İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 12:19 Bu haber 1912 kez okundu
 
Dil Bağlama Büyüsü
Büyü yöntemi insanları rahatlıkla kontrol altına alabileceğiniz bir yöntemdir. Onların duygu ve düşüncelerini istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve etkiniz altına girmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kişi tamamen sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır ve amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Dil bağlama büyüsü güçlü bir kara büyüdür. Bu büyü yöntemi genellikle size kötü söz söylemesini istemediğiniz kişilere karşı uygulayabileceğiniz bir yöntemdir.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Nedir?

Büyü yöntemi insanları rahatlıkla kontrol altına alabileceğiniz bir yöntemdir. Onların duygu ve düşüncelerini istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve etkiniz altına girmelerini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kişi tamamen sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır ve amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Dil bağlama büyüsü güçlü bir kara büyüdür. Bu büyü yöntemi genellikle size kötü söz söylemesini istemediğiniz kişilere karşı uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Dil bağlama büyüsünü genel olarak kadınlar kaynanalarına karşı çok sık kullanmaktadırlar. Bu büyü karşı tarafa yapıldığında kişi artık istese bile size kötü bir söz söyleyemez hale gelir. Bu şekilde kaynananızın kötü davranışlarından ve kötü sözlerinden korunabilirsiniz. Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için genellikle medyumlar üç harflileri kullanarak büyüyü yapmaktadırlar. Bu yüzden kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Aksi takdirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekecektir ve kötü bir şekilde büyüden etkilenecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ayrıca büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi kendi başına büyü yapmaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalabilir. Dinimizde de büyü yönteminden bahsedilmektedir. Fakat büyü yön temi kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bu tarz büyü yöntemlerini kullanmaktan uzak durmalısınız. Amacınıza doğal yöntemler ile ulaşmaya çalışmalısınız. Bizde büyü yöntemini tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Dil Bağlama Büyüsünün Yapım Şekli Her büyünün yapılış şekli birbirinden farklılık göstermektedir. Özellikle bazı büyülerin yapımı oldukça zordur. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Dil bağlama büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunarak düğümler atılmaya başlanır. Bu düğümler üç harfliler ile birlikte atılmaktadır. Bu şekilde karşı tarafın size karşı kötü söz söylemesi engellenmiş olunur ve kişinin size karşı dili bağlanacaktır. Bu düğümlü ipi mutlaka büyü yapılacak olan kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı şekilde saklamanız gerekmektedir. Aksi takdirde kişi büyünün etkisi altına girmeyecektir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa o kadar etkili olacaktır. Bu şekilde kaynananızın size karşı kötü söz söylemesini sonsuza dek engellemiş olacaksınızdır. Bu büyünün gücü çok büyük olsa bile belli bir süre boyunca kişiler üzerinde tesirini gösterecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir sürelerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işleminin de mutlaka gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün yapılması ile gerçekleştirilmelidir. Bu şekilde büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki devamlılığı sağlanacaktır. Ayrıca büyülerin uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir etmesi için de mutlaka bu tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kaynananızın dilinin sürekli olarak bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Büyülerin tesir süreleri sonsuza dek sürmediği için mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişinin size karşı olan hareketlerinden ve davranışlarından büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Artık kişi size karşı olumsuz hareketlerde bulunmaya başladı ise büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Dil bağlama büyüsü bu şekilde kişi üzerinde süreklilik kazanacaktır.

Dil Bağlama Büyüsüne Ek Büyüler

Büyülerin daha güçlü bir hale gelmesi için ek olarak büyüler tercih edilebilir. Bu büyüler ek bağlayıcı büyülerdir. Bu tarz büyüleri kullandığınızda büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayacaksınızdır. Bu büyüler ana büyünün amacına uygun bir şekilde tercih edilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra ek olarak bağama büyüsü yapılabilir. Bu şekilde kişinin size karşı olumsuz davranmasını da engellemiş olursunuz. Bu bağlayıcı büyülerin yanı sıra büyüyü muskaya yazma yöntemi de büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayacaktır. Bu muskaya yazma yönteminde mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyüyü muskaya yazacaktır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirli olacaktır. Bu büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü bütün özelliğini kişi üzerinden yitirecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyülü muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir Muskaya büyü yazma yöntemi çok kuvvetli bir yöntem olduğu için çok daha kısa bir süre içerisinde kişinin büyü etkisi altına girmesini sağlayabilirsiniz ve aynı zamanda büyünün çok daha uzun süreli olarak kişiye tesir etmesini de sağlamış olacaksınızdır.

Dil Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bu büyünün bozulması için mutlaka büyülü ipin bulunması ve üzerindeki düğümlerin dualar okunarak çözülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Dil bağlama büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde üç harflilerin musallat olması ile karşılaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dil, Bağlama, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı