Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 22:48 Bu haber 9245 kez okundu
 
Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama
Bez bebek büyüsü ile bağlama gerçekleştirildikten sonra kişi sürekli olarak yanınızda olmak isteyecektir. Büyü gücünü aynı zamanda üç harflilerden de almaktadır. Kişi onlarında tesiri altına girerek hareket edecek ve onların vesveselerini dinleyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de büyü yöntemi ile size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama

İnsan günlük hayatında amacına ulaşmadığında farklı yöntemleri kullanarak, kısa zamanda amacı ne ise ona ulaşmayı dener. Genellikle bu yöntemler tılsımlı uygulamalardır. Kişiler bu tılsımlı yöntemleri sevdikleri insana kavuşabilmek için geçmiş zamanlardan bu yana pek çok kez kullanmışlardır. Voodoo büyüsü de en eski büyülerden biridir. Yapımı ile de oldukça zor bir büyüdür. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve yapımı esnasında kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Bez bebek büyüsü ile bağlama işlemi yapıldıktan sonra elde edemeyeceğiniz kişi yoktur. Bu büyü sayesinde kişinin gözleri ve kalbi bağlanır, artık kişi sadece sizin istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün tesiri çok kuvvetli olduğu için kişiyi kontrol altına almanız da kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.  Büyünün yapımında bir bez bebek kullanılmaktadır. Büyü yapımı için bu bebeğe mutlaka ihtiyaç vardır.  Fakat büyünün yapımı çok tehlikelidir. Bu yüzden internetten ya da kitaplardan okuduğunuz bilgilere göre hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Bez bebek büyüsü için medyuma gittiğinizde, medyum bir bebek üzerine tılsımlı sözcükleri okur ve üzerine birkaç tane iğne batırır. Bu iğneler kişiyi kontrol etmenize yarayacaktır. Kişi sizin sözünüzün dışına çıkmaya kalktığında bu iğneleri bebeğe batırarak kişiyi tekrar kontrol altına alabilirsiniz. Kişi bu iğnelerin acısını kendi vücudunda mutlaka hissedecektir. Kişi bu iğnelerin acısını yaşadığı için kısa zamanda büyüye teslim olacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size bağlı bir insan haline dönüşecektir.  Kişi büyünün tesiri altına girdiği andan itibaren artık farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişinin hiçbir şekilde iradesi kalmadığı için artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaktır. Büyünün gücü anında kişiyi sarmaya başlar. Bu büyü yapıldıktan 32 saat sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi sürekli olarak sizi düşünür ve sizinle alakalı hayaller kurmaya başlar. Bez bebek büyüsü ile bağlama gerçekleştirildikten sonra kişi sürekli olarak yanınızda olmak isteyecektir. Büyü gücünü aynı zamanda üç harflilerden de almaktadır. Kişi onlarında tesiri altına girerek hareket edecek ve onların vesveselerini dinleyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de büyü yöntemi ile size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Büyülerin gücü ile tesir etme süreleri birbirleri ile doğru orantılıdır. Bu büyünün tesir  süresi ise diğer büyülere göre çok daha büyüktür. Çünkü çok eski zamanlardan bu yana uygulanır ve gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden büyünün uygulatılması da bir o kadar zordur.  Bez bebek büyüsü ile bağlama tesir süresi kişi üzerinde oldukça uzun sürer. Fakat bir gün mutlaka bu büyünün de gücü ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra tekrar yapılması gerekmektedir. Büyü tekrar yeniletildiği için gücünü tekrar geri kazanacaktır ve gene kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Fakat büyünün yeniletilmesinde mutlaka dikkat etmelisiniz. Asla bu büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz gücünü üzerinize çekeceksinizdir. Ayrıca üç harfliler de büyünün yapımında rol oynadığı için onlarında dikkatini çekebilirsiniz ve size musallat olmalarına sebep olabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle büyünün yeniletme işlemlerini gene aynı medyuma giderek aynı şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde gene aynı şekilde kişi üzerinde tesirini göstermeye devam edeceği için kişi sizi sevmeye devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresini mutlaka kişi üzerindeki etkisi geçmeden önce yeniletmeye dikkat etmelisiniz. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi üzerinde büyü olduğunu anlayacak ve bu yüzden de tedbir alacaktır. Büyünün gücünün kişi üzerinden kalktığını anlamak için kişinin davranışlarını takip etmelisiniz. Eğer kişi size karşı bir anda soğuk davranmaya başlıyor ise büyünün etkisi azalmaya başlamış demektir. Bu durumda hemen medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama Günah mıdır?

Büyü yöntemi ne amaçla uygulanırsa uygulansın kesinlikle çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalmamalısınız. Aksi taktire dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saydıkları için cehenneme gideceklerdir. Bizler bu sebeple büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu tarz yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Bu gibi yöntemleri kullanmak yerine sevdiğiniz insana açılmayı ya da onu doğal yollar ile etkilemeyi tercih etmelisiniz. Aksi bir durumda mutlaka olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bez bebek büyüsü ile bağlama geçici bir çözümdür. Bu yöntemle sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz fakat büyünün etkisi sonsuza dek sürmediği için kişi  büyünün etkisi altından çıktığında sizi terk edecektir. Kişi sizi gerçekten sevmediği için büyünün süresi boyunca yanınızda olacaktır. Bu yüzden de bu tarz bir yöntemi tercih etmeyi seçmemelisiniz. Aynı zamanda büyüler tehlikeli yöntemler oldukları için sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü belli bir zaman geçtikten sonra üç harflilerden dolayı sizi de tesiri altına almaya başlayacaktır. Siz büyünün tesiri altına girdiğinizi hiçbir şekilde fark etmezsiniz. Belli bir süre sonra büyü sizin gücünüzü tamamen tüketmeye başar. Bu yüzden de bu yöntemden uzak durmalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bez, Bebek, Büyüsü, ile, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı