söyler ise mistik güçlerin musallat olması gibi olumsuz durumlarla karşılaşırlar. Ayrıca bakır büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişi büyüyü yanlış yapar ise  büyünün tüm olumsuz özelliklerini de üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için kişiler medyum tercih etmelilerdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakır, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı