İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü
Biber Büyüsü
Biber Büyüsü
Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 22:32 Bu haber 2536 kez okundu
 
Gümüş Büyüsü
Gümüş büyüsü hakkında yaptığımız araştırmalara göre diğer büyü çeşitlerinden çok ciddi farkları olduğunu görmekteyiz. Aslında tam olarak büyü demek de mümkün değildir. Çünkü ikinci veya üçüncü kişiler tarafından bir kişinin üzerine etki etmesi için yapılmıyor. Aksine kişi veya kişiler kendilerini nazardan, kem gözlerden, dillerden korumak adına kendilerine yaptırmaktadırlar. Örneğin; bir kadın evliliğini koruma altına almak ve evliliğini mutlu, huzurlu bir şekilde sürdürmek için kendisine yaptırabilmektedir.
GÜMÜŞ BÜYÜSÜ Haberi
Gümüş Büyüsü

Gümüş büyüsü hakkında yaptığımız araştırmalara göre diğer büyü çeşitlerinden çok ciddi farkları olduğunu görmekteyiz. Aslında tam olarak büyü demek de mümkün değildir. Çünkü ikinci veya üçüncü kişiler tarafından bir kişinin üzerine etki etmesi için yapılmıyor. Aksine kişi veya kişiler kendilerini nazardan, kem gözlerden, dillerden korumak adına kendilerine yaptırmaktadırlar.  Örneğin; bir kadın evliliğini koruma altına almak ve evliliğini mutlu, huzurlu bir şekilde sürdürmek için kendisine yaptırabilmektedir. Gümüş büyüsü ile gümüş yüzük büyüsü arasında elbette çok ciddi fark vardır.

Gümüş Büyüsünün Amacı Nedir?

Malumunuz hayatın bizi nelerle karşılaştıracağını kestirmek pek mümkün olmuyor. Günlük hayatın olumsuz noktalarında kendimizi bulduğumuz dönemler oluyor. Bu gibi durumlar hem psikolojik, hem de hayatımızın olumsuz etkilerine maruz kaldığımız anlamına geliyor. Hayatımızda yaşamış olduğumuz bir takım sorunlar beraberinde duygusal bir çöküş niteliği de taşımaktadır. Halk arasında belirtilen ‘’ nazar değdi ‘’ tabiri tam olarak bunu anlatmaktadır. Örnekle konuyu açıklayacak olursak eğer; bir insan düşünün ki günlük yaşantısı gayet normalken ani gelişen bir olumsuzluk kendisini oldukça yıpratır ve ruhsal olarak da bozguna uğramak zorunda kalır. Gümüş büyüsü ise insanın minimum seviyede olumsuzluklarla karşılaşmasını sağlamaktadır.  Özellikle kem gözlerden, çekemeyen insanlardan, nazar değdiren insanlardan, kıskançlık yapan insanlardan ve gözlerden gelecek olan nazarlardan korumak için yaptırılmaktadır.

Bir insanın ailesiyle geçirdiği zaman mutluluk ve huzur getiriyorsa, bir insan başarıdan başarıya koşuyorsa, mutlu, huzurlu, neşeli olması başka insanlar tarafından çekilemeyen durum haline gelebilir. Bu kişilerin mutlu olması, mal sahibi olması, kocasıyla, karısıyla, çocuklarıyla iyi geçiniyor olması, maddi durumunun çok iyi olması gibi durumlar başka insanların dikkatini çekebilir ve nazara gelebilirler. Gümüş büyüsü ise nazardan korumak için etkili bir büyü çeşididir.

Gümüş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu açıkça ve üstüne basarak belirtmek isteriz ki bir kişi kendisine gümüş büyüsü yapamaz. Mutlaka işinde uzman, işin ehli olan, alanında profesyonel, dini bütünlüğe sahip medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir. Vefk hazırlanarak elde edilir ve hazırlanan vefk kişiye teslim edilir. Hangi şehirde olursanız olun vefk hazırlayan medyum kişi bunu talep eden kişiye gönderim sağlayarak süreci aktif hale getirmiş olur.

Kişiye ulaşan vefk çalışması belli bir süre kişinin üzerinde taşınması gerekmektedir. Özellikle bel üstünde günlük hayatta taşınması şarttır. Kişinin günlük olarak okuması gereken dualar vardır ve bunu medyum kişi kişiye anlatarak detaylı bilgileri zaten kendisine iletir. Muska ile aynı mantıktır fakat tam olarak muska gibi düşünülmemelidir.

Bu arada gümüş büyüsü hakkında detay veriyor olmamız bu büyünün yapılmasında aktif bir rol oynuyoruz anlamına gelmemelidir. Bizim hiçbir şekilde muska veya büyü çalışmalarımız yoktur.

Bir diğer yapılma tekniği de gümüş kolye veya gümüş yüzük ile mümkün olabilmektedir. Çoğu zaman da hazırlanan vefk çalışması gümüş malzeme içerisine muhafaza edilebilmektedir.

Gümüş Büyüsü Günah mı?

Büyülerin günah olup olmamasını şu şekilde düşünebilirsiniz. Yapılan çalışma bir insana zarar vermek adına yapılıyorsa eğer günahların en büyükleri arasınadır. Ancak kişi kendisini koruma amaçlı gümüş büyüsü yaptırıyor ise bu işlem rahmanidir. Fark edeceğiniz üzere gümüş büyüsü tam olarak büyü değildir ifadesini de yazımızın ilk başlangıcında sizlere belirtmiştik. Fakat bu gibi çalışmaları insanlar büyü olarak bildikleri için bizlerde başlığı bu şekilde attık içeriğindeki detayları da sizlere anlattık.

Gümüş Büyüsü Çeşitleri

Gümüşle yapılan çok fazla büyü çeşidi vardır. Gümüş yüzük büyüsü, gümüş kolye büyüsü, gümüş levha büyüsü gibi etkili olanları ve revaçta olanları bulunmaktadır. Yazımızın detayında sizlere gümüş büyüsü olarak anlatımda bulunduk. Ancak diğer malzemeler ile yapılanların amaçları farklı olabilmektedir.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı