İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Törensel Büyü
Törensel Büyü
7 İlmek Büyüsü
7 İlmek Büyüsü
Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 22:59 Bu haber 5447 kez okundu
 
Bıçak ile Ayırma Büyüsü
Ayırma büyüsü yapılması için medyum bıçak kullanmaktadır. Bir bıçağın bir yüzüne büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Diğer yüzüne ise büyülü sözcükler yazılır. Daha sonra bu bıçak kızgın bir ateş üzerinde yavaş yavaş gezdirilmeye başlanır. Bıçak ateş üzerinde gezdirilirken büyülü sözcükleri kişide medyum ile birlikte tekrar etmeye devam etmelidir.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Bıçak ile Ayırma Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişiyi bir başkası ile gördüklerinde normal yollar ile onları ayıramıyorlar ise büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Kişi sevdiğine kavuşabilmek için bu ayırma yöntemini dendiğinde kısa sürede etkisini görecek sonuçlarını alacaktır. Ayırma büyülerinin hepsinin yapımı birbirlerinden farklıdır. Bıçak ile Ayırma Büyüsü en güçlü ayırma Büyüsüdür. Bu büyü yapımı ile de oldukça zordur. Bu büyü gücü büyük bir büyü olduğu için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Kendiniz büyü yapmaya kalkmamalısınız. Kişiler kendileri büyü yapmaya kalktıklarında eğer doğru bir şekilde büyü yöntemini uygularlar ise bir problem yaşamazlar, eğer yanlış bir şey yaparsanız büyünün olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Ayrıca büyü yönteminin uygulanmasında üç harfliler kullanıldığı için size musallat olabilirler. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini kullanırken medyuma gitmelisiniz. Bıçak işe ayırma büyüsü iki kişinin arasını bıçak gibi keser ve anında sonuç almanızı sağlar. Bu yüzden bu ayırma büyüsü çok sık kullanılmaktadır.

Bıçak ile Ayırma Büyüsü Tesiri

Bıçak ile Ayırma Büyüsü yapıldıktan sonra kişiler çok net bir şekilde sebepsiz yere kavga etmeye başlarlar. Bu kavgalar her geçen gün çok daha büyük bir şekilde de am edecektir. Artık kişiler birbirlerine olan saygılarını ve sevgilerini kaybedeceklerdir. Bu yüzden de kısa sürede çift birbirinden nefret eder hale gelir ve ayrılma kararı alacaklardır. Bıçak ile Ayırma Büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermektedir. Büyü yapıldıktan yaklaşık olarak bir hafta sonra etkisini göstermeye başlar. Kişilerin üzerinde yavaş yavaş tesir eden bir büyüdür fakat kısa sürede etkisini gösterecektir. Kısa zamanda etkili olan bir büyü olduğu için çok sık tercih edilmektedir.

Bıçak ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü yapılması için medyum bıçak kullanmaktadır. Bir bıçağın bir yüzüne büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Diğer yüzüne ise büyülü sözcükler yazılır. Daha sonra bu bıçak kızgın bir ateş üzerinde yavaş yavaş gezdirilmeye başlanır. Bıçak ateş üzerinde gezdirilirken büyülü sözcükleri kişide medyum ile birlikte tekrar etmeye devam etmelidir. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişilerin evinde yataklarının altına bu bıçak saklanmalıdır. Büyü ancak bu şekilde kişiler üzerine etki eder. Bıçak ile Ayırma Büyüsü yapıldıktan sonra kısa zamanda istediğiniz sonucu alacaksınızdır.

Bıçak ile Ayırma Büyüsü Tesir Süresi

Her büyünün tesir süresi birbirinden farklıdır, bıçak ile Ayırma Büyüsü ise güçlü Büyüler arasında yer aldığı için tesir etme süresi çok uzun sürmektedir. Bu tesir süresini gene de çok iyi bir şekilde kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeden kişi üzerinden büyünün etkisi geçmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için kişiler gene bıçak üzerine aynı işlemleri medyuma yaptırmalılardır. Gene bıçak çiftin evinde saklanmalıdır. Bu şekilde büyü tesri yenilenmiş olacaktır. Büyünün tesir süresi yeniletilmez ise kişiler büyünün etkisi altından çıkacakları için kısa sürede gene birbirlerine geri dönecekler ve birbirlerini sevmeye devam edeceklerdir. Bu yüzden bıçak ile Ayırma Büyüsü Tesir Süresi sürekli olarak kontrol altında tutulmalıdır. Büyünün etkisi geçmeye başladığında zaten kişilerin hal hareket ve davranışlarından tesirin azaldığını anlayacaksınızdır. Bu durumda hemen müdahale etmeli ve büyüyü yeniletmelisiniz.

Bıçak ile Ayırma Büyüsü Yaptırmak Harammı?

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak kısa sürede amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Fakat kişi bu yöntemi kullandığında çok büyük günah işlemiş sayılmaktadır. Bir insanın iradesi dışında hareket etmesine sebep olmak ve elinden seçme hakkını büyü yöntemini kullanarak almak en büyük günahlardan biridir. Dinimizde bu büyü yöntemi kesinlikle haram kılınmıştır. Bu yüzden hiç bir Müslüman büyü yöntemini kullanarak amacına ulaşmaya çalışmamalıdır. Aksi taktirde dinimize göre bu insanlar mutlaka cezalandırılacaklardır cehenneme gidecekleri. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bıçak ile Ayırma Büyüsü gibi kişileri birbirlerinden ayırmak için kullanılan büyülerin günahı çok daha büyüktür. Bu yüzden kesinlikle bu büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını değiştirmiyoruz kesinlikle bu yöntemi sizlere de tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz insana duygularını söylemeyi tercih etmelisiniz. Bu hem sizin için hem de karşı taraf için çok daha iyi olacaktır.

Bıçak ile Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyünün bozulması kolay olmaz. Özellikle bir büyünün yapımında üç harfliler de kullanılıyor ise o büyüyü bozmak çok daha zorlaşmaktadır. Bunun sebebi medyum üç harfliler ile iletişime geçer ve büyünün bozulması için onları ikna etmesi gerekmektedir. Bu yüzden kişi kendisi kesinlikle büyüyü bozmaya kalmamalıdır. Kişi büyüyü bozmaya kalktığında üç harfliler ona musallat olacaktır. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bıçak ile Ayırma Büyüsü bozulması için medyuma mutlaka büyülü bıçağı götürmeniz gerekmektedir. Büyülü nesne üzerinden büyü sökülmez ise etkileri kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Eğer medyum üç harflilerin ikna edebilir ise büyü bozulmuş olacaktır. Bu büyü bozma işlemi bittikten sonra artık kişi sevdiği insan ile normal mutlu hayatına devam edecektir. Kişiler hiç bir şekilde olup biteni anlamazlar. Zaten kişi büyünün etkisi ile hareket ettiği için büyü sürecini hatırlamayacaktır. Bu yüzden de kaldığı yerden hayatını yaşamaya, sevdiği kişi ile olmaya devam eder.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıçak, ile, Ayırma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı