Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 21:35 Bu haber 2006 kez okundu
 
Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma
Siz asla kendiniz büyünün tesir süresini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Domuz yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma yenilendikten sonra ancak gene kişiler üzerinde eskisi gibi etki etmeye devam edecektir. Büyü etkisini bir süre daha sürdürecektir.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma

Büyü yönteminin gücü kullanılan materyalin gücüne göre değişiklik göstermektedir. Özellikle bazı Büyülerin gücü çok büyüktür ve kısa zaman içerisinde kişiyi etkilemeye başlarlar. Bu büyüklerden biri de domuz yağı Büyüsü ile Eşleri ayırma olup, bu büyü ile kısa zamanda evli çiftlerin arasına soğukluk sokabilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan çok kısa bir zaman sonra kişiler büyünün etkisi altına girerek birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler ve soğurlar. Bu şekilde istediğiniz kişilerin kısa zaman içerisinde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapımını asla kendiniz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz. Medyum bu büyünün yapımı için üç harflilerden de yardım almaktadır. Bu yüzden de büyü tehlikeli bir hal alır. Siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımını medyuma bırakmalısınız.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için kişi medyuma gittiğinde domuz yağı üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra büyü yapılacak olan kişilerin de ismi domuz yağına okunduktan sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka büyülü domuz yağının büyü yapılacak olan kişilerin evlerine sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyü kısa zaman içerisinde kişilerin üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zamanda kişilerin davranışlarında değişiklikler olur. Domuz yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Bu şekilde yapılır. Büyü yapıldıktan sonra çiftler artık birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu kavgaların da hiç bir sebebi olmayacaktır. Özellikle üç harfliler çifte sürekli olarak olumsuz vesveselere bulunurlar. Kişiler de bu vesveseler doğrultusunda hareket edecekleri için kısa zamanda birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Tesir Süresi Nedir

Her büyünün gücü ile tesir etme değeri aynı orantılıdır. Bir büyü ne kadar güçlü ise tesir süresi de o kadar büyük olacaktır. Büyüler kişilerin üzerindeki etkisini kaybettiklerine artık kişiler büyünün etkisi altından çıkacaklar için birbirlerine karşı normal bir şekilde davranmaya başlayacaklardır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde gene birbirlerini sevecekler ve barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekir. Büyü yeniletilmesi için kişiler tekrar medyuma giderek yeniden büyüyü yaptırmalılardır. Siz asla kendiniz büyünün tesir süresini yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Domuz yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma yenilendikten sonra ancak gene kişiler üzerinde eskisi gibi etki etmeye devam edecektir. Büyü etkisini bir süre daha sürdürecektir.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Nasıl Bozulur

Domuz Yağı Büyüsü en güçlü büyü yöntemlerinden biridir. Bu yüzden bu büyünün bozulması oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz yönlerini siz üzerinize çekeceksinizdir. Medyum büyünün bozulması için üç harflileri kullanmaktadır. Bu varlıklar kişiler üzerindeki büyünün etkilerinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Bu şekilde ancak büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişiler kısa zamanda eskisi gibi birbirlerini sevmeye başlarlar ve barışacaklardır. Domuz yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Bu şekilde bozulmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma Günah mı?

Domuz Yağı Büyüsü güçlü büyüklerden biri olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat dinimize göre büyü yöntemini kullanmak çok büyük günahtır. İnsanlar hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelidirler. Büyü yöntemini kullandığınızda mutlaka dinimizce cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Kişiler büyü yöntemini kullandıklarında cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü ve bunun gibi günah olan yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle bu yöntemleri tavsiye etmiyoruz. Bu gibi yöntemleri kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yönteminin dışında mutlu bir çifti ayırmaya çalışmakta günahtır. Hiç bir şekilde başkalarının mutluluğu ile oynamamalısınız. Kendi hayatınız ve mutluluğunuz ile ilgilenmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yöntemi çok tehlikelidir. Domuz yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma yöntemini uyguladığınızda belli bir süre sonra siz farkında olmasanız da büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu kez siz de büyüden kötü yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini denememelisiniz. Büyülerin yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini uygulayacaksanız kendinize bir koruma Büyüsü yaptırabilirsiniz. Koruma Büyüsü bir muska üzerine yazılır. Bu muskayı üzerinizde taşıdığınız sürece büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olacaksınızdır. Aksi taktirde muskayı çıkarır ya da kaybederseniz büyünün etkisi de üzerinizden çıkmış olacak ve artık sizi korumaya aktır. Bu yüzden muskayı kaybetmemeli ve üzerinizden hiç bir şekilde çıkartmamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden ve  harflilerin musallat olması gibi durumlardan koruyabilirsiniz. Büyü bu şekilde tehlikesiz olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Domuz, Yağı, Büyüsü, ile, Eşleri, Ayırma,
Yorumlar
Haber Yazılımı