Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 22:58 Bu haber 2958 kez okundu
 
Gideni Getirme Büyüsü
Gideni geri getirme büyüsü ve diğer tüm büyüler dinimizce günahtır. Dinimize göre bir insanı kendi iradesi dışında kontrol etmek ve yönlendirmek çok büyük günahtır. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır.
GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ Haberi
Gideni Getirme Büyüsü

Büyüler genel olarak kişilerin aynı amaçlar ile kullanmayı tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin iradesini kontrol altına  alabilirsiniz. Bu yöntemi kullanana kişiler genelde sevdikleri insana kavuşmak isteyen kişilerdir. Bunun dışında sizi terk eden bir insanın da size kısa süre içerisinde geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Gideni Getirme Büyüsü kuvveti büyük olan büyülerden biri olduğu için yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde büyünün etkileri görülmeye başlanır ve artık kişi tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin artık iradesi olmadığı için büyü kişiyi kontrol etmeye başlar ve bu şekilde kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşmış olursunuz. Gideni geri getirme büyüsünün gücü büyük olduğu için mutlaka kişiler bu büyünün yapımı için medyuma gitmelilerdir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişi kendisi de büyü yöntemini evde uygulayabilir fakat bu durum tehlikelidir. Kişi büyü yöntemini uygularken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar ise kısa sürede büyünün tüm olumsuzluklarını üzerine çekecektir.  Bu yüzden medyuma giderek büyünün olumsuz özelliklerinden kendiniz koruyabilirsiniz.

Gideni Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Gideni geri getirme büyüsü için medyuma gittiğinizde dönmesini istediğiniz kişinin herhangi bir eşyasını ya da fotoğrafını medyuma götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu fotoğraf üzerine büyülü sözcükleri söyler ve kişinin de ismi okunduktan sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde yavaş yavaş etki etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girmeye başladığında davranışlarında büyük bir değişiklik oluşacaktır. Kişi kendinde meydana gelen bu değişikliği fark edemez hale gelir. Fakat çevresi kişide oluşan bu davranış farklılıklarını fark edecektir. Büyü kendini belli etmez ama kişinin enerjisini yavaş yavaş çekmeye başlar. Başlarda kişide bir uyuşukluk ve uyku hali gözlemlenecektir. Daha sonra kişi artık iradesini kullanmaz hale geldiği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizin hayalinizle ile yatıp kalkar. Kısa zamanda kişi artık bu düşüncelerin ağırlığına dayanamaz hale gelecektir ve sizinle birlikte olmak isteyecek size geri dönecektir. Gideni Getirme Büyüsü  bu şekilde kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisi tesir süresi boyunca sürmeye devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok önem verilmelidir ve ara ara tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişiler gene medyuma gitmelilerdir.

Gideni Getirme Büyüsü Tesir Süresi ve Yeniletilmesi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler normal hayatlarına geri dönerler ve hiçbir  şey yokmuş gibi yaşamaya devam ederler. Bu yüzden mutlaka her büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişiler gene medyuma gitmeliler ve aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlamalılardır. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi olmayacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kısa süre içerisinde kişi gene büyünün etkisi altına girecek ve sizinle birlikte olamaya devam edecektir. Gideni Getirme Büyüsü yeniletilme süresine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Mutlaka bu tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Büyünün yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise büyünün tesir süresi bitmek üzere demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletme işlemlerini kişi kendi başına da uygulayabilir fakat çok dikkatli olması gerekmektedir. Herhangi bir şekilde yanlış bir kelime kullanır ya da büyü işlemlerini yanlış tekrar ederseniz büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Gideni Getirme Büyüsünü Yaptırmak Günah mıdır?

Gideni geri getirme büyüsü ve diğer tüm büyüler dinimizce günahtır. Dinimize göre bir insanı kendi iradesi dışında kontrol etmek ve yönlendirmek çok büyük günahtır. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz insana kavuşmayı denemelisiniz. Aksi  taktirde cezalandırılacaksınızdır. Bizlerde bu yüzden bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Gideni Getirme Büyüsü yerine sevdiğiniz insandan özür dileyerek sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Gideni Getirme Büyüsü Bozulabilir mi?

Büyülerin yapılması kadar bozulması da oldukça zordur. Bir büyü ne kadar tesirli ve kuvvetli ise bozulması da o kadar güç olacaktır. Bu yüzden büyülerin bozulma işlemleri için kişilerin muhakkak medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Gideni Getirme Büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için medyum bu büyünün  bozulması için üç harfliler ile iletişime geçer ve onların yardımı ile büyünün bozulmasını sağlar. Ancak bu şekilde büyünün bozulması sağlanır. Büyü bozulduktan sonra da belli bir süre daha kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Kişi büyünün etkisi altından yavaş yavaş çıkacaktır. Büyünün tüm tesiri bittiğinde ise kişi artık tamamen normale döner ve kendi hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi sizi de terk edecektir, sizi sevmediğini fark edecektir. Fakat kişi büyünün farkına varmaz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gideni, Getirme, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı