Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 20:48 Bu haber 1036 kez okundu
 
Biber Büyüsü
Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kullanıldığı için pek çok farklı uygulanma yöntemleri vardır. Her büyünün amacına göre farklı bir yapılış şekli vardır. Büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyünün gücünü etkilemektedir. Ne kadar zor materyaller tercih edilirse büyünün gücü de o yönde büyüyecektir. Özellikle aşk büyülerinin yapımında çok farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyallerden biri de biberdir.
BİBER BÜYÜSÜ Haberi
Biber Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kullanıldığı için pek çok farklı uygulanma yöntemleri vardır. Her büyünün amacına göre farklı bir yapılış şekli vardır. Büyülerin yapımında kullanılan materyaller büyünün gücünü etkilemektedir. Ne kadar zor materyaller tercih edilirse büyünün gücü de o yönde büyüyecektir. Özellikle aşk büyülerinin yapımında çok farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyallerden biri de biberdir. Biber büyüsü kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol altına alamaya yarayan oldukça güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz gibi kişiyi tesiriniz altına alarak hareket edebilirsiniz. Biber büyüsü yapımı ile de zor bir büyüdür. Bu yüzden kişiler bu büyüyü kendileri internetten okudukları bilgilere göre yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi bir şeyi yanlış yaptığında kendisi de büyüden kötü yönde etkilenecektir. Böyle bir şeyin yaşanmaması için kişilerin mutlaka medyuma giderek büyüleri yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca genel olarak büyülerin yapım aşamasında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu şekilde büyünün gücü ve etkisi çok daha güçlü olacaktır. Biber büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa  süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir. Bu büyü sayesinde isterseniz çiftleri ayırabilirsiniz isterseniz de istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. İki farklı amaç içinde biber büyüsünü kullanabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi kişilerin hayatlarını doğrudan etkilediği için dinimizce insanların bu yöntemi kullanması kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yöntemi ne amaçla olursa olsun kullandığınızda mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka amacınıza doğal yöntemlerle ulaşmaya çalışmalısınız. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Biber Büyüsünün Yapım Şekli

Biber büyüsü yapılması zor büyülerden biridir. Bu büyünün yapılması için medyuma geldiğinizde kırmızı acı biberler bir kap içerisine alınır ve büyü yapılacak olan kişinin ismi söylenerek büyülü sözcükler ile birlikte biberler yakılır. Daha sonra bu kül olmuş biberler bir naylon içerisine alınır ve büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Bu büyünün hiç kimse tarafından bulunmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa kişi üzerinde de o kadar etkili olacaktır. Büyü yavaş yavaş kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Kişi artık büyünün tesiri altına girdiği için sürekli olarak rüyalarında sizi görmeye başlayacaktır ve sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler büyünün gücü ile birlikte giderek büyüyecektir. Kişi artık sizinle alakalı bu düşüncelere dayanamaz hale gelir ve size karşı olan duygularını en kısa süre içerisinde açacaktır. Biber büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermektedir. Büyü yapılan kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi tamamen büyünün etkisi ile davranmaya başlayacaktır. Kişi üzerindeki bu değişikliği insanlar fark edeceklerdir fakat kişi asla kendinde meydana gelen bu değişikliği fark etmez. Bu büyü güçlü büyüler arasında olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkileri görülecektir. Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Tesir süresi biten büyü hiçbir şekilde kişiyi etkilemez. Bu yüzden mutlaka tesir sürelerine çok dikkat etmek gerekmektedir.

Biber Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Biber büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da belli bir süre boyunca kişiler üzerinde tesir etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve kısa süre içerisinde kendi normal davranışlarına ve hayatına geri döner. Kişi normale döndüğü için de sizi kısa sevmediğini fark edecektir ve kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için mutlaka kişilerin tekrar medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü gene aynı şekilde yapıldığında yenilenmiş olacaktır. Ancak bu şekilde büyünün yeniletilmesini ve kişi üzerinde tesir etmesini sağlayabilirsiniz.  Biber büyüsü  yeniletilme işlemleri mutlaka kişi büyünün tesiri altından çıkmadan önce olmalıdır. Kişi büyünün etkisi altından çıktığında ne olup bittiğini anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesiri geçmeden önce yeniletilmesi çok önemlidir. Büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitip bitmediğini kişinin hareketlerinden de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size karşı olumsuz hareketlerde bulunuyor ise ve sürekli olarak soğuk davranıyor ise büyünün kişi üzerindeki etkisi geçmeye başlamış demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün bu süre bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Biber Büyüsü Büyü Yaptıran Kişiyi Nasıl Etkiler

Büyü sadece büyü yapılan kişileri etkilememektedir. Aynı zamanda büyüyü yapan kişi de büyüden etkilenmektedir. Özellikle büyü yapımı sırasında üç harfliler kullanıldığı için büyü yaptıran kişilere de musallat olma gibi durumlarla karşılaşılmaktadır. Kişi büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmek istemiyor ise bir koruyucu muska yazdırabilir. Bu koruyucu muska için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Koruyucu muskayı kişi üzerinde taşımak zorundadır. Hiçbir şekilde bu muskayı üzerinizden çıkartmamanız gerekir. Aksi taktirde muska sizi üç harflilerden ve büyünün kötü yönlerinden korumayacaktır. Biber büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yan etkileri de güçlü olabilmektedir. Büyü yaptıran kişi üzerinde sürekli bir uyku hali ve depresyon belirtileri görülür. Kişi büyünün etkisi altına girmiş demektir ve sürekli olarak yavaş  hareket edecektir. Bu tarz davranış bozuklukları kişilerde görülebilmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Biber, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı