İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 22:01 Bu haber 1269 kez okundu
 
Boşanma Büyüsü
Büyüler insanların mantıklı hareket etmelerini önler ve iradelerini kullanamaz hale getirir. Bu yüzden de bir insanın hayatına müdahale edebilir ve onun davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat dinimizde büyü yöntemini kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak son derece büyük günahlar arasında yer alır.
BOŞANMA BÜYÜSÜ Haberi
Boşanma Büyüsü

Büyüler insanların mantıklı hareket etmelerini önler ve iradelerini kullanamaz hale getirir. Bu yüzden de bir insanın hayatına müdahale edebilir ve onun davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat dinimizde büyü yöntemini kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak son derece büyük günahlar arasında yer alır. Bu yüzden büyü yapmak yerine normal yollardan isteklerinize kavuşmayı denemelisiniz. Bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz.  Büyüler insanların aşk için ve ilişkileri bitirmek için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Boşanma büyüsü de güçlü etkileri olan ayrılık büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyü sayesinde rahatlıkla istediğiniz çiftin arasını bozabilir ve soğukluk girmesine sebep olabilirsiniz. Bu büyü güçlü etkilere sahip olduğu için kısa süre içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler internetten ya da kitaplardan okudukları bilgilere göre boşanma büyüsünü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi kendi başına büyüyü yaparken yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta mistik güçlerin de dikkatini çekeceği için musallat olma gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka boşanma büyüsü yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü için medyuma gidildiğinde ilk olarak çifte ait olan bir eşya üzerine büyü yapılır. Bu eşya üç harfliler ile tekrar kişilerin evinde bir yere saklanmalıdır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olunur. Bu büyülü eşya kişilere ne kadar yakın olursa o kadar büyünün gücü de büyük olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü eşyanın kişilerin evinde durması gerekmektedir. Herhangi bir şekilde eşya evden kaybolur şişe büyünün gücü yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü eşyanın kişilerin evinde kalması gerekmektedir.

Boşanma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesiri

Boşanma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler yavaş yavaş büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişiler kısa sürede sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Bu kavgaların hiçbir sebebi yoktur ve giderek de büyümeye başlayacaktır. Üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü yöntemi olduğu için sürekli olarak kişilere üç harfliler vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveselere göre hareket edeceği için eşinden soğumaya başlayacaktır. Hatta ilerleyen zamanlarda eşinin yüzünü farklı siluetlerde görmeye başlar ve giderek daha çok eşinden soğuyacaktır. Bu şekilde boşanma büyüsü ile kişilerin arasına soğukluk sokulur ve sürekli kavga etmeleri sağlanarak birbirlerinden ayrılmaları sağlanır.  Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

Boşanma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etki Etme Süresi

Boşanma büyüsü güçlü büyüler arasında yer alsa da belli bir süre sonra bu büyünün tesiri sona erecektir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılık kazanacaktır. Büyünün yeniletilme işlemlerini kişi kesinlikle kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Boşanma büyüsü yeniletilme işlemi için gene medyuma gittiğinizde büyü aynı şekilde tekrar edilir. Bu şekilde büyü tekrarlandıktan sonra büyünün etkileri kişiler üzerinde devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresi sona ermeden yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre de ne olup bittiğini anlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka tesir süresi ara ara kontrol edilmelidir. Boşanma büyüsü  etkilerinin kişi üzerinden geçmeye başladığını kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Artık kişi eşine ve ya partnerine karşı olumlu davranışlar sergilemeye başlıyor ise kısa sürede büyünün etkisi ortadan kalkacak demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün etkisi bitmeden yeniletilmesi gerekmektedir.

Boşanma Büyüsünün Bozulması

Boşanma büyüsü gibi güçlü büyülerin bozulması için medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Büyünün yapımında da üç harfliler kullanıldığı için kişiler kesinlikle bu bozma ve yapma işlemlerini kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar.  Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Boşanma büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde üç harfliler ile büyü bozma işlemi yapılır fakat büyünün etkileri anında kişiler üzerinden kalkmaz. Bu büyü güçlü büyüler arasında yer aldığından dolayı belli bir süre daha kişiler üzerinde etkileri sürecektir.   Büyünün etkileri tam anlamıyla birkaç gün sonra ortadan kalkacaktır.

Boşanma Büyüsü Günah Mı?

Boşanma büyüsü kişilerin iradelerini kapatarak onlara istemedikleri kararları aldırtan bir yöntemdir. Dinimizde büyünün her türlü yapımı günahtır. Bu yüzden de insanları istemedikleri bir şekilde yönetmek en büyük günahlardan biridir. Yani boşanma büyüsü yapmak yerine normal yollardan amacınıza ulaşmayı denemek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Boşanma Büyüsünü Muskaya Yazmak

Büyülerin gücünü arttırmak için pek çok farklı yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden biri de muskaya yazma yöntemidir. Muska yöntemi oldukça güçlü etkilere sahi olduğu için kısa sürede etkisini gösterir ve uzun süreli olarak bu etki devam edecektir.  Boşanma büyüsü muskaya yazıldığında çok daha güçlü bir hal alır ve tesir süresi de uzayacaktır. Tesir süresi bu şekilde daha uzun olacağı için bu yöntemi tercih ederek de büyüyü yaptırabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Boşanma, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı