Haber Detayı
18 Ağustos 2019 - Pazar 15:25 Bu haber 10033 kez okundu
 
Cinselliği Bağlama Büyüsü
Cinselliği Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi sevdiği insana karşı hiç bir şekilde cinsel bir şey hissetmeyecektir. Çiftin zamanla ilişkisinde cinsellik olmayacak ve giderek birbirlerinden uzaklaşmaya başlayacaklardır. Bu da çiftin arasına soğukluk girmesine sebep olur ve kişiler kısa zaman içerisinde ayrılacaklardır.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Cinselliği Bağlama Büyüsü

Bu büyü genelde evlenmek üzere olan çiftlerin üzerine uygulanan bir büyüdür. Ama evli çiftlere de uygulanabilir. Büyünün asıl amacı kişilerin cinsel, hayatını olumsuz yönde etkileyerek ayrılmalarını sağlamaktır. Büyü adama ya da kadına çiftlerden birinin üzerine yapılır ki karşı taraf kişiden ayrılmak istesin. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz çiftin ilişkisini sonlandırabilirsiniz. Büyü şeytani bir amaç için uygulandığında dolayı yapım aşamasında da şeytani güçlerden yardım alınır. Büyü gücü büyük olduğu için bazı durumlarda ters etki gösterebilmektedir. Büyünün ters tepmemesi için kesinlikle doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü yaptıran kişi büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Böyle bir yaşamamak için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü doğru bir şekilde uygular ve şeytani güçlerden de yardım alacaktır. Bu şekilde cinselliği Bağlama Büyüsü yapılmış olur. Bu yöntemi kullandığınızda istediğiniz çiftin ilişkisinin bozulmasını, aralarına soğukluk girmesini sağlayabilirsiniz.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Cinselliği Bağlama Büyüsü kara Büyüler arasında yer alır, eğer erkeğe uygulanacak ise iktidarsızlık Büyüsü olarak uygulanmaktadır, kadına uygulanacak ise bu büyü vajinismus Büyüsü olarak uygulanmaktadır. Büyüyü uygulama yöntemleri kişiye göre farklılık gösterdiği için mutlaka yapım aşamasında dikkatli olunması gerekmektedir. Büyü kime uygulanacak ise kişinin iç çamaşırına ihtiyaç vardır. Büyü yapılacak olan kişinin iç çamaşırı üzerine medyum şeytani güçlerin de yardımı ile büyülü sözcükleri söylemeye başlar ve kişinin ismi de tekrar edilerek büyü tamamlanmış olur. Daha sonra bu iç çamaşırını kişiye fark ettirmeden mutlaka yerine geri koymanız gerekmektedir. Büyü bu şekilde tamamlanmış olur. Cinselliği Bağlama Büyüsü etkili bir büyü olduğundan kişi üzerindeki tesiri anında görülmeye başlanacaktır. Genel olarak büyünün uygulanma şekline uyuduğu müddetçe kişi büyüden etkilenir ve her şey istediğiniz gibi olacaktır.

Cinselliği Bağlama Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Mümkün mü?

Cinselliği Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi sevdiği insana karşı hiç bir şekilde cinsel bir şey hissetmeyecektir. Çiftin zamanla ilişkisinde cinsellik olmayacak ve giderek birbirlerinden uzaklaşmaya başlayacaklardır. Bu da çiftin arasına soğukluk girmesine sebep olur ve kişiler kısa zaman içerisinde ayrılacaklardır. Eğer bu büyü erkeğe yapılmış ise erkekte iktidarsızlık olacağı için kadın kısa zaman içerisinde eşinden soğuyacaktır, kadına büyü yapılmış ise cinsel isteksizlik olacağı için bu durum eşinin ondan uzaklaşması a sebep olacaktır. Bu şekilde cinselliği Bağlama Büyüsü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlar. Büyü şeytani güçler ile birlikte yapıldığı için kısa sürede kişi üzerine etki eder ve böylelikle amacınıza ulaşacaksınızdır.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Cinselliği Bağlama Büyüsü şeytani güçler ile birlikte yapılarak kişilerin aşk hayatları etkilendiği için kesinlikle bu yöntemi kullanmak, günahtır. Cinselliği Bağlama Büyüsü gibi diğer tüm Büyüler dinimizce yasaklanmıştır. Bu büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cezalandırılırlar. Ayrıca dinimize göre büyü haram kılınmıştır ve kesinlikle kişi büyüden, kendisi de olumsuz etkilenecektir. Çoğu zaman kişilere şeytani güçlerin musallat olduğu görülmektedir. Bu şekilde kişiler de büyüden, olumsuz yönde etkilenirler.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürer

Cinselliği Bağlama Büyüsü direk kişinin iç çamaşırı üzerine yapılan bir büyü yöntemi olduğu için oldukça etkilidir ve uzun süreli olarak bu etki kişiler üzerinde görülmektedir. Büyü ancak bozulur ise ya da tesiri sona erer ise kişi büyünün etkisinden çıkacaktır. Bu büyünün Tesir süresi bittiğinde kişi gene eşini ya da sevgilisini sevmeye devam eder ve cinsel hayatları da normale dönecektir. Bu yüzden belli bir süre geçtikten sonra bu büyünün yeniden yapılması gerekmektedir. Büyü gene kişinin iç çamaşırı üzerine yapılır. Bu şekilde cinselliği Bağlama Büyüsü Tesir Süresi uzatılmış olur. Tesir süresi uzadığı için kişilerin ilişkileri zarar görecektir ve kısa zamanda ayrılacaklardır. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok önem vermelisiniz. Mutlaka Tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniden yaptırmalısınız.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması da medyumlar şeytani güçleri kullanırlar. Ancak onlarla iletişime geçildiği zaman büyünün bozulması sağlanır. Fakat ilk olarak büyünün nereye yapıldığının bulunması gerekmektedir. Ancak büyülü eşya üzerine büyülü sözcükler okunduktan sonra şeytani güçlerin de yardımı ile büyü bozulur. Cinselliği Bağlama Büyüsü genel de kişinin iç çamaşırı üzerine yapıldığı için bu çamaşır medyuma götürülür ve medyum büyülü sözcükleri söyleyerek çamaşır üzerindeki büyüyü bozar. Büyü bozulduktan sonra artık kişi cinsel olarak eski hayatına geri döner ve eşiyle gene eskisi gibi iyi anlaşmaya başlayacaktır.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Sonuçları

Cinselliği Bağlama Büyüsü tehlikeli bir büyüdür ve eğer dikkat edilmez ise bu büyünün tüm olumsuzlukları iki tarafı da sarmaya başlayacaktır. Eğer büyü düzgün bir şekilde yapılmaz ya da yeniletilmez ise zaman içerisinde kontrol tamamen şeytani güçlerin eline geçer bu yüzden de büyünün kontrolünü kaybettiğiniz için hiçbir şekilde kişilere müdahale edemezsiniz. Cinselliği Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişinin mutlaka bu büyü sürecini kontrol etmesi gerekmektedir. Büyü gücü büyük olduğu için eğer şeytani güçler kontrolü ele alırlar ise hiç bir şekilde büyünün bozulmasını da sağlayamazsınız. Sadece karşı tarafı değil aynı zamanda büyünün olumsuzlukları kısa süre içerisinde sizi de sarmaya başlayacaktır ve sizde ruhen güçsüz duruma düşeceksiniz, enerjinizi kaybedeceksinizdir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cinselliği, Bağlama, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı