Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 23:38 Bu haber 2850 kez okundu
 
Domuz Yağı Büyüsü ile Soğutma
Domuz yağı büyüsü ile soğutma bozulduktan sonra kısa zaman içerisinde kişiler toparlanacak ve birbirlerine karşı olumlu davranmaya başlayacaklardır. Kişiler büyü bozulduktan sonra büyü sürecini hatırlamazlar. Bu yüzden hiçbir şey olmamış gibi normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir.
SOĞUTMA BÜYÜSÜ Haberi
Domuz Yağı Büyüsü ile Soğutma

Büyü yöntemi genel de aşk için ve sevgi için kullanılsa da insanlar mutlu çiftlerin birbirlerinden ayrılmaları için de büyü yöntemini tercih etmektedirler. Normal hayatlarında bu çiftin ayrılmasını sağlayamadıklarında büyü yöntemini kullanarak çiftin ayrılmasını sağlarlar. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişileri etkisi altına alır ve kişiler tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka kişi üzerinde tesirli olacaktır. Domuz yağı büyüsü ile soğutma en kuvvetli ayrılık büyüsüdür. Bu büyü uygulandıktan sonra karşınızda kimse duramayacaktır. Bu büyü sayesinde birbirini çok seven iki kişinin bile arasına soğukluk sokarak en kısa süre içerisinde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için aynı zamanda çok da tehlikelidir. Bu yüzden bu büyünün yapımı için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha az tehlikeli olacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Soğutma Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapımı için medyum bu yağ üzerine ayırma büyüsünü okur. Daha sonra üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Bu tamamlanan büyünün mutlaka büyü yapılacak olan kişilerin evine gidilerek duvarlara ya da kapıya sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Domuz yağı büyüsü ile soğutma yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde kişiler birbirlerine karşı soğuk davranmaya başlayacaklardır. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar çiftler sürekli olarak kötü vesveseler vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve sevdiği kişiye karşı kötü davranacaktır. Kısa süre içerisinde artık kişilerin arasında büyük kavgalar kopmaya başlar. Bu kavgalar her geçen gün daha da büyüyecek ve kişiler artık tamamen saygısızca bir ilişki yaşamaya başlayacaklardır. Bu ilişkiyi artık devam ettiremeyeceklerini anlayarak kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Domuz yağı büyüsü bu şekilde kısa zamanda etkisini kişiler üzerinde gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

Domuz Yağı Büyüsünün Etki Süresi Ne Kadardır?

Domuz yağı büyüsü en kuvvetli ayırma büyülerinden biri olduğu için kısa süre içerisinde etkisini gösterir ve uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmektedir. Bu yağ kokusuz ve şeffaf bir yağ olduğu için kişilerin bu yağı evlerinde fark etmeleri mümkün değildir. Bu yüzden herhangi bir şekilde üzerlerinde büyü olduğunu anlamazlar. Domuz yağı büyüsü ile soğutma tesir süresi aylarca sürebilir. Fakat  zaman geçtikçe bu büyünün etkileri de azalmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri azalmaya başladıkça artık kişiler de birbirlerine karşı normal bir şekilde hareket etmeye başlarlar. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra tesirinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gitmelisiniz ve medyumun büyüyü yenilemesini sağlamalısınız. Medyum büyüyü en başından itibaren yapar ve büyü tesiri yenilenmiş olacaktır. Kişiler de gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden gene kavgalar etmeye başlarlar. Büyü tesir süresi çok önemlidir, eğer kişiler büyünün etkisi altından çıkarlar da üzerlerinde büyü olduğunu anlarlar ve kısa süre içerisinde de eskisi gibi mutlu bir şekilde yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok önem vermelisiniz ve zamanı geldiğinde yenilenmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerindeki devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulmalı?

Domuz yağı büyüsü üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü türü olduğu için çok kuvvetlidir ve bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene büyünün yapımında olduğu gibi bozulması için de üç harflilerden yardım alınır. Ancak bu varlıklar isterlerse büyü bozulacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bozulmasını sağlayamazsınız. Bu yüzden de kendiniz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Bu varlıklar size de musallat olabilirler ve bu durumdan kurtulamazsınız. Domuz yağı büyüsü ile soğutma bozulduktan sonra kısa zaman içerisinde kişiler toparlanacak ve birbirlerine karşı olumlu davranmaya başlayacaklardır. Kişiler büyü bozulduktan sonra büyü sürecini hatırlamazlar. Bu yüzden hiçbir şey olmamış gibi normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir.

Domuz Yağı Büyüsü ile Soğutma Günah mıdır?

Dinimizde büyüler ile ilgili insanlar sürekli olarak uyarılmışlardır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde mutlak dinimize göre günah işlediğiniz için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve bu gibi yöntemler kullanmak yerine amacınıza günlük çözümler üreterek ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca dinimize göre başkalarının mutluluklarını kıskanıp onlara kötülük yapmaya çalışmakta çok büyük günahtır. Bu yüzden başkalarının mutlulukları ile ilgilenmek yerine kendi hayatınıza odaklanmalı ve kendi mutluluğunuz ile ilgilenmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha olacaktır. Domuz yağı büyüsü ile soğutma gibi büyü yöntemlerini hiçbir şekilde kullanmaya kalkmamalısınız. Aynı zamanda bu büyü yöntemi çok tehlikeli olduğu için de mutlaka belli bir süre sonra büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde siz de büyüden kötü anlamda etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden de büyü yöntemini sizlere tavsiye etmiyoruz. Bizler de bu gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Domuz, Yağı, Büyüsü, ile, Soğutma, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı