Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 22:02 Bu haber 542 kez okundu
 
En Yaygın Aşk Büyüsü
En yaygın aşk büyüsü tesir süresi diğer aşk büyülerine göre çok daha kalıcıdır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi kolay kolay bu büyünün etkisi altından çıkamaz. Bu yüzden de tesirini sürekli olarak yeniletme ihtiyacı duymazsınız. Voodoo büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa da etkisi bitecektir.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
En Yaygın Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri ile insanlar karşı tarafın duygularını kontrol altına alarak kendilerini sevmelerini sağlarlar. Fakat bu tarz bir yöntemle gerçekleşecek olan aşk gerçek değildir. Kişinin duyguları tamamen büyünün etkisi ile oluşacağı için büyünün tesiri sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisinden çıkacağı için size olan ilgilisinin ve aşkının gerçek olmadığını da görecektir. Bu yüzden bu tarz yöntemler kullanarak sevdiğiniz kişiye ulaşmak yerine doğal yollar ile kişinin dikkatini çekmeye çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Dinimize göre de büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahlardan  biridir. Kişi bu yöntemi kullanarak bir başka insanın hayatına müdahale ettiğinde en büyük günahı işlemiş olur ve mutlaka cezalandırılacaktır. Aşk büyüleri gibi büyü yöntemini yapan kişiler cehenneme gideceklerdir. En yaygın aşk büyüsü gibi büyüler ile uğraşmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz. Bizlerde büyü yapmıyoruz ve büyü ile uğraşmıyoruz. 

En Yaygın Aşk Büyüsü Hangisidir

Aşk büyüleri insanların en çok kullanmayı tercih ettikleri büyü yöntemidir. En yayın aşk büyüsü ise kara büyülerden olan voodoo büyüsüdür. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kesin sonuç verir ve istediğiniz şekilde karşı tarafı etkiniz altına alırsınız, sizi kısa sürede sevmesini sağlarsınız. Bu büyü yöntemini kullandığınızda kimse size karşı koyamayacaktır ve amacınıza ulaşacaksınızdır. Voodoo büyüleri yapımı ile çok zor olduğu için herkes tarafından uygulanamaz. Bu büyünün uygulamaları için kişilerin mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendi başınıza kesinlikle bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz gücünü kendi üzerinize çekersiniz ve bu yüzden de sizde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlarsınız. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün yapımı için iyi bir medyum tercih etmelisiniz. Medyum büyüyü yaptıktan sonra kişinin hayatı anında değişir ve artık siz ne isterseniz yapacak konuma gelecektir.

En Yaygın Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Voodoo büyüsünün yapımı için medyum bir bez bebek hazırlar. Bu bez bebek büyü yapılacak olan kişidir aslında daha sonra birkaç tane iğne üzerine aşk büyüsü tılsımlı sözcükleri ve kişinin ismi okunur. Bu iğneler bez bebeğe batırıldıkça kişi bu iğnenin acısını kendi üzerinde hissedecektir. Bu yüzden de artık size karşı koyamaz duruma gelir ve her istediğinizi yapacaktır. Bez bebek üzerine yapılan bu aşk büyüsü sadece 24 saat içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi büyünün etkisi altına girdiği için yavaş yavaş sizi düşünmeye başlar. Kişi artık sizi aklından çıkaramaz hale gelecektir. Sürekli olarak sizin yanınızda kalmak ister ve duygularını size en kısa zamanda açacaktır. Eğer kişi sizden vazgeçmeye kalkar ise bu büyülü iğnelerden birini bez bebeğin üzerine saplamanız yeterli olacaktır. Kişi duyduğu acıdan dolayı sizi bırakamayacak hale gelecektir. En yaygın aşk büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesir etmektedir.

En Yaygın Aşk Büyüsü Tesir Etme Süresi Nedir

En yaygın aşk büyüsü tesir süresi diğer aşk büyülerine göre çok daha kalıcıdır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi kolay kolay bu büyünün etkisi altından çıkamaz. Bu yüzden de tesirini sürekli olarak yeniletme ihtiyacı duymazsınız. Voodoo büyüsü çok kuvvetli bir büyü olsa da etkisi bitecektir. Bu etki bittiğinde kişi artık kendi iradesini kullanmaya başlar. İğnelerin hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi olmayacaktır. Bu yüzden de kişi sizi terk eder ve acı hissetmez. Böyle bir durum yaşamamak için büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekecektir. Bunun için de bez bebek üzerine tekrardan bir büyü uygulanır. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki gücü ve etki süresi yeniletilmiş olacaktır. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi sizi terk eder. En yaygın aşk büyüsü yeniletildiği sürece etkilidir, devamlılığı vardır. Bu yüzden büyünün tesir süresine dikkat etmeli ve ara ara yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün ne zaman yeniletilmesi gerektiğini kişinin davranışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Büyü tesirini zamanla kişi üzerinden kaybedeceği için yavaş yavaş kişi size karşı soğuk davranışlar sergileyecektir. Böyle bir şey sezdiğinizde hemen medyuma giderek büyünün baştan yapılmasını sağlamalısınız.

En Yaygın Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsünün bozulması oldukça zordur. Hiçbir şekilde kişi kendisi büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm gücünü kendi üzerinizde toplamış olursunuz ve siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden de mutlaka medyuma gidip büyünü bozulmasını sağlamalısınız. Büyü ancak bez bebek üzerinden sökülerek bozulabilir. Bu yüzden ilk olarak büyülü bez bebeği bulmalısınız ve medyuma götürmelisiniz. Medyum ruhani varlıklar ile iletişime geçerek onların gücünden faydalanarak büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra kişi gücünü toplayana kadar kendine gelemez. Bunun için de belli bir süre geçmesi gerekmektedir. Büyünün tesiri bittikten sonra kişi kendini toparladığında artık kendi hayatına geri döner ve normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir. En yaygın aşk büyüsü bu şekilde bozulur. Büyünün bozulması zor olduğu için biraz zaman alacaktır.  Büyü bozulduktan sonra kişi sevmediği biri ile birlikte olmak zorunda kalmaz. Hiçbir şekilde kişinin duygularına artık hükmedemezsiniz. Kişi tamamen kendi özgür hür iradesini kullanarak yaşayacaktır ve bu yüzden de sizi sevmediğini anlayarak sizden uzaklaşacak, ayrılma kararı alacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: En, Yaygın, Aşk, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı