Haber Detayı
12 Ocak 2020 - Pazar 21:17 Bu haber 2179 kez okundu
 
Büyü Bozma
Herhangi birisi kendi kendine üzerinde büyü olduğunu bilemez. Bunu net bir şekilde söyleyecek olan, anlayacak olan kişi medyumdur. İnternet sitelerinde veya çeşitli sosyal medya sitelerinde veya videolarda büyü belirtileri adı altında paylaşımlar yapılıyor. Bu belirtiler psikolojik rahatsızlığınız olduğunda veya fiziki bir rahatsızlığınız olduğunda da karşınıza çıkabilecek belirtilerdir. Kesinlikle büyüye bağlamak yanlış olur.
Büyüler Haberi
Büyü Bozma

Bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimize büyü bozma konusunda bilgiler aktaracağız. Unutmayınız ki burada ‘’ büyü bozma ‘’ adı altında paylaşım yapıyor olmamız bizim bir büyü bozan medyum hizmeti verdiğimiz anlamına gelmemelidir. Büyü bakımı, bozulması ve yapılması gibi işlemlerde çalışmalarımız yoktur. Bu kapsamda burada büyü bozma hakkında merak edilenleri sizlere aktarmak istiyoruz.

İnsanlar hiç beklenmedik zamanlarda büyülere maruz kalabilirler. Ailedeki insanlar, akrabalar, sevdiğiniz kişi, arkadaşınız hatta komşunuz tarafından bile büyüye maruz bırakılabilirsiniz. Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar kendilerini aslında belli ediyor olsalar da siz büyü süreçlerinde benim ne işim olur diye düşünseniz de ummadığınız anda büyü kapınıza gelmiş olabilir. Peki, büyü nasıl bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?

Herhangi birisi kendi kendine üzerinde büyü olduğunu bilemez. Bunu net bir şekilde söyleyecek olan, anlayacak olan kişi medyumdur. İnternet sitelerinde veya çeşitli sosyal medya sitelerinde veya videolarda büyü belirtileri adı altında paylaşımlar yapılıyor. Bu belirtiler psikolojik rahatsızlığınız olduğunda veya fiziki bir rahatsızlığınız olduğunda da karşınıza çıkabilecek belirtilerdir. Kesinlikle büyüye bağlamak yanlış olur. Yaşadığınız sıkıntılara göre araştırma yaptığınızda veriler sizin üzerinizde büyü olduğunu gösteriyor olsa bile bunu ancak büyü bakımı yaptırarak anlayabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken konu ise büyü bozan kişiler bu işi maddi kazanç kapısı olarak yapabilmektedirler. Üzerinizde hiç büyü olmasa bile büyü varmış gibi göstererek sizlerden maddi bir beklenti içerisinde olan kişilere sıkça rastlayabilirsiniz. Bu yüzden gerçek bir medyum ile tanışmanız ve çalışmayı ona göre yaptırmanız çok önemlidir. Vergi levhası olan medyum, size referans gösterebilecek medyum ile iletişim halinde olmanız çok önemlidir. Bu kapsamda ilerlemeniz durumunda maddi ve manevi bir kayıp yaşamanızı minimum seviyeye indirmiş olursunuz.

Her medyum her büyüyü bozacak diye bir süreç kesinlikle yoktur. Mesela; evli bir çiftin üzerine boşanma büyüsü yapılmış ise bunu her medyum bozamaz. Başka bir örnek verecek olursak eğer; birisi veya birileri size kaşık büyüsü yaptırmış ise bunu herhangi bir medyum bozamaz. İşinde uzman olan, kaşık büyüsü yapan medyum ile aşk büyüsü yapan medyumu ayırt etmek gerekir. Burada iyi bir araştırmacı olmanız gerekir.

Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerden nasıl korunacağınıza, nasıl kurtulacağınıza dair sureler bulunmaktadır. Peygamber efendimiz ( SAV ) üzerine yapılan büyünün bozulması için ayetlerde belirtilenleri yerine getirmeniz önceliğiniz olmalıdır.

Büyü Bozulması Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

Üzerinizde büyü olduğuna eminsiniz ve bakım yaptırdığınızda da medyum size şu büyüden yapılmış diyorsa öncelikli olarak büyü bozma sürecine geçmeden önce Kuran-ı Kerim’de büyü ilmi hakkında anlatılanlara göz atmanız tavsiyemizdir. Büyü bozma süreci ve yapılacak olan çalışmanın detayları medyumdan medyuma farklılık gösterebilmektedir. Buna göre hangi büyünün nasıl bozulacağı, kaç gün süreceğinin belli olması pek mümkün değildir.

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü bozulması üzerine bir çalışma yaptırdıysanız ne kadar sürede bozulduğunu, tamamen ne zaman kurtulacağınızı siz kendinizden başka kimse bilemez. Özellikle kötü gidişatlar son bulduysa, ruhsal olarak rahatlamışsanız işte o zaman siz şunu diyebilirsiniz. ‘’ Artık büyüden kurtuldum ‘’ bunu anlamak sizin kendinize kalmış bir süreçtir. Bu kapsamda büyünün bozulduğunu anlamak medyumun veya medyumların süreçlerinden birisi değildir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyü, Bozma,
Yorumlar
Haber Yazılımı