Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 17:39 Bu haber 1229 kez okundu
 
Eşimi Dostundan Nasıl Ayırırım?
Erkek tarafından bakmak gerekir ise erkekler aldatmaya çok müsait olduğu gibi sadece kendi karısını sadece bunları yapan sanır. Bilmez ki yanında aldattığı kadında zamanı gelince aynı olacaktır. Aldatma sorunu maalesef ki ülkemizde çok yaygın şekilde ilerlemektedir. Bu duruma maruz kalan kişiler ise eşimi dostundan nasıl ayırırım şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Bu sorunun sonucu ile büyü gibi durumlara çıkar.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Eşimi Dostundan Nasıl Ayırırım?

Eşler arasında ki sorunlar gün geçtikçe arttığı gözle görülmektedir. Bu sorunlar genellikle şiddetli geçimsizlik nedeni ile aldatma ile son bulmaktadır. Evi terk eden erkeklerin sayılısı da oldukça da fazladır. Aslında iki taraftan bakmak ve sorunu inceleyerek genelleme yapmak gerekir. Olaya kadın tarafından bakılacak olur ise evde ya da çalışan fark etmeksizin kadınların genel anlamda laf kalabalıkları fazladır. Özellikle laflar erkeğin hayatını, özgürlüğünü, kişiliğini, yaşam tarzını etkiliyor ise evlilikte yani erkekte sorun oluşturur. Zaman içerisinde bıkkınlık gelerek eğer çocuk var ise sadece çocuk için evliliği devam ettirir. Yok, ise zaten çok uzatmadan evliliğini tamamlar. Ya da ikinci seçenek olarak evlilik devam eder fakat kendine gizliden bir sevgili bulur. Tabi ki bu sevgili ona laf kalabalığı yapmaz, karışmaz, müdahale etmez ve bu git gide ona yaklaşmasına eşine uzaklaşmasına neden olur. Kadın aldatılan taraf olmakla kalır ve bu durum çok can sıkıntısına neden olur. Erkek tarafından bakmak gerekir ise erkekler aldatmaya çok müsait olduğu gibi sadece kendi karısını sadece bunları yapan sanır. Bilmez ki yanında aldattığı kadında zamanı gelince aynı olacaktır. Aldatma sorunu maalesef ki ülkemizde çok yaygın şekilde ilerlemektedir. Bu duruma maruz kalan kişiler ise eşimi dostundan nasıl ayırırım şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Bu sorunun sonucu ile büyü gibi durumlara çıkar.

Ayırma Büyüsü

Büyü tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanan işlemler barındırmaktadır. Büyü yapmak veya yaptırmak eskiden oldukça yaygın olup, o dönemlerde büyücü dedikleri kişiler çok yoğun şekilde görülmekteydi. Tabi ki o dönem cahillikte çok fazla olduğu için dolandırıcı kişilerde yoğundu. Şuan da dolandırıcı kişiler yoğunlukta devam etse de o dönemde kişilerin birebir dolandırma söz konusuydu. Büyü gerçek anlamda var olup, aslına bakarsanız çok fazla tasrif edilen yöntem değildir. Ayırma büyüsü de çok önerilen bir büyü olmamakla birlikte tamamen iyi nitet güderek yapılsa bile ayırma büyüsü kara büyü olarak bilinmektedir. Bunun nedeni ayırma büyüsü sadece eşimi dostundan nasıl ayırırım sorusu için kullanılmaz. Bazen kardeşleri birbirinden ayırma, eşleri birbirinden ayırma gibi şekillerde de yani kötü niyet güderek zarar vermek amacı ile de ayırma büyüsü yapılır. Bunun içinde kara büyüler arasında yer alır. Ayırma büyüsünün amacı isminden de anlaşılacağı üzere tamamen ayırma odaklıdır. Pek çok farklı yapılış şekilleri bulunur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genel anlamda ayırma büyüsü nasıl yapılır konusu sık sık araştırılan bir sorudur. Bu sorunun altında kişilerin bir tarif bularak evde kendileri uygulamaya geçirmek istemesi yatar. Fakat bu durum oldukça yanlış olup, büyüyü kendi başına sadece kulaktan aslı olmayan bilgiler ile yapmak kişiye oldukça fazla zararlar verebilir. Bunun içinde kesinlikle büyü yapan güvenilir bir medyumdan yardım alınması gerekir. Ayırma büyüsü aynı zamanda kimi, neden ve hangi amaç için ayırmak istediğinize bağlı olarak hangi çeşidinin yapılacağı farklılık gösterir. Genel olarak ayırma büyüleri arasında kaşıkla ayırma büyüsü, fotoğrafla ayırma büyüsü, eşya ile ayırma büyüsü gibi pek çok çeşidi bulunur. Bunlar arasında tercihi yapacak olan medyumdur.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Ayırma büyüsü kesinlikle günah olup, İslam dini açısından tamamen aykırı işlemler içerir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kara büyü olmasının yanı sıra büyülerin geneli tamamen günah içerir. Bunun içinde büyü yapmak ya da yaptırmak tamamen büyük günaha girmiş olmakla eşdeğerdir. Ayırma büyüsü günah mı değil aslında tüm büyülerin hepsi günahtır.

Ayırma Celbi

Biz büyü yapmıyor ve yaptıranı da tasrif etmiyoruz. Öncelikle bunu belirtmek isteriz. Bilmeyenler için celb nedir, nasıl yapılır, büyü ile ilgisi var mı gibi pek çok soru akıllarınızdan geçtiğini biliyoruz. Celb tamamen dualar ile yapılan işlemler içermekte olup, kişinin kalben iyi niyet için istediği şeyin uygulanması anlamına gelir. Büyü ile ilişkisi kesinlikle bulunmamakta olup, tamamen dualar ile yapılır. Örneğin ayırma celbi eşini dostundan ayırmak için kullanılabilir fakat eşleri ayırmak için kullanılmaz. Bunun içinde günah değildir ve tamamen iyi niyetle yapılır. Ayırma celbi için detaylı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eşimi, Dostundan, Nasıl, Ayırırım?,
Yorumlar
Haber Yazılımı