İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü
Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü
Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 08:06 Bu haber 1040 kez okundu
 
Evlilik Büyüsü
Eski zamanlardan bu yana uygulanmakta olan ve insanlar tarafından sürekli olarak tercih edilen büyü yönteminin oldukça güçlü etkileri vardır. Bu etkiler insanı kısa süre içerisinde sarar ve farklı davranışlar içerisine girmesini sağlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını etkileyebilir ve kişiyi kontrol altına alabilirsiniz. Genellikle büyü yöntemi eski zamanlardan bu yana hep aynı amaç için kullanılmıştır.
EVLENME BÜYÜSÜ Haberi
Evlilik Büyüsü

Eski zamanlardan bu yana uygulanmakta olan ve insanlar tarafından sürekli olarak tercih edilen büyü yönteminin oldukça güçlü etkileri vardır. Bu etkiler insanı kısa süre içerisinde sarar ve farklı davranışlar içerisine girmesini sağlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını etkileyebilir ve kişiyi kontrol altına alabilirsiniz. Genellikle büyü yöntemi eski zamanlardan bu yana hep aynı amaç için kullanılmıştır. İnsanlar sevdikleri kişiye ulaşabilmek için büyü yöntemini tercih etmektedirler.

Büyü yöntemi oldukça kuvvetli olduğu için bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla tesiriniz altına alarak size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Hatta bu yöntemi kullanarak evlenen kişiler bile bulunmaktadır. Evlilik büyüsü bu amaçla yapılan bir büyü olup oldukça kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına almaktadır. Bu büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde sizi sevmesini sağlayabilir ve bu kişi ile hayatlarınızı birleştirebilirsiniz. Bu yüzden bu yöntem oldukça kuvvetlidir ve çok sık kullanılır. Fakat bunu şekilde etkili büyülerin yapım aşaması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri kişiyi sarar. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması gerekmektedir. Bu şekilde kişi büyünün olumsuz özelliklerinden kendini korumuş olacaktır. Evlilik büyüsü ile kişiyi tesiriniz altına aldığınızda kişi sizi gerçek duyguları ile sevmeyecek ve büyünün etkisi bittiğinde de sizi terk edecektir. Dinimizce de kişiyi büyü ile tesir altına almak en büyük günahlardan biridir. Kesinlikle büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun denememelisiniz ve kullanmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler dinimizce cezalandırılacaklardır.

Evlilik Büyüsünün Yapım Şekli

Bu aşk büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum bir muska yazacaktır. Bu muska üzerine kişinin ismi ve evlilik büyüsü yazılır. Muska üç harflilerin yardımı ile kapatılır. Daha sonra bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak  bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacağı gibi bu muskayı açan kişinin üzerine üç harflilerde musallat olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkileri yavaş yavaş kişiyi sarmaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile artık gece gündüz sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde bu düşüncelerin yoğunluğuna dayanamayarak size gelerek size karşı olan duygularını açığa çıkaracaktır. Evlilik büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Büyünün etkisi ile kişi size gün geçtikçe bağlanmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size karşı ciddi düşünceler besleyecek ve hayatını birleştirmek isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilir ve bu birlikteliği evliliğe götürebilirsiniz. Büyü sırasında dikkat etmeniz gereken tek şey muskanın açılmaması ve büyünün tesir süresinin bitmemesidir. Ne kadar güçlü olursa olsun tüm büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süreleri sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden her büyünün tesir süresi çok önemlidir hiçbir büyü sonsuza dek tesir etmeyecektir.

Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün etkisi kişi üzerinde belli bir süre devam etmektedir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri mutlaka kontrol edilmelidir. Ancak bu şekilde büyüler yeniletildiği sürece sevdiğiniz kişinin sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişi normal hayatına geri döneceği için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresini bilmeli takip etmelisiniz.  Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürse de mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin mutlaka gene aynı medyuma gitmesi ve gene aynı şekilde büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Büyü bu şekilde yeniletildiğinde kişi üzerindeki etkileri sürecektir ve mutlu birlikteliğinize devam edeceksinizdir. Büyü yeniletildikten sonra eski muska ile yeni muskanın yerinin mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Böylece büyünün devamlılığını sağlamış olursunuz. Ayrıca büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi de çok önemlidir. Yoksa kişi eski davranışlarına geri döner ve olup biteni de fark edecektir. Büyünün tesirini arttırmak için aynı zamanda ek büyü yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Bu büyü yöntemleri asıl büyünün gücünü arttırır ve aynı zamanda tesir süresini de uzatmaktadır. Bu yüzden büyü ile doğru orantıda aynı amaçla yapılan bağlayıcı ek büyüler kullanılmalıdır. Bu evlilik büyüsü için aşk büyülerinden birini ya da bağlama büyülerinden birini tercih ederek sevdiğiniz kişinin size daha iyi bir şekilde bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında farklı büyü yapma yöntemleri de kullanılarak büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Büyüyü kuvvetlendirmek için muskaya yazma yönteminin yanı sıra kara büyüleri de kullanabilirsiniz. Kara büyüler en güçlü ve en etkili büyülerdir. Bu büyüler yapıldıktan sonra hiç kimse karşınızda size kayıtsız kalamayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizi sonsuza dek sevmesini ve sürekli olarak sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Evlilik, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı