Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 22:56 Bu haber 3250 kez okundu
 
Etkili Ceviz Büyüsü ile Aşık Etme
Ceviz en etkili büyü materyallerinden biridir. Eski bir inanca göre çiftlerin yatak odasına kesinlikle ceviz girmemeli denilirmiş. Bu inanca göre cevizin gücü çok büyük olduğu için çiftler ayrılabilir, bekar kişi de evlenebilir imiş. Bu şekilde bir inancın kaynağı olan ceviz büyü yöntemlerinde de sık sık kullanılmaktadır.
CEVİZ BÜYÜSÜ Haberi
Etkili Ceviz Büyüsü ile Aşık Etme

Ceviz en etkili büyü materyallerinden biridir. Eski bir inanca göre çiftlerin yatak odasına kesinlikle ceviz girmemeli denilirmiş. Bu inanca göre cevizin gücü çok büyük olduğu için çiftler ayrılabilir, bekar kişi de evlenebilir imiş. Bu şekilde bir inancın kaynağı olan ceviz büyü yöntemlerinde de sık sık kullanılmaktadır. Ceviz büyüsü genellikle kişilerin aşk için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda hiçbir şekilde karşı taraf size kayıtsız kalamaz ve kısa süre de size aşık olacaktır. Etkili ceviz büyüsü ile aşık etme için özel bir uygulanma yöntemi vardır. Bu uygulama şeklini kendiniz evde internetten okuduğunuz bilgilere göre yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün gücü çok büyük olduğu için siz yanlış bir şey yapar ya da söylerseniz, bu olumsuz etki bir anda sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminin uygulanması için medyum ya da tecrübeli bir hoca tercih etmelisiniz. Bu şekilde kendinizi de büyünün olumsuz etkilerinden korumuş olacaksınızdır.

Etkili Ceviz Büyüsünün Uygulanma Şekli

Etkili ceviz büyüsü için medyuma gittiğinizde bir adet ceviz kırılır ve un ufak oluncaya kadar ezilir. Daha sonra bu ceviz üzerine tesirli büyülü sözcükler okunmaya başlanır. Büyü bu şekilde tamamlandıktan sonra mutlaka büyüden etkilenmesini istediğiniz kişiye bu cevizi yedirmeniz gerekmektedir. Ancak kişi bu cevizi yer ise büyünün etkisi altına girecektir. Aksi taktirde kişi hiçbir şekilde büyünün etkisi altına girmez ve size aşık olmaz. Büyünün etkisi altına giren kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de sabah akşam demeden sürekli sizinle olmak ister. Büyü tesiri sürdüğü müddetçe kişi sizinle birlikte olmak isteyecek, size aşık olacaktır. Etkili ceviz büyüsü ile aşık etme sayesinde rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Etkili Ceviz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir etme süreleri birbirlerinden farklılık gösterir. Ceviz büyüsü güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat büyünün tesiri bir gün bitecektir. Bu yüzden mutlaka kişinin size karşı olan davranışlarını kontrol etmelisiniz ve kişi eğer size karşı soğuk davranıyor ise mutlaka büyünün tesir süresini yeniletmelisiniz. Bu şekilde kişi süreli olarak sizin yanınızda kalacaktır ve sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresini uzatmak için mutlaka medyuma giderek büyünün tekrar en başından yapılmasını sağlamalısınız. Siz hiçbir şekilde büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüyü yenilemeye çalışırken bir hata yaparsanız bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenirsiniz ve büyünün gücü sizi saracaktır. Bu yüzden medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Etkili ceviz büyüsü ile aşık etme tesir süresi yeniletildikten sonra artık tamamen büyünün gücü eskisi gibi kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir ve kişi gene sizi sevmeye devam eder. Eğer büyüyü yeniletmezseniz kişi kendi duyguları ile hareket edeceği için kısa süre içerisinde sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Etkili Ceviz Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Büyülerin bozulma işlemlerinde medyumlar üç harflileri kullanmaktadırlar. Bu yüzden büyülerin bozulma işlemi için siz hiçbir şey yapmamalısınız. Aksi taktirde büyüyü bozmaya çalışırken üç harfliler size musallat olacaktır. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün bozulması için üç harfliler ile iletişime geçer ve bu şekilde kişinin üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çımaya başlayacaktır ve eski yaşantısına kaldığı yerden devam eder. Kişi eski hayatına geri döneceği için kafasındaki sizinle ilgili düşünceleri atar ve kalbinden de sizi atacaktır. Kişi artık sizi sevmeyeceği için terk edecektir. Bu şekilde Etkili ceviz büyüsü ile aşık etme bozulmuş olur.

Etkili Ceviz Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyünün her türlüsü günahtır. Ne amaçla yapılırsa yapılsın büyünün sonuçları ağır olur. Dinimizde büyüden sık sık söz edilmektedir. Dinimizde büyü yöntemini kullanan kişiler ne amaçla bu yöntemi kullanırlarsa kullansınlar mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yaptığınızda karşı tarafı tesiriniz altına alırsınız ve kişinin hayatını istediğiniz gibi kontrol etmeye başlarsınız. Bu da Allah’ın yazdığı kadere karşı çıkmaktır. Yani büyü yöntemini uyguladığınızda Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu da en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınızdır.

Etkili Ceviz Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Etkili ceviz büyüsünün pek çok olumsuz sonucu vardır. Bu büyü yöntemini uyguladığınızda kendi üzerinize büyünün olumsuzluklarını çekeceksinizdir. Ne kadar büyü başlangıçta karşı tarafı etkisi altına alsa bile ilerleyen süreçlerde bu kez siz de büyünün etkisi altına girmeye başlayacaksınızdır ve iradesiz bir şekilde hareket edersiniz. Hatta bazı durumlarda sadece siz değil çevrenizdeki ve ailenizdeki kişiler de büyüden etkilenmeye başlarlar. Bu büyünün gücüne ve tesir etme şekline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Etkili, Ceviz, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Haber Yazılımı