İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 22:23 Bu haber 4031 kez okundu
 
Cazibe Büyüsü
Cazibe büyüsü kişiyi bu şekilde etkiler. Kişi tamamen size bağlı bir hale gelir ve siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişideki bu duygu değişimi tamamen büyü boyunca sürecektir. Büyü kişi üzerine tesir ettiği sürece etkileri görülmeye devam eder.
CAZİBE BÜYÜSÜ Haberi
Cazibe Büyüsü

Büyülerin yapılış amaçları birbirlerinden farklıdır ve bu yapılış amaçlarına göre farklı etkiler gösterirler. Büyülerin yapımında kullanılan materyaller de bu amaca göre seçilmektedir. Cazibe büyüsü genel de karşı cinsi etkilemek için kullanılan bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Cazibe büyüsü kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü ile sizden nefret eden ve hiçbir şey hissetmeyen bir kişinin bile sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyünün gücü bu kadar büyüktür. Büyü etkilerinin kişi üzerinde görülmesi için doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Bunun için de mutlaka büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekir. Kişi eğer kendi başına bu yöntemi uygulamaya kalkar ise kısa süre içerisinde büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyüden kötü anlamda etkilenmemek için medyuma gidilerek büyü gerçekleştirilmelidir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Cazibe Büyüsü Kişi Nasıl Etkiler

Cazibe büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık farklı bir insan gibi davranmaya başlayacaktır. Belli bir süre sonra davranışlarında ve duygularında değişmeler yaşanır. Bu değişiklikleri kişi kendisi asla fark edemez. Büyünün etkisi altında olduğu için kişi tamamen büyü nasıl ister ise o şekilde hareket edecektir. Bu yüzden kişi tamamen sizden hoşlanmaya başlar ve duygular besleyecektir. Cazibe büyüsü kişiyi bu şekilde etkiler. Kişi tamamen size bağlı bir hale gelir ve siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişideki bu duygu değişimi tamamen büyü boyunca sürecektir. Büyü kişi üzerine tesir ettiği sürece etkileri görülmeye devam eder. Cazibe büyüsü mistik güçlerin yardımı ile yapılan bir büyü yöntemi olduğu için kişi artık varlıkların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık gündüz gece demeden sizi düşünmeye başlar ve sizinle ilgili rüyalar görmeye başlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede kişi sizden etkilenmeye başlar.

Cazibe Büyüsü Ne Kadar Kalıcıdır

Cazibe büyüsü kuvvetli büyülerden biri olduğu için uzun süreli olarak kişiyi etkisi altında tutar. Fakat bu etki yavaş yavaş kişinin üzerinden kalkmaya başladığında kişi artık tamamen eski hayatına geri dönecek ve normal hislerine geri kavuşacaktır. Bu yüzden belli bir süre geçtikten sonra mutlaka büyülerin tesir süreleri kontrol edilmelidir. Tesir süresi sona ermeden önce de mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene aynı şekilde sizi sevecektir. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Cazibe büyüsü tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size karşı olan davranışlarını kontrol edebilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz davranmaya başlamış ve soğuk ise büyünün tesiri kişi üzerinde azalmaya başlamış demektir. Bu süre sona ermeden önce mutlaka büyüyü aynı medyuma giderek aynı şekilde yeniletmeniz gerekmektedir. Bu yenileme işlemini de kesinlikle kendi başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cazibe Büyüsü Nasıl Uygulanmalıdır

Cazibe büyüsü kişinin kendisi için yaptırdığı bir büyü olduğu için muskaya yazılarak uygulanmaktadır. Kişi karşı cinsi etkilemek için bu büyüyü yaptırır. Büyü medyuma gidilerek yaptırılmalıdır. Medyum bir muska üzerine sizin cazibenizi arttıracak bir büyü yazar ve bu büyü üç harfliler yardımı ile tamamlanır. Kişinin bu muskayı sürekli olarak üzerinde taşıması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü kaybolur ya da herhangi bir şekilde açılır ise hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli bir şekilde korunmalıdır. Büyü tesirini bu şekilde göstermeye başlayacaktır. Cazibe büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresi yenileteceği zaman da mutlaka eski muska ile yeni muska yer değiştirilmelidir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir anlamı ve etkisi kalmayacaktır.

Cazibe Büyüsü Kimlere Uygulanabilir

Cazibe büyüsü genellikle enerjisi düşük ve yıldızı düşük olan insanların tercih ettiği bir büyü yöntemidir. Kişi bir türlü sevdiği insanı etkileyemediği zaman bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedir. Bu cazibe büyüsü kişinin yıldızının ve enerjisinin yükselmesini sağlar ve kişi artık bu sayede çevresi tarafından fark edilir bir hale gelir. Bu şekilde sevdiğiniz insan da sizi kısa süre içerisinde fark edecektir ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu büyü uygulandıktan sonra kesinlikle kısmetleriniz de artacaktır. Çevreniz tarafından fark edilir bir insan haline dönüşeceksinizdir.

Cazibe Büyüsü Günah Mıdır

Dinimizde büyülere yer verilmiş bahsedilmiştir. Fakat büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır ve hiçbir şekilde kişiler bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelidirler. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile büyü yöntemini kullanmayı tercih etmelisiniz. Büyü ne amaçla yapılırsa yapılsın kesinlikle günahtır. Bu yöntemi iyi niyetle bile kullansanız dinimizce mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Cazibe Büyüsü Sonuçları

Cazibe büyüsü kuvvetli bir aşk büyüsü olduğu için üç harfliler kullanılarak yapılır. Fakat bu büyü ne kadar masum bir sebeple yapılmış olsa bile belli bir süre sonra olumsuz sonuçlar yaratabilmektedir. Büyü yapımında kullanılan üç harfliler bazı durumlarda insanlara musallat olabilirler ve sizlere zarar verebilirler. Cazibe büyüsü bu yüzden mutlaka dikkatli olunması gereken bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırırken kendinize bir koruma muskası da yazdırabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cazibe, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı