Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 21:24 Bu haber 3831 kez okundu
 
Gül Büyüsü ile Aşk
Gül büyüsü ile kişiyi tesiriniz altına alarak ona hissetmediği bir duyguyu hissettirmek çok büyük günahtır. Siz büyü ile kişinin hem kaderini hem de hayatını değiştirmiş olursunuz. Dinimize göre kişilerin bu şekilde hayatlarına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Gül Büyüsü ile Aşk

Kişi beğendiği insanın da kendisini sevmesi ve beğenmesini istiyor ise, bu kişiye hiçbir şekilde günlük yaşantısında ulaşamadıysa büyü yöntemini kullanarak kişinin de ona karşı ilgisinin olmasını sağlayabilir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak pek çok kişi sevdiği insana kavuşmuştur. Özellikle büyü yöntemini insanlar aşk için tercih etmektedirler. Aşk için uygulanan büyü türleri de bu yüzden çok fazladır. Gül büyüsü ile aşk uygulanması kolay ama kişi üzerinde etkili bir büyüdür. Bu yöntemi uyguladığınızda sevdiğiniz kişinin de size karşı duyguları oluşacaktır ve kısa sürede birlikte olacaksınızdır. Gül büyüsü ile aşk  ne kadar uygulanması kolay bir büyü olsa da kişi kitaplardan ya da internet sitelerinden okuduğu bilgilere göre herhangi bir şekilde büyünün uygulamasını gerçekleştirmemelidir. Aksi taktirde büyü uygulanır iken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar ya da büyülü sözcüklerin telaffuzunu gerçekleştiremez iseniz büyüden olumsuz yönde etkilenen kişi siz olacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka tecrübeli bir hocadan yardım alarak büyünün gerçekleştirilmesini sağlamalısınızdır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden korumuş olursunuz.

Gül Büyüsü ile Aşk Nasıl Yapılır

Gül büyüsünün uygulanması için medyuma gittiğinizde bir adet gülün üzerine büyülü sözcükler ve Esma suresi okunmaya başlanır. Özellikle bu dualar edilirken sizde medyumla beraber duaları tekrar etmelisinizdir. Duaların telaffuzlarına da mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde ağzınızdan olumsuz bir şey çıkmamalıdır. Aksi taktirde büyü işlevini yitirecektir. Gül büyüsü ile aşk bu şekilde yapılır. Daha sonra bu gülü sevdiğiniz kişiye vermeniz gerekmektedir. Büyülü çiçeği kişi kokladığı andan itibaren artık büyünün tesiri altına girecek ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile kısa süre içerisinde size aşık olur ve sürekli sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Gül Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Gül büyüsü uygulandıktan sonra kişi artık sürekli olarak çevresinde sizi görmek isteyecektir. Kalbi artık sadece sizin için atacak ve sizden başkasını gözü görmez bir hale gelecektir. Bu büyü yapımı ile kolay fakat etkileri ile büyük bir büyü olduğu için istediğiniz gibi kişi kısa zamanda size aşık olur. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Gül büyüsü ile aşk   sayesinde sevdiği insanlar ile evlenen kişiler bile vardır. Gül büyüsü yapıldıktan sonra kişi bu büyülü çiçeği koklar koklamaz etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket eder. Kendi duygularını kontrol edemeyecek kadar güçsüzdür ve kişinin iradesi ortadan kalkmıştır. Bu şekilde büyü kişiyi etkisi altına alır. Kişi de büyü karşısında hiçbir şey yapamaz.

Gül Büyüsünün Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri genel de yapım kolaylıkları ile değişkenlik göstermektedir. Bu gül büyüsü kolay bir büyü olsa da tesir süresi kişi üzerinde oldukça uzun bir süre kalmaktadır. Büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Ancak kişi üzerindeki etkisi tesir süresi boyunca sürecektir. Büyünün tesir süresinin bitmemesi için ara sıra büyüyü kontrol ederek yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yenilendiği sürece etkileri kişiler üzerinde süremeye devam edecektir. Gül büyüsü ile aşk   yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer büyü etkisini kaybetmeye başladı ise kişi size karşı soğuk davranacak ve sizden uzak duracaktır. Bu şekilde bir davranış ile karşılaştığınızda mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz.

Gül Büyüsünün Yeniletilme İşlemi

Gül büyüsünün yeniletilmesi için kişi gene mutlaka medyuma gitmelidir. Hiçbir şekilde büyünün yeniletilme işlemini kendiniz yapmaya kalmamalısınız. Aksi bir durumda siz büyüyü yenilediğinizde pek çok olumsuz olay ile karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden medyuma gidip büyünün tüm işlemlerinin aynı şekilde yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü baştan yapıldığında artık tamamen kişi büyünün gücünü yeniden hissedecektir. Kişi bu kez çok daha güçlü bir şekilde büyüden etkilenecektir.

Gül Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Gül büyüsü ile kişiyi tesiriniz altına alarak ona hissetmediği bir duyguyu hissettirmek çok büyük günahtır. Siz büyü ile kişinin hem kaderini hem de hayatını değiştirmiş olursunuz. Dinimize göre kişilerin bu şekilde hayatlarına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde kendi amacınıza ulaşmak için büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Siz büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişiyi elde etseniz bile kişi büyünün tesir süresi sona erdiğinde gene sizi terk edecektir. Bu güzden geçici bir durum için günaha girmemelisiniz. Ayrıca bu tarz büyü işleri ile uğraşan kişiler mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Gül büyüsü ile aşk yerine doğal yollar ile sevdiğinize ulaşmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Gül Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Büyünün yapımı kolay olduğu için kişiler büyünün bozulmasının da kolay olacağını düşünmektedir. Fakat hiçbir büyünün bozulması kolay değildir. Büyülerin bozulması için medyumların üç harfliler ile iletişime geçip onları büyünün bozulmasına ikna etmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki tesirini kaybedecektir. Bu yüzden siz kendiniz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmaya kalkamamalısınız. Aksi taktirde üç harflilerin dikkatinin çekersiniz ve size musallat olmalarına sebep olursunuz. Bunun yerine medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gül, Büyüsü, ile, Aşk,
Yorumlar
Haber Yazılımı