Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 23:03 Bu haber 3687 kez okundu
 
Geri Döndürme Tılsımı
Geri döndürme tılsımı uygulandıktan sonra kişi bir anda farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Artık eskisinden de çok ilgili bir şekilde size karşı davranmaya başlar. Bunun sebebi tamamen tılsımdan dolayıdır. Kişi sürekli olarak sizi düşünür ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Tılsım sayesinde kişinin kalbi ve gözleri bağlanır.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Geri Döndürme Tılsımı

Geri döndürme tılsımları genelde sevgilisi tarafından terk edilen ya da eşi evi terk etmiş olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullandığınızda rahatlıkla sizi terk eden kişi her kim ise onun size en kısa süre içerisinde dönmesini sağlamış olursunuz. Bu yöntem ile rahatlıkla sevdiğiniz insana kavuşacaksınızdır. Fakat bu tarz yöntemlerin uygulanması oldukça zordur ve genel olarak şeytani güçler tercih edilmektedir. Bu yüzden kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kesinlikle kendiniz herhangi bir şekilde geri döndürme tılsımı uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz tılsımın gücüne kapılabilirsiniz ya da şeytani güçlerin size hükmetmesine engel olamazsınız. Bu yüzden geri döndürme tılsımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğinizde kendinizi tüm bu olumsuzluklardan korumuş olacaksınızdır. Bu şekilde bir uygulama tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Geri döndürme tılsımı çok kuvvetli bir yöntem olduğu için kişi kısa zamanda evine geri döner ve gene eskisi gibi sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceksinizdir.

Geri Döndürme Tılsımı Nasıl Yapılır

Geri döndürme tılsımı yapılması için pek çok farklı yöntem vardır. Bunlardan biri kişinin özel eşyası üzerine yapılan tılsımdır. Bu şekilde kişinin eşyası üzerine tılsımlı sözcükler okunarak işlem tamamlanır. Bunun dışında geri döndürme tılsımı için bir muska yazılır. Muska yazma yöntemi her zaman diğer yöntemlere göre çok daha kuvvetlidir. Bu yüzden de bu yöntem çok daha fazla tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullandığınızda sevdiğiniz kişi çok daha hızlı bir şekilde size geri dönecektir. Geri döndürme tılsımı muskaya yazılması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kendiniz hiçbir şekilde bu muskaya büyü yazma yöntemini denememelisiniz. Aksi taktirde büyünün olumsuz yönlerini üzerinize çekeceksinizdir ve aynı zaman da bu muska yöntemi üç harfliler ile yapıldığı için onların da dikkatini çekeceksinizdir. Geri döndürme tılsımı uygulanması için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine tılsımlı sözcükler yazılır ve büyü yapılacak olan kişinin ismini de bu kağıda yazarak muska şeklinde katlar ve tılsım tamamlanmış olacaktır. Tılsım tamamlandıktan sonra mutlaka bu muskanın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde tılsımın etkileri görülmeye başlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde tılsımın kişi üzerinde herhangi bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden tılsımın çok iyi bir şekilde kimsenin görmeyeceği bir yere saklamalısınız.

Geri Döndürme Tılsımının Kişi Üzerindeki Etkileri

Geri döndürme tılsımı uygulandıktan sonra kişi bir anda farklı biri gibi davranmaya başlayacaktır. Artık eskisinden de çok ilgili bir şekilde size karşı davranmaya başlar. Bunun sebebi tamamen tılsımdan dolayıdır. Kişi sürekli olarak sizi düşünür ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Tılsım sayesinde kişinin kalbi ve gözleri bağlanır. Artık kişi sizden bir başkasını göremez, sevemez. Bu şekilde sevdiğiniz insanın size geri dönmesi sağlanır. Özellikle bu tılsım yapımında medyumlar üç harflilerden de yardım alırlar. Üç harfliler tılsımın tesir süresi boyunca kişilere vesvese verirler. Kişi artık tamamen bu vesveseler doğrultusunda hayatını sürdürmeye devam edecektir. Üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verir. Kişi de artık bu vesveselere göre hareket edeceği için sizi düşünür ve size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile tekrardan birlikte olabilirsiniz.

Geri Döndürme Tılsımı Tesir Süresi Ne Kadar

Her büyü ve tılsımın belli bir tesir süresi vardır. Bu yüzden tesir süresi bittiğinde kişiler eski hayatlarına geri dönerler. Tesir süresinin bitmemesi için mutlaka tekrardan yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi yeniletilmesi için kişiler mutlaka tekrar medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum en başından itibaren tekrardan bir muska yazar ve bu yeni muskayı eski muska ile yer değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde tılsım yeniletilmiş olacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmaz.

Geri Döndürme Tılsımı Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü, tılsım gibi yöntemler son derece günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve tılsım gibi yöntemleri denememelisiniz. Tılsım yöntemi kişinin iradesini tamamen kapattığı için kişi artık kendi düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de kişiye rahatlıkla hükmedebilirsiniz. Fakat bu kez kişinin hayatı ve kaderi değişmiş olacaktır. Bu yüzden de bu yöntemler dinimizce çok büyük günahtır. Bu yöntemleri uygulatan kişiler Allah’a şirk koşmuş olur. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve tılsım gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz.  Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemleri kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır.  Bizler bu tarz yöntemleri kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemleri tavsiye etmiyoruz.

Geri Döndürme Tılsımı Kolay Bozulur mu?

Tılsımlar çok güçlü oldukları için bozulmaları zaman alır. Bu tılsımın bozulması için medyuma muskayı götürmeniz gerekmektedir. Medyum muskayı dualar okuyarak ve üç harflilerin yardımı ile açar. Muska açıldıktan sonra tılsım gene üç harflilerin gücü kullanılarak bozulur. Tılsım bozulduktan sonra kişi eski davranışlarına geri dönecektir. Kısa zamanda kendini toparlayacak ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Geri döndürme tılsımı bozulması çok zor olduğu için kesinlikle kendiniz bu tılsımı bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek tılsımın bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geri, Döndürme, Tılsımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı