Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 08:58 Bu haber 1640 kez okundu
 
Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama
Bez bebek büyüsü çok eski ve uygulaması zor olan bir büyüdür. Bu şekilde yapımı zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz ve siz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Siz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama

Bazı büyülerin gücü diğer büyülere nazaran çok daha büyüktür. Bu büyüler çok eski zamanlardan bu yana uygulanmaktadır. Bu büyülerden biri de bez bebek büyüsü ile bağlama olup, bu büyü en güçlü kara büyüler arasında yer alır. Kişi bu büyü yöntemini uygulayacaksa eğer çok dikkatli olmak zorundadır. En ufak bir hata da büyünün tüm olumsuz özelliklerini bir anda kendi üzerinize çekebilirsiniz ve bu kez siz büyüden kötü manada etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu tarz güçlü büyülerin uygulanması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz de bu kez büyünün içinde kendinizi bulacak ve hiçbir şey yapamayacaksınızdır. Mutlaka büyünün iyi bir şekilde yapılması ve kişi üzerinde etki etmesi için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hem büyü doğru bir şekilde uygulanmış olacak hem de kendinizi büyünün olumsuz tüm özelliklerinden korumuş olacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Bez Bebek Büyüsü ile Bağlama Nasıl Uygulanır

Bez bebek büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Çok eski zamanlardan bu yana uygulanan bir büyü türü olduğu için etkisi hemen kişi üzerinde görülmeye başlanır. Bez bebek büyüsü ile istediğiniz kişinin kalbini kendinizinkine bağlayabilirsiniz. Artık kişi istediğiniz gibi sizi sevecek ve sizin yanınızda olacaktır. Bu büyü ile istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bez bebek büyüsü ile bağlama için medyuma gittiğinde medyum bir bez bebek üzerine büyülü sözcükleri okur. Daha sonra bu bebek üzerine 41 adet iğne batırılır. Bu iğneler kişinin size aşık olmasını sağlayacaktır. Büyü bu şekilde tamamlandıktan sonra 41 gün içerisinde kişi sizin etkiniz altına girecektir. Bu büyü sayesinde artık kişi hayatında sizi isteyecek ve en kısa zamanda sizin yanınıza gelecektir. Kişi sizden her uzaklaşmaya kalktığında bu iğneleri bebeğe batırdığınızda kişi gene size bağlanacaktır. Bu şekilde kişinin sizi hep sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi sürekli olarak sizin yanınızda olacaktır.  Sadece büyünün kişi üzerindeki etki süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ancak büyü tesirini sürdürdüğü sürece kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi sizi anında terk eder ve sizi sevmediğini fark edecektir. Bu yüzden büyünün tesir etme süresi çok önemlidir ve dikkat edilmelidir.

Bez Bebek Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Ne Kadardır

Bez bebek büyüsünün gücü çok büyük olduğu için tesir etme süresi de oldukça uzundur. Bu  yüzden kolay kolay büyü tesirini kişi üzerinden kaybetmez. Ama hiçbir büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu büyünün de tesiri bir gün kişi üzerinden kalkacaktır. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise ve giderek sizden uzaklaşıyor ise büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyünün tekrar en başından yapılarak yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir etme süresi de yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra artık tamamen büyünün tüm gücü yenilenmiş olacağı için kişi yeniden büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar ve gene size aşık olacaktır. Bez bebek büyüsü ile bağlama büyüsü bu şekilde yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi sizi aynı şekilde sevecektir. Fakat büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zamanda olup bitenin farkına vararak üzerindeki büyünün etkisini anlayacaktır. Kişi bu durumda büyüye karşı önlem alacaktır. Bu yüzden büyünün etki süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir.

Bez Bebek Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Bez bebek büyüsü çok eski ve uygulaması zor olan bir büyüdür. Bu şekilde yapımı zor olan büyülerin bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz ve siz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Siz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğinizde yanınızda büyülü olan bez bebeği de mutlaka götürmeniz gerekmektedir. Bu bebek üzerindeki büyünün bozulması için medyum üç harflilerden yardım alır. Onların gücünü kullanarak ancak büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş kendini toparlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi hemen eski hayatına ve davranışlarına geri dönemez. İlk önce belli bir süre kendi gücünü toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini tamamen kaybedecektir. Bu etki ortadan kalktıktan sonra kişi hemen eski hayatına ve duygularına geri döner. Artık sizi sevmediğini de fark edeceği için sizi en kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu şekilde bez bebek büyüsü ile bağlama büyüsünün bozulması sağlanır.

Büyü Yöntemi Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yöntemi kullandığınızda mutlaka öbür dünya da cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bez, Bebek, Büyüsü, ile, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı