Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 00:23 Bu haber 15201 kez okundu
 
Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırmak
Domuz yağı büyüsü en etkili ve tesiri en kuvvetli ayrılık büyülerinden biridir. Özellikle domuz yağı kolay kolay çıkmayan bir yağ olduğu için kişilerin evinde durduğu sürece etkileri de sürecektir. Eğer kişiler ev değişikliği yapmaya kalkarlar ise ancak o zaman büyünün etkisi yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkacaktır.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırmak

Büyüler eğer ayırma amaçlı kullanılacak ise mutlaka kesin sonuç alınması için büyünün çok iyi bir şekilde uygulanması ve kullanılan materyalin de çok güçlü olması gerekmektedir. Kullanılan materyal ne kadar güçlü olur ise çiftler o kadar kısa süre içerisinde ayrılacaklardır. Domuz yağı genel olarak ayırma büyüleri için kullanılan bir malzemedir. Domuz yağı şeffaf ve kokusuz bir yağ olduğu için büyü yapıldıktan sonra hiçbir şekilde kişiler büyünün olup olmadığını anlamazlar. Bu yüzden de büyü etkisini çok daha iyi ve hızlı bir şekilde gösterir. Domuz yağı büyüsü ile eşleri ayırmak mümkündür. Birbirine çok aşık olan çiftler bile bu büyü sayesinde kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılamaya karar vereceklerdir. Bu büyü en güçlü ayrılık büyüsüdür. Büyünün gücü çok büyük olduğu için yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyünün yapımı için internetten gördüğünüz bilgilere güvenmemelisiniz ve mutlaka bir medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde internetten okuduğunuz bilgilere güvenerek büyüyü yapmaya kalktığınızda herhangi bir şekilde yanlış bir şey yaparsanız büyüden olumsuz bir şekilde bu kez siz etkileneceksinizdir. Büyüden etkilenmemek için hiçbir şekilde kendiniz büyüye dokunmamalı iyi bir medyum bularak ona yaptırmalısınız.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırmak Günah mıdır?

Evli ve mutlu bir çiftin ayrılmasına sebep olmak ve bunu büyü yöntemi ile yapmak çok büyük günahtır. Dinimize göre zaten büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Büyüler iyi bir amaç için bile kişiler tarafından uygulanmış olsa hiçbir şekilde bir geri dönüşü ve affı yoktur. Büyü yapan herkes mutlaka bir gün cezalandırılacaktır. Büyü yapmak Allah’a şirk koşmaktır onu hiçe saymaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kesinlikle kullanmayı tercih etmemelisiniz. Ne olursa olsun hiçbir şekilde bu yöntemi uygulamamalısınız. Bu yöntemi kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Domuz yağı büyüsü ile eşleri ayırmak başlı başına bir günahtır. Sevenlerin birbirinden ayrılması için büyü yöntemini uyguladığınızda olumsuz sonuçları mutlaka sizleri de etkileyecektir. Kesinlikle büyü yöntemini sizlere tavsiye etmiyoruz. Bizde bu yöntemi hiçbir şekilde uygulamıyoruz.

Domuz Yağı Büyüsünün Tehlikeli Sonuçları

Bu tarz ayrılık büyülerinin çok daha kuvvetli olabilmesi için medyumlar şeytani güçlerden yardım alırlar. Şeytani güçler kişiler üzerine tesir eder ve onların iradelerini kullanmalarını engellerler. Siz büyü yöntemini uyguladığınızda bu varlıklar sizlere de musallat olabilirler ve sizin de iradenizi kullanmanızı engelleyerek büyünün tesiri altına girmenize neden olabilirler. Özellikle büyünün başlangıcında herhangi bir şekilde bir şey hissetmeseniz de ilerleyen süreçlerde büyüden sizde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu varlıklar ilk olarak karşı tarafın sonra sizin enerjinizi çekerek beslenirler. Bu yüzden büyü gibi yöntemleri kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu yöntem eninde sonunda sizi de etkileyecek ve hayatınız olumsuz yönde ilerlemeye başlayacaktır.  Domuz yağı büyüsü ile eşleri ayırmak yerine kendi hayatınız ile ilgilenmelisiniz.

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırmak Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için kişiler medyuma gittiklerinde domuz yağı üzerine medyum ayırma büyüsü uygular, bu domuz yağının mutlaka çiftin evinin duvarlarına sürülmesi gerekmektedir. Duvarlarda hiçbir şekilde domuz yağı olduğu anlaşılmayacaktır. Özellikle yatak odasına domuz yağı sürerek büyünün çok daha iyi bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Domuz yağı evde durduğu sürece kişilerin arasına kara kedi girecektir ve kısa zaman içerisinde birbirlerine olan saygı ve sevgilerini kaybedeceklerdir. Bu şekilde çiftlerin evliliklerinin bitmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Domuz Yağı ile Ayırma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra üç harflilerinde yardımı ile kişiler kısa sürede ayrılma kararı alırlar. Üç harfliler kişilere birbirleri hakkında kötü vesveseler verirler. Bu vesveseler sayesinde çift birbirine artık nefret ile yaklaşacaktır. Birbirlerini hiç olmadık şekillerde görmeye başlarlar ve birbirlerinden korkacaklardır. Artık aynı ev içerisinde bile kalamaz duruma gelirler. Büyünün ilerleyen süreçlerinde çift sürekli olarak kavga etmeye başlayacaktır ve bu kavgaların sebepleri bile olmayacaktır. Bu şekilde çift artık bu duruma katlanamaz hale gelir ve kısa zamanda birbirlerinden ayrılmak isteyeceklerdir. Domuz yağı büyüsü ile eşleri ayırmak bu şekilde uygulanır.

Domuz Yağı ile Ayırma Büyüsünün Tesir Süresi Nedir

Domuz yağı büyüsü en etkili ve tesiri en kuvvetli ayrılık büyülerinden biridir. Özellikle domuz yağı kolay kolay çıkmayan bir yağ olduğu için kişilerin evinde durduğu sürece etkileri de sürecektir. Eğer kişiler ev değişikliği yapmaya kalkarlar ise ancak o zaman büyünün etkisi yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkacaktır. Bunun dışında büyünün anlaşılması ve medyuma giderek bozulması durumunda büyünün etkileri ortadan kalkar. Aksi bir durumda hiçbir şekilde büyünün etkisi ortadan kalmaz. Domuz yağı kişilerin evinde durduğu sürece büyünün tesiri de devam edecektir.

Domuz Yağı Büyüsünü Bozmak Kolay mıdır?

Domuz yağı büyüsünü bozmak hiç kolay değildir. Bu büyünü bozulması için çiftin medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişiler kendileri büyüyü bozamazlar. Medyum Domuz yağı büyüsü ile eşleri ayırmak için kullanılan üç harfliler ile iletişime geçer ve eğer onları büyünün bozulmasına ikna edebilir ise büyünün etkileri kişiler üzerinden kalkacaktır. Aksi taktirde büyü hiçbir şekilde bozulamaz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Domuz, Yağı, Büyüsü, ile, Eşleri, Ayırmak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı