Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 00:01 Bu haber 2627 kez okundu
 
Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama
Çamaşır büyüsü ile kadını bağlama büyüsü de tıpkı diğer büyüler de olduğu gibi zamansal olarak önemli noktaları bulunmaktadır. Ama bu büyünün bir süre sonra etkisini kaybetmesi de söz konusudur. Yani çamaşır büyüsünü bozmak için acele ederseniz ilk 10 gün içerisinde her şeyi eskisi gibi yapabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey büyü yapılırken kullandığınız çamaşırı büyü yapılan kişiden uzaklaştırmaktır.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama

Bağlama büyüleri içinde en fazla etki gösteren çamaşır büyüsü ile kendinize bağlamak istediğiniz bir kişi çok kısa bir süre içerisinde etkiniz altına alabilirsiniz. Bu büyünün hem erkek hem de kadın için olan iki çeşidi bulunmaktadır. Burada sizlere sadece çamaşır büyüsü ile kadını bağlama büyüsünden bahsedeceğiz. Bu büyü ne için yapılır kısa anlatacak olursak hem kendi adınıza hem de sevdiğiniz bir yakınınız adına bu büyüyü yapabilirsiniz. Örneğin karınızın size bağlanmasını isteyen aşık bir eş, ya da gelini oğluna bağlansın isteye bir kaynana ya da arkadaşı sevdiğine kavuşsun isteyen bir dost olabilirsiniz. He şekilde de bu büyüyü iki insanı birbirine bağlamak için yapmaktasınız. Ama her büyüde olduğu gibi bu büyüde de yanlış bir şeyler yaparsanız her şeyin ters gitmesine neden olabilirsiniz. Yani bu tılsımı yanlış söylemek ya da birkaç gün sürecek olan büyü sürecinde zamansal olarak dakik olmamak gibi etkiler bulunabilir. Bu nedenle büyü işlerine pek yakın değilseniz mutlaka bu konuda uzman olan bir medyumdan yardım almanız gerekebilir. Ayrıca bir büyü yapıldıktan sonra hemen etki etmeye başladığından büyü yapma ya da yaptırma konusunda kesin kararlı olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde büyüyü bozmak için yapacağınız işlemler zorlaşır aynı zamanda büyü yapılan kişi ya da kişiler böyle durumlarda ruhsal bozukluklar yaşayabilirler.

 

Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her büyüde olduğu gibi çamaşır büyüsü ile kadını bağlama büyüsü için büyü yapılacak kişiye ait bir eşyaya ihtiyacımız vardır. Bu eşya kişiye ait tişört, çorap, eşarp ya da iç çamaşırı olabilir. Ama en mantıklısı vücuda sürekli olarak temas eden iç çamaşırının seçilmesidir. Büyü yapılan materyal kişiye ne kadar yakın olursa ya da kişiye ne kadar temas ederse etki süresi ve şiddeti o oranda artmaktadır. Bu büyüyü yapabilmek için özel bir dua bulunur. Bu duayı hem medyumlar hem de dini hocalar bilir. Bahsedilen bu dua büyü yapılacak olan çamaşıra 4 hafta boyunca Cuma salası sonrasında 7 kere okunur. Bunu yapmak için zaman oldukça önemlidir. Zamandan şaşılmaması hayati önem taşır. Dua okunduktan sonra bu iç çamaşırı ya da sadece çamaşırın büyü yapılan kişiye giydirilmesi gerekmektedir. Çamaşır yıkansa bile dua etkisi sürecektir. Bu nedenle de tekrar tekrar medyuma ya da hocaya gitmenize gerek kalmaz. Çamaşır kişiye temas ettikçe kişi büyü etkisi altına girer ve istediğiniz sonuca yavaş yavaş yaklaşır.  Eğer kişi çamaşırı 7 gün boyunca her gün giymeye devam ederse yaşatacağı etkiye kendiniz bile inanamayacaksınız. Çamaşır temas ettikçe kişi yakınlaşması istediğiniz kişiye karşı ısınır ona karşı olumlu düşünceler beslemeye başlar 10-15 gün içerisinde de istediğiniz kişiye bağlanması sağlanır.

 

Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu büyüyü iyi niyetli birden fazla alanda kullanmanız mümkündür. Bu alanlarda başarılı olmanız halinde hayırlı yuvalar kurulmasına vesile olabilir ya da iki seveni belki de birbirine kavuşturmuş olabilirsiniz. Çamaşır büyüsü ile kadını bağlama büyüsü şu kişilere genel olarak yapılmaktadır:

 • Eşiniz ile aranızda bir şeylerin azaldığını hissediyorsanız tekrar aşkı canlandırma için yapılabilir,
 • Arası bozuk olan ve boşanma aşamasında olan insanları bir araya getirmek için yapılabilir,
 • Sevgiliyi geri döndürmek için yapılabilir,
 • Kişiyi kocasına ya da sevgilisine bağlamak için yapılabilir,
 • Arası bozuk olan iki arkadaşı tekrar bir araya getirmek için yapılabilir,
 • Gözü dışarda olan kadını eve bağlamak için yapılabilir.

Yukarıda bahsedilen sebeplerin tamamı hayırlı sebepler gibi görünse de aynı zamanda bulunduğu ortamdan evlilikten ya da aşktan mutlu olmayan bir kadının iradesine balta vurmak anlamına da gelmektedir. Bu nedenle özellikle bağlama büyülerinde iyi düşünmek işin en önemli aşamasıdır. Ayrıca büyü sürekli olarak yapılmaz ise etkisini yavaş yavaş yitirecektir. Süreklilikten kasıt 2 ayda ya da 3 ayda bir duanın yenilenmesi gerekmektedir. Bu nedenle yine zamana oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Süreçte devamlılık için kararlı olmak her zaman her konuda sizleri bir adım öne taşır. Bu nedenle kesin karar vermeden bu yola çıkmanız pek tavsiye edilmez.

 

Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama Büyüsünden Nasıl Korunuruz?

Büyü yapılması kadar önemli olan bir diğer konu ise bir başkasının bizlere büyü yapmasının önüne bir şekilde geçmeye çalışmamızdır. Çamaşır büyüsü ile kadını bağlama biz birine yapmıyorsak bile birinin bizlere böyle bir şey yapmasını tabi ki istemeyiz. Bu nedenle de sadece çamaşır büyüsünden değil diğer tüm büyülerden nasıl korunmamız gerektiğine bir bakalım:

 1. Her zaman olmasa bile ara sıra sirkeli su ile duş alabilirsiniz. Sirke kötü dua ve kötü enerjileri arındırma konusunda büyüleyici bir etkiye sahiptir.
 2. Ara sıra evinizi de sirkeli su ile temizleyebilirsiniz.
 3. Sık sık gusül almalısınız.
 4. Sık sık felak ve nas surelerini okuyabilirsiniz.
 5. Evinize bilmediğiniz ya da güvenmediğiniz birinden gelen hiçbir şeyi almayınız.
 6. Güvenmediğiniz kişilerin hediyelerini yine sirkeli su ile temizlemelisiniz.

Bunlar sadece alacağınız önlemlerden birkaç tanesidir. Evinizde Kur’an okutabilir ve sık sık nazar sureleri okuyarak kendinizi ve ailenizi büyülerden koruyabilirsiniz. Büyüler önlem almayan ve çok sık dua etmeyen kişilere hemen etki etmektedir. Bu nedenle hangi dinden ya da mezhepten olursanız olun sık sık dua etmek sizi her türlü büyüden koruyacaktır. Evinizi ve çevrenizi temiz tutmak da sizleri kötü enerjiden korur aynı zamanda kişisel temizliğinize de aynı oranda dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Çamaşır Büyüsü ile Kadını Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılan büyülerin tamamı bozulabilir. Ama her büyü için ortak olan bir diğer nokta ise büyüyü bozmak için zamanın çok önemli olduğudur. Çamaşır büyüsü ile kadını bağlama büyüsü de tıpkı diğer büyüler de olduğu gibi zamansal olarak önemli noktaları bulunmaktadır. Ama bu büyünün bir süre sonra etkisini kaybetmesi de söz konusudur.  Yani çamaşır büyüsünü bozmak için acele ederseniz ilk 10 gün içerisinde her şeyi eskisi gibi yapabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey büyü yapılırken kullandığınız çamaşırı büyü yapılan kişiden uzaklaştırmaktır. Çamaşırı ister yakabilir ister akan bir suya atabilir isterseniz de büyü yapılan kişiye uzak bir yere gömebilirsiniz. Diğer yöntemde ise büyüyü için okutulan duayı yenilemeyerek kişinin bağlama büyüsü etkisinden çıkışına kendiniz de şahit olabilirsiniz. Yapılan her büyüde olduğu gibi bu büyüde de yine dualar ve tılsımlar da bulunmaktadır. Bu dua ve tılsımları sadece medyumlar ve dini hocalar bilir. O kişiler ile iletişime geçerek büyünün etkisinin tamamen geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca iyi ya da kötü niyetler ile olsun büyü yapmanın tüm dinler üzerinde haram olduğunu bilmeniz gerekmektedir.  Bu nedenle de büyü yaparken ya da yaptırırken bu durumu göz önüne alırsanız karar vermenizde sizlere yardımcı olduğunu görebilirsiniz. Niyetiniz ne olursa olsun şans daima sizinle olsun.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çamaşır, Büyüsü, ile, Kadını, Bağlama, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı