İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kemer Büyüsü
Kemer Büyüsü
Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü
Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 21:04 Bu haber 1149 kez okundu
 
Etkili Tırnak Büyüsü
Büyülerin genel olarak yapımında kişiye ait olan bir eşya kullanıldığında çok daha etkili bir hale dönüşürler. Bu yüzden de genelde güçlü büyülerin kullanımı için kişinin saçı ya da tırnağı ile büyü yapılmaktadır.
TIRNAK BÜYÜSÜ Haberi
Etkili Tırnak Büyüsü

Büyülerin genel olarak yapımında  kişiye ait olan bir eşya kullanıldığında çok daha etkili bir hale dönüşürler. Bu yüzden de genelde güçlü büyülerin kullanımı için kişinin saçı ya da tırnağı ile büyü yapılmaktadır. Bu şekilde büyünü tesir etme süresi kısalır. Kişi üzerindeki büyü etkisi de doğru orantılı olarak artacaktır. Tırnak büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak kullanılmıştır ve halen de kullanılmaktadır. Etkili tırnak büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için mutlaka kişi size kısa süre içerişinde aşık olacak ve hareketleri anında farklılık gösterecektir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Tırnak büyüsünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi kendisi internetten okuduğu bilgilere dayanarak büyüyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve hatta mistik güçlerin saldırısına da uğrayabilir. Bu yüzden bu tarz büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gidilmesi şarttır. Fakat dinimizce büyü yöntemi en büyük günahlardan biridir. Bu yöntem hiçbir şekilde kullanılmamalıdır. Büyü ile kişilerin iradelerine hükmederek onların kaderlerini ve hayatlarını değiştirmek en büyük günahlardan biridir ve bu şekilde büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu sebepten dolayı hiçbir şekilde büyü yöntemini sizlere önermiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Etkili Tırnak Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapım işlemleri için medyuma gittiğinizde kişiye ait olan birkaç parça tırnağı da yanınızda götürmeniz gerekmekledir. Bu tırnaklar üzerine aşk büyüsü yapılır ve büyünün tamamlanması için medyumlar mistik güçlerden yardım almaktadır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan kısa bir süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girecek ve istediğiniz gibi hareket etmeye başlayacaktır. Etkili tırnak büyüsü kişinin davranışlarının ve duygularının değişmesini sağlar. Bu sayede istediğiniz amaca çok kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Kişi artık büyünün etkisi altında olduğu için kendi gibi davranmaz. Kişi üzerindeki büyü etkisi sürekli olarak sizi düşünmesine sebep olur ve bu yüzden de kişi kısa sürede size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde etkili tırnak büyüsü ile sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde size aşık olmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Fakat bu durum tamamen büyünün etkisi altında olduğu için olacaktır. Kişi büyünün etkisi altından çıktıktan sonra tamamen normal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir ve dikkat edilmesi gerekmektedir.

Etkili Tırnak Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süreleri sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kısa süre içerisinde kendi hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bundan dolayı da sizi kısa süre içerisinde terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için büyülerin mutlaka yeniden yapılması gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gidilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi bu şekilde gerçekleştirildiğinde gücü çok daha etkili olacaktır. Ayrıca büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Eğer büyü tesir süresi sona erdiğinde  yeniletilirse büyünün tüm gücü ortadan kalkacağı için kişi olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmekledir.  Etkili tırnak büyüsü yeniletilme süresi için kişinin hareketlerini inceleyebilirsiniz. Kişi size karşı artık soğuk hareketlerde bulunuyor ise büyünün tesir süresi bitiyor demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Etkili Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Büyülerin yapımında mistik güçler kullanıldığı için kişiler mistik güçlerin etkisi altında da kalabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek bozulması gerekmektedir . Etkili tırnak büyüsü bozulması için medyum mistik güçlerden yardım alır ve büyülü sözcükler okunarak büyü bozulur. Fakat büyü bozulsa bile kişi belli bir süre daha büyünün tesiri altında kalarak hareket edecektir. Bu yüzden kişinin hemen normal hayatına geri dönmesi beklenmez. Belli bir süre sonra kişi tamamen kendi normal davranışlarını sergilemeye  başlayacaktır ve olan bitenden de haberdar olmayacaktır.

Etkili Tırnak Büyüsüne Ek Büyüler

Büyülerin tesir güçlerinin artması için medyumlar ana büyüye ek olarak farklı büyü yöntemlerini de kullanmaktadırlar. Bu büyülere ise ek bağlayıcı büyüler denilmektedir. Bu büyüler sadece büyünün tesir etme gücünü değil aynı zamanda kişinin üzerindeki tesir süresini de uzatmaktadır. Bu şekilde büyünün çok daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz ve sürekli olarak büyüyü yeniletmenize de gerek kalmamış olur. Bunun için medyuma gittiğinizde ana büyüye ek olarak uyumlu olacak etkilere sahip olan bir büyü tercih etmelisiniz. Genelde aşk büyüler için bağlama büyüleri tercih edilir ve kişi size daha kısa süre içerisinde bağlanacaktır. Etkili tırnak büyüsü  ek bağlayıcı büyü olarak kilit büyüsü gibi tesiri güçlü olan bağlama büyüleri yapılabilir. Bu büyünün yapımı için de gene kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyülerin kişileri etkileme süreleri kısalacaktır. İki güçlü büyü birleştiğinde çok daha büyük etkiler yaratır ve çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde büyülerin etkileri görülmeye başlanır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Etkili, Tırnak, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı