Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 21:54 Bu haber 2192 kez okundu
 
Göz Bağlama Büyüsü
İnsanlar büyü yöntemini çok eski dönemlerden bu yana halen kullanmaktadırlar. Özellikle büyü yöntemi kişinin iradesini devre dışı bırakır ve çok etkili bir şekilde kişinin üzerinde yayılmaya başlar. Kişi artık kendi hayatını kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girerek büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Büyülerin pek çok farklı şekilleri ve yapılış amaçları vardır.
GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Göz Bağlama Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini çok eski dönemlerden bu yana halen kullanmaktadırlar. Özellikle büyü yöntemi kişinin iradesini devre dışı bırakır ve çok etkili bir şekilde kişinin üzerinde yayılmaya başlar. Kişi artık kendi hayatını kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girerek büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Büyülerin pek çok farklı şekilleri ve yapılış amaçları vardır. İnsanlar genellikle büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek için çok sık tercih etmektedirler. Bu yöntemle istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun dışında çiftleri ayırma, kişiyi kendine bağlama, kısmet açma, kıskançlık gibi pek çok farklı büyü çeşidi de vardır. Bunlardan biri de göz bağlama büyüsü olup, bu büyü oldukça etkilidir. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi artık büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Kişinin gözleri bağlandığı için tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra karşı tarafın tüm hâkimiyetini ele geçirebilirsiniz ve kişiyi kontrol edebilirsiniz. Kişinin hayatı artık tamamen büyünün ellerinde olacaktır. Göz bağlama büyüsünü yaptırdıktan sonra istediğiniz amaca kısa yoldan ulaşacaksınızdır. Bu büyü tesiri kuvvetli büyüler arasında yer aldığı için yapımı oldukça zordur. Büyünün yapılması için kişilerin mutlaka iyi ve tecrübeli bir medyuma gitmesi şarttır. Kişi medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamaz ve kendisi büyü yapmaya kalkar ise kısa sürede büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve üç harflilerinde musallat olmasına sebep olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapılması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsünün Yapım Şekli

Dinimizde büyülere yer verilmiştir fakat büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyüler kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirmektedir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmak dinimizce yasaklanmıştır. Bu yöntemi kullanana kişiler ise mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yöntemler ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Göz bağlama büyüsü kişilerin sevdiklerinin gözlerini bağlayarak karşı cinse karşı bir şeyler hissetmemesini sağlamaya yarayan bir kıskançlık büyüsüdür. Aynı zaman da bu büyü kişilere kavuşmak için de uygulanmaktadır. Kişi sevdiği insana bir türlü ulaşamıyor ise bu büyüyü yaptırarak ona kısa süre içerisinde kavuşabilir. Bu büyü kişinin gözünün artık sizden başkasını görmesini engeller. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır. Göz bağlama büyüsü çok tesirli bir büyü olduğu için bu büyüyü medyuma yaptırmalısınız. Medyuma gittiğinizde bir bez parçası üzerine bağlama büyüsü okunmaya başlanır. Bağlama büyüsü okunduktan sonra kişinin ismi bu bez parçası üzerine yazılır ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişi üzerindeki etkilerini göstermeye başlar. Kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün tesiri altında olduğu için üç harflilerin verdiği vesveseler de kişiyi büyük ölçüde etkiler. Kişi artık bu vesveselere göre hareket eder ve gözü sizden başkasını görmez hale gelir. Gece gündüz demeden kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde göz bağlama büyüsünü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin gözlerini bağlayabilir ve sizden başkasını görmesini engelleyebilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz kişi de sadece sizi sevecektir. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz çok çapkın gözü dışarıda biri ise mutlaka bu büyü yöntemini uygulamalısınız. Göz bağlama büyüsü sayesinde kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Göz Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süreleri sona erdiğinde ise kişi kısa sürede kendi normal hayatına geri döner ve kaldığı yerden hayatına devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile yeniletilmeleri gerekmektedir. Aksi taktir de kişi eski hayatına geri döneceği için kısa süre içerisinde sizi de terk edecek ya da gözleri gene açılacak ve karşı cinse karşı ilgisi artacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyülerin tesir sürelerinin uzatılması gerekmektedir. Bunun için de medyuma giderek büyüyü yeniletmeniz gerekir. Büyünün gene aynı şekilde yapılması çok önemlidir.  Göz bağlama büyüsü yeniletildikten sonra ancak kişi üzerindeki tesiri devamlılık kazanacaktır. Büyünün yeniletilme süresinin gelip gelmediğini anlamak için kişinin davranışlarını kontrol edebilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise ve karşı cins kişinin dikkatini çekmeye başlamış ise kısa süre içerisinde büyünün tesiri sona erecek demektir. Bu yüzden mutlaka  büyünün yeniletilmesi gerekir. Bu şekilde büyünün süresinin bitip bitmediği kişinin davranışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsünün Bozulması

Güçlü büyülerin bozulması da odlukça güçtür. BU yüzden büyülerin bozulması için kişiler herhangi bir şey yapmamalıdırlar ve mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişi medyuma giderek büyüyü bozdurmadığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmesi şarttır. Göz bağlama büyüsü bozulduktan sonra büyünün etkileri hemen kişi üzerinden kalkmayacaktır. Kişi belli bir süre daha büyünün etkisi altında kalksa da yavaş yavaş bu etki azalmaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisinden ancak birkaç ay sonra tamamen çıkacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Göz, Bağlama, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı