Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 23:22 Bu haber 2506 kez okundu
 
Ceviz Büyüsü ile Aşık Etme
Büyü kişiyi kontrol altına almanın mistik bir yoludur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece sevgi ve aşk için değil daha pek çok amaç için büyü yöntemini kullanarak kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz.
CEVİZ BÜYÜSÜ Haberi
Ceviz Büyüsü ile Aşık Etme

Büyü kişiyi kontrol altına almanın mistik bir yoludur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece sevgi ve aşk için değil daha pek çok amaç için büyü yöntemini kullanarak kısa süre içerisinde istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Bu yöntem oldukça güçlü olduğu için genellikle üç harfliler de yöntemin uygulanması sırasında kullanılmaktadır. Özellikle aşk büyülerinin tesiri çok daha kuvvetli olduğu için uygulanması için medyumlar bu varlıklara ihtiyaç duymaktadırlar. Bu yüzden kişiler hiçbir şekilde büyü yapımı için kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çeker ve bu varlıklarında dikkatini çekeceği için musallat olma gibi değişik olaylar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminin uygulanması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ancak kişi bu şekilde büyünün kötü özelliklerinden kendini uzak tutacaktır. Ceviz büyüsü de kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Bu yöntemi uyguladığınızda istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Ceviz Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Dinimizde büyülere yer verilmiştir fakat hiçbir şekilde bir insanın hayatını bu yöntem ile kontrol altına almak doğru değildir. Bu yüzden mutlaka kişiler doğal yöntemler ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Kişiler büyü yöntemini kullandıklarında mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü kullanmaktan uzak durmalısınız. Ceviz büyüsü yaptırmak çok büyük günahtır. Bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde bu yöntemi önermiyoruz.

Ceviz Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Ceviz büyüsü yapıldıktan sonra büyünün tesiri alına giren kişi artık normal hareketler sergileyemez hale gelir ve kısa süre içerisinde bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altında olduğu için ne yaptığının farkına bile varamayacaktır. Kendi özgür iradesi ile hareket edemediği için büyü nasıl isterse o şekilde kişi davranışlar sergiler. Ceviz büyüsü aşk için yapılan bir büyü olduğu için kişi zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sizi düşünecek ve bu duygularını dile getirecektir. Ceviz büyüsü tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde kişiyi bu tesir saracaktır. Özellikle bu büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiye sürekli olarak vesveseler vereceklerdir. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar.

Ceviz Büyüsünün Yapım Şekli

Ceviz büyüsü yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum bir cevizi kabuklarından ayırır ve onları ezerek toz haline getirip üzerine kuvvetli aşk büyüsünü yapar. Daha sonra bu ceviz tozunu bir beze sarar ve büyü tamamlanmış olacaktır. Bu büyülü bezin mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerine tesir edecektir. Büyü kısa zamanda etkilerini göstermeye başlar. Ceviz büyüsü yapıldıktan sonra büyünün hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmaması ve hiçbir şekilde büyülü bezin bulunmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır.

Ceviz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyüler için tesir süresi çok önemlidir. Bir büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık büyün etkisi altından çıkacağı için kendi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyünün etki süresi oldukça önemlidir. Sürekli olarak büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün gücü sona ereceği için kişi de sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yenilendikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girecektir ve sizi sevmeye devam edecektir Böylece sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz.

Ceviz Büyüsünün Tesir Süresinin Bitip Bitmediği Nasıl Anlaşılır

Ceviz büyüsünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size olan davranışlarını gözden geçirmelisiniz. Eğer kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunmaya başlamış ise mutlaka büyünün tesir süresi azalmaya başlamış demektir ve kısa süre içerisinde bu süre bitecektir. Bu yüzden mutlaka ceviz büyüsü yeniletilmelidir. Büyü yeniletme işlemlerini kişi kesinlikle kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin dikkatini çekebilir ve musallat olmalarına sebep olabilirsiniz.

Ceviz Büyüsünün Bozulması Nasıl Gerçekleştirilir

Ceviz büyüsü etkili büyüler arasına yer aldığı için bozulması da zaman alacaktır. Bu yüzden büyü bozulsa bile etkileri halen kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Yavaş yavaş büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Ceviz büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına bu büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekecek ve kötü yönde etkilenecektir.

Ceviz Büyüsüne Ek Bağlayıcı Büyüler

Ceviz büyüsünün gücünün artması ve tesir süresinin uzaması için ek olarak bağlayıcı büyüler yapılabilmektedir. Bu büyüler sayesinde sürekli olarak büyünün tesir etme süresini kontrol etmenize gerek yoktur. Büyünün tesir süresi ve etkisi uzayacağı için kişi size daha da bağlı bir hale gelecektir. Ceviz büyüsü ana büyü olduğu için ve aşk için gerçekleştirildiği için mutlaka bu büyüye ek olarak yapılacak olan büyünün de amacına uygun olması gerekir. Bu şekilde ancak büyü güçlenecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceviz, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Haber Yazılımı