İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sabun Büyüsü
Sabun Büyüsü
Gümüş Büyüsü
Gümüş Büyüsü
Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 21:49 Bu haber 1587 kez okundu
 
Geri Döndürme Büyüsü
Genelde insanlar sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Büyüler kişilerin özgür iradeleri dışında hareket etmesini sağlar ve kişilerin hayatlarını kontrol altına alabilirsiniz. Bu saye de istediğiniz kişiye hükmedebilirsiniz. Her büyü yapılış amaçlarına göre farklılık göstermektedir.
GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ Haberi
Geri Döndürme Büyüsü

Genelde insanlar sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında büyü yöntemlerini tercih etmektedirler. Büyüler kişilerin özgür iradeleri dışında hareket etmesini sağlar ve kişilerin hayatlarını kontrol altına alabilirsiniz. Bu saye de istediğiniz kişiye hükmedebilirsiniz. Her büyü yapılış amaçlarına göre farklılık göstermektedir.  Özellikle büyülerin yapımları sırasında oldukça farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyaller büyünün gücünü ve tesirini değiştirmektedir. Bu materyaller büyülerin yapım şekillerini de değiştirir. Bazı büyüler diğerlerine nazaran çok daha güçlüdür. Bunun sebebi yapımı sırasında kullanılan materyallerdir.  Bu tarz güçlü etkilere sahip olan büyülerden biri de geri döndürme büyüsüdür. Bu geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişi size geri dönecek ve tekrar size aşık olacaktır. Bu şekilde kişinin hareketlerini kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. Fakat bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka bir medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına bu tarz güçlü bir büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilir ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi kendi üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka bu tarz büyüler için kişilerin medyuma gitmeleri kendileri için çok daha iyi olacaktır. Medyuma giderek büyü yaptırdığınızda kendinizi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden korumuş olursunuz. Ayrıca dinimizde de büyü yönteminden sıklıkla bahsedilmektedir.  Büyü yapmak ve büyü yöntemi ile insanları kontrol altına almak kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kullanmaktan kaçınmalısınız. Bu  yüzden bizlerde büyü yöntemini tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle  tavsiye etmiyoruz. Özellikle büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yöntemlerle amacınıza ulaşmayı tercih etmelisiniz.

Geri Döndürme Büyüsünün Yapım Şekli

Geri döndürme büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde geri dönmesini istediğiniz kişiye ait olan herhangi bir eşyayı da mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu özel eşya üzerine büyülü sözcükler okunur ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Özellikle bu tarz güçlü büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadır. Geri döndürme büyüsü tamamlandıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi tamamen büyünün etkisi altında kaldığı için büyü nasıl isterse o şekilde davranacaktır. Kişi hareketlerini kontrol edemediği için hayatını da kontrol edemez ve kendi kararlarını kendi veremez. Bu yüzden de kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişi bu etki ile hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Üç harfliler de sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Bu vesveselere artık dayanamayan kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi ile sizi arayıp soracak ve size geri dönme kararı alacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizi terk ettiğinde geri dönmesini sağlamak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Geri döndürme büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için çok kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve çok tesirli bir büyüdür. Bu yüzden de bu büyü sık sık tercih edilmektedir. Sadece bu büyüde tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olur ise kişi üzerindeki etkileri de o kadar uzun olacaktır. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde kişinin üzerindeki etki de ortadan kalkacağı için büyü hiçbir işe yaramayacaktır.

Geri Döndürme Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi  artık normal hareketlerine ve hayatına kaldığı yerden  devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri de devamlılık kazanacaktır. Ancak bu şekilde büyünün devam etmesini sağlayabilirsiniz. Geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size karşı olan davranışlarını görebilirsiniz. Kişi artık size karşı soğuk hareketlerde bulunmaya başlamış ise ve sizden giderek uzaklaşıyor ise büyünün tesir süresi sona ermeye başlamış demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar yapılması, yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için kişi tekrar aynı medyuma gitmelidir ve aynı şekilde büyüyü tekrar yaptırmalıdır. Aksi taktirde kişi büyüyü kendisi yapmaya kalkar ise büyünün tüm olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır. Geri döndürme büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürelidir fakat hiçbir büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Geri döndürme büyüsü yeniletilmesi için medyumlar gene üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu şekilde büyünün daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki yaratması sağlanmış olunur.

Geri Döndürme Büyüsünün Bozulması

Geri döndürme büyüsü güçlü etkileri olan kara büyüler arasında yer aldığı için kısa süre içerisinde etkileri kişiyi sarar. Kişinin bu büyünün etkisi altından çıkması için ya büyünün tesir süresinin bitmesi gerekmektedir. Ya da büyünün bozulması gerekir. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle hiçbir büyüyü kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir ve kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geri, Döndürme, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı