İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 21:13 Bu haber 1843 kez okundu
 
Çivi Büyüsü İle Bağlama
Büyülerin Tesir Etme süreleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Çivi büyüsü gücü çok büyük bir büyü olduğundan dolayı kişi üzerinde uzun süreli olarak etkileri görülmektedir. Büyünün etkileri geçmeye başladığında ise kişinin davranışlarında değişiklikler olmaya başlayacaktır.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Çivi Büyüsü İle Bağlama

Büyülerin yapım şekilleri farklı olduğu için kullanılan materyaller göre Tesirleri değişkenlik gösterir. Özellikle insanlar sevdikleri kişiye kavuşmak amacı ile aşk ve Bağlama büyülerini sık sık tercih etmektedirler. Bağlama büyülerinin gücü büyüktür ve yapıldıktan sonra kişinin kalbi size bağlanacaktır. Kişinin gözü sizden başkasını görmez hale gelir. Bu yüzden kısa zamanda sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır. Çivi Büyüsü İle Bağlama için mutlaka önlemler almalısınız. Bu büyünün yapımı esnasında kişiler pek çok sıkıntı ile karşılaşmaktadırlar. Özellikle büyü tesirinin güçlü olması için medyum üç harfliler kullanır. Bu yüzden kişilere üç harflilerin musallat olması gibi  durumlar oluşabilmektedir. Bu tarz bir durum yaşamamak için medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Eğer kişi kendisi büyüyü yapmaya kalkar ise kendisi büyünün etkilerini üzerine çeker. Çivi Büyüsü çok eski çağlarda bile uygulanan bir bağlama büyüsü olduğu için hep bu şekilde üç harflilerden yardım alınarak uygulanmıştır. Büyünün herhangi başka bir uygulama yöntemi yoktur.

Çivi Büyüsü İle Bağlama Nasıl Yapılır

Çivi Büyüsünün yapımı için eskiden uygulanan ritüeller uygulanmaktadır. Medyum bir tahta üzerine bir kaç tane çiviyi çapraz olacak şekilde sabitler. Daha sonra bu çiviler arasına ipler geçirilir, düğümler atılır. Bu şekilde büyü yapılırken size bağlanmasını istediğiniz kişinin de ismi büyülü sözcükler ile birlikte söylenir, üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde etkili olması sağlanacaktır. Çivi Büyüsü İle Bağlama bu şekilde uygulanmaktadır. Büyü bittikten sonra bu çiviler tahta üzerinden çıkarılır ve kişinin evinde güzelce kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanmalıdır. Çiviler kişinin evinde durduğu sürece etkisini göstermeye başlar. Büyü gücü çok büyük olduğu için 72 saat içerisinde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. İlk olarak kişinin aklında sürekli olarak sizinle ilgili düşünceler olacaktır. Bu düşüncelerin yanı sıra kişi rüyalarında da sizi görmeye başlar. Büyünün şiddetinin artması ile birlikte kişi giderek size bağlanır hale gelecektir. Kısa zamanda kişi kendini tamamen size ait hissedecektir. Bu şekilde çivi Büyüsü İle sevdiğiniz kişinin kalbini kazanabilirsiniz.

Çivi Büyüsü İle Bağlama Tesir Etme Süresi Nedir

Büyülerin Tesir Etme süreleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Çivi büyüsü gücü çok büyük bir büyü olduğundan dolayı kişi üzerinde uzun süreli olarak etkileri görülmektedir. Büyünün etkileri geçmeye başladığında ise kişinin davranışlarında değişiklikler olmaya başlayacaktır. Kişi her zamankinden farklı olarak size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi azaldıkça kişi de sizden giderek uzaklaşmaya başlar. Bu yüzden kişi sizi tamamen terk etmeden önce mutlaka büyünün tesirinin güçlendirilmesi gerekmektedir. Büyünün gücünün yenilenmesi için gene büyü yeniden yapılmalıdır ya da ek olarak bağlayıcı Büyüler tercih edilmelidir. Büyü yeniletildiğinde gücü ve tesri de yenilenmiş olacaktır. Bu yenileme işlemi ya da ek Büyüler için mutlaka gene medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Bağlayıcı Büyüler de gene aynı şekilde büyünün gücünün artmasını sağlar. Fakat bu büyülerin mutlaka asıl büyü ile aynı amaçla yapılmış olması gerekmektedir. Çivi Büyüsü İle Bağlama için ek olarak aşk büyüleri tercih edilebilir. Bu şekilde büyünün kişi üzerinde çok daha iyi bir şekilde ve uzunca süreli tesir etmesini sağlamış olacaksınızdır.

Çivi Büyüsü İle Bağlama Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması oldukça zaman alır ve zor bir işlemdir. Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyünün yapım aşamasında üç harfliler kullanıldığı için mutlaka çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Çivi büyüsü ile Bağlama bozulması için medyum un üç harfliler ile iletişime geçmesi ve onları ikna etmesi gerekmektedir. Ancak üç harflilerin ikna olması ile büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi artık yavaş yavaş eski hayatına geri döneceği için size karşı herhangi bir şekilde bir his hissetmediği için sizden ayrılma kararı alacaktır. Büyü bozulduktan sonra hiç bir şekilde kişi üzerinde herhangi bir etkisi kalmaz. Bu şekilde büyünün kişi üzerinden kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Çivi Büyüsü İle Bağlama Yapmak Günah mıdır?

Büyüler ne amaçla kullanılırlar kullanılsınlar kesinlikle bu yöntem çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollardan amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemi ile insanların hayatlarını değiştirmeye kalkarsanız büyünün olumsuz yönlerini göreceksinizdir ve kesinlikle dinimize göre günaha girmiş sayılacaksınızdır. Bu yöntem haramdır, insanlar bu yöntemi kullanmamalıdırlar. Büyü yöntemini kullanan kişiler iyi bir niyetle bile büyüyü kullanmaya kalsalar mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bu yöntemi kullanmaktan uzak durmalısınız ve hiç bir şekilde büyü ile insanları kontrol etmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınızdır.

Çivi Büyüsü İle Bağlama Sonuçları

Çivi Büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiler sonuç alırlar ve amaçlarına ulaşacaklardır. Fakat bu büyü yöntemi tehlikeli olduğu için ve özellikle üç harfliler ile birlikte uygulandığı için tehlikeli yanları da olabilmektedir.  Harfliler kişilere musallat olabilir. Musallat olma durumları çok tehlikelidir ve kişiler bu durumdan kolay kolay kurtulamazlar. Bu yüzden büyü yapımı sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayrıca büyünün olumsuz etkilerini de üzerinize çekebilirsiniz. Bu durumdan korunmak için 0zerinizde dua taşıyabilirsiniz ya da özel olarak kendinize bir muska yazdırabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çivi, Büyüsü, İle, Bağlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı