Haber Detayı
13 Ekim 2019 - Pazar 11:29 Bu haber 1710 kez okundu
 
Bakla Büyüsü ile Aşık Etme
Bakla büyüsü ile aşık etme yöntemini kullandığınızda günaha gireceksinizdir. Bu yüzden bu yöntemi sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Böyle bir yöntemi tercih etmek yerine mutlaka doğal yöntemleri denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi yerine doğal yollar ile karşınızdaki kişiyi etkilemeye çalıştığınızda kişi sizi gerçekten sevecektir ve yanınızda olacaktır.
BAKLA BÜYÜSÜ Haberi
Bakla Büyüsü ile Aşık Etme

Büyü yönteminin gücü oldukça büyüktür Bu yöntemi uyguladığınızda karşı tarafın tüm iradesini kontrol altına alırsınız ve kısa zamanda kişi artık siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullandığınızda kişilerin hayatını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Genel olarak büyü yöntemi kişilerin aşık olduğu kişiye ulaşmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi tercih ettiğinizde kısa zamanda sevdiğiniz kişi de size aşık olacaktır ve mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Fakat büyü yöntemi ne kadar etkili ise aynı zamanda o kadar da tehlikelidir. Büyünün tehlikelerinden uzak durmak için bu yöntemi siz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemini siz uygularsanız ve bu uygulama sırasında yanlış bir şey yaparsanız büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekmiş olacaksınızdır. Ayrıca büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için bakla büyüsü ile aşık etme mutlaka medyuma gidilerek yapılmalıdır. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz.

Bakla Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır?

Bakla  büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Medyum bir avuç baklayı bir tas su içerisine atar ve bu baklalar üzerine büyülü sözcükleri okumaya başlar. Aynı zamanda bir kağıt parçasına da büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır ve bu suyun içerisine atılır. Daha sonra üç harflilerin yardımı ile bu büyü tamamlanır. Baklalar bu işlem tamamlandıktan sonra bir bez içerisine alınarak güzelce sarılır. Bu bezin mutlaka büyü yapılan işinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişinin üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Büyü tesirini göstermeye başladığında kişi tuhaf davranmaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altında olduğu için kendi hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez konuma gelir ve giderek sosyal hayatından, çevresindeki insanlardan uzaklaşmaya başlayacaktır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu yüzden de sürekli olarak artık sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi artık bakla büyüsü ile aşık etme yüzünden her yerde sizi görmeye başlayacak sadece sizi düşünür konuma gelecektir. Bu şekilde büyünün etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlanır.

Bakla Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Bu büyünün tesiri çok kuvvetlidir. Uzun bir süre boyunca kişi büyünün tesiri altında hareket eder. Fakat ilerleyen süreçlerde büyünün etkisi giderek azalacaktır. Bu yüzden de büyünün tesiri sona erecek ve kişi de sizi gerçekten sevmediğini fark edeceği için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tekrar edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresi yenilenmiş olacaktır ve kişide tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar. Bakla büyüsü ile aşık etme tesir süresine çok önem vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyü geçici bir çözüm olacaktır.

Bakla Büyüsü ile Aşık Etme Bozmak Mümkün mü?

Bakla büyüsü gibi yapılması zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz şarttır. Siz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka büyünün olumsuzluklarını kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka büyüyü medyum bozmalıdır. Medyum büyünün yapımı sırasında üç harflilerden yardım aldığı için büyünün bozulması için de gene bu varlıklardan yardım alacaktır. Bu varlıklar büyünün etkisinin kişi üzerinden kalkmasını sağlarlar. Fakat büyü bozulması sırasında bu varlıkların musallat olması gibi pek çok olumsuz durumla da karşılaşılmaktadır. Bu yüzden büyünün bozulması esnasında bu varlıkların saldırısına uğramamak için kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muska sizi tüm kötülüklerden bu varlıkların gücünden koruyacaktır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuzluklarına karşı koruyabilirsiniz. Fakat bu muskayı mutlaka üzerinizde taşımalısınız ve asla üzerinizden çıkartmamalısınız. Bakla büyüsü ile aşık etme bu şekilde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde kendi hayatına ve normal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de kısa zamanda sizi sevmediğini anlayarak terk edecektir.

Bakla Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Dinimizde büyü yöntemine yer verilmektedir ve bu yöntemi kullananların mutlaka cezalandırılacağından söz edilmektedir. Büyü yöntemi çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde bu ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş sayılırsınız ve mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyü yönteminden uzak durmalısınız. Bakla büyüsü ile aşık etme yöntemini kullandığınızda günaha gireceksinizdir. Bu yüzden bu yöntemi sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Böyle bir yöntemi tercih etmek yerine mutlaka doğal yöntemleri denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi yerine doğal yollar ile karşınızdaki kişiyi etkilemeye çalıştığınızda kişi sizi gerçekten sevecektir ve yanınızda olacaktır. Fakat büyü yöntemini tercih ettiğinizde büyünün gücü ortadan kalktıktan sonra büyünün etkisi bitiği için kişi sizi terk edecektir. Yani büyü yöntemi sevdiğiniz kişiye ulaşmak için geçici bir çözümdür. Bu yöntemi kullanarak günaha girmek yerine sevdiğiniz insanın sizi gerçekten sevmesini sağlamalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakla, Büyüsü, ile, Aşık, Etme, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı