İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sicim Büyüsü
Sicim Büyüsü
Kaşık Büyüsü
Kaşık Büyüsü
Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 00:03 Bu haber 1820 kez okundu
 
Gümüş Kaşık Büyüsü
Gümüş kaşık büyüsü ile sevdiğiniz insanı elde edebilirsiniz fakat bu durum kalıcı değildir. Doğal yollar ile sevdiğiniz insanı etkilemeye çalışabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insanı gerçekten hayatınıza katarsınız ve o her zaman sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise bu durum geçicidir. Ayrıca büyü yöntemini kullanmak Allaha da şirk koşmak demektir. Allah’ın yazdığı kaderi yok sayarak günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmak gerek
KAŞIK BÜYÜSÜ Haberi
Gümüş Kaşık Büyüsü

 ‘Aşk’ duygusu insanın elinde olmadığı gibi bir de üstüne insanı dertten derde, bunalımdan bunalıma sokabilen bir duygudur. Bu duygu zaman içerisinde nefrete dönüşebileceği gibi aynı zamanda da asla olumsuz bir duyguya dönüşmemekle beraber, varlığını kuvvetli bir şekilde sürdürebilmektedir. Bu esnada ortaya çıkan sıkıntıların çözümleri genelde büyüler tarafından çözülmektedir. İşte tam bu esnada devreye gümüş kaşık büyüsü girmektedir. Büyünün geçmişi çok eskidir ki aşk için pek çok farklı yöntem ile büyü yapılmaktadır. İnsanlar sevdikleri kişiye doğal yöntemler ile ulaşamadığı zaman büyü yöntemini kullanmayı tercih ederler. Yani anlayacağınız üzere imkânsız aşklara çare bulan bu büyü, kavuşma yanlısı bir büyüdür. Büyülerin yapılmasındaki amaç genel olarak bağlılık ve sevgi içindir. Her insanın kendi doğasında bazı duyguları vardır. Bu duygular bazen nefret şeklinde bazen de sevgi şeklinde ortaya çıkabilmektedir. Kaşık büyüsü tam olarak bu iki zıt duyguya hizmet eden büyü grubuna girer. Yani kaşık büyüsü; sevgi ve nefreti içinde barındıran büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Gümüş kaşık büyüsü uygulama sırasında medyumlar üç harflilerin gücünden yararlanmaktadır. Bu yüzden bazı büyülerin yapımında gümüş nesnelere ihtiyaç duyulur. Gümüş nesnenin ne olduğu fark etmez. Genelde aşk büyüklerinin yapımı için bu maddelere ihtiyaç duyulur. Son derece ekonomik olan bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin sayısı son zamanlarda daha da çok artmıştır. Elbette kaşık büyüsüne gösterilen ilginin artmasının asıl sebebi başarılı sonuçlar elde edilmesi ve ekonomik olarak uygun olmasıdır. Gümüş kaşık büyüsü aşk için uygulanan güçlü büyülerden birisidir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün yapımında kullanılan malzemelerin hepsi birbirlerinden farklıdır. Kullanılan bu malzemelere göre büyünün gücü ve kişi üzerindeki etkisi de farklılık gösterir. Özellikle bazı büyülerin yapımı oldukça zordur. Bu tarz büyülerin etkileri çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etki eder. Bu yüzden de bu tarz büyüler çok daha sık tercih edilmektedir. Bu büyüler kara büyüler arasında yer almaktadır ve oldukça güçlü sonuçları vardır. Gümüş kaşık büyüsü de bu büyülerin içerisinde yer almaktadır. Gümüş kaşık büyüsü için medyuma giderken boyutlarının önemi olmayan bir gümüş kaşık götürmelisiniz. Bu gümüş kaşık bir tas okunmuş su içerisine daldırılır. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin ismi de okunarak kaşık üzerine büyü yapılmaya başlanır. En önemli husus ise bu kaşıkların yönleridir. Bu kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır aksi takdirde tam tersi bir sonuç alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak yönde bağlanarak birleştirilir. Bu yöntem iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Eğer kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o zamanda iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olur. Bu işlemler yapıldığında büyü tamamlanacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kısa zaman içerisinde kişi büyü nasıl isterse kişi de o şekilde hareket etmeye başlar. Devamlı olarak kişinin aklında siz olacaksınız. Gün içerisinde sürekli sizi düşünecek ve rüyalarında bile kişi sizi görecektir. Bu şekilde gümüş kaşık büyüsü tesirini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü güçlü etkilere sahip olduğu için amacınıza çok kısa bir zaman içerisinde ulaşacaksınızdır.

Gümüş Kaşık Büyüsü Yapılış Amacı Nelerdir?

Evliliğinde ciddi sorunlar yaşayan kişilerin evliliklerini kurtarmak için, sevgililer arasındaki soğukluğun giderilmesi ve aşklarının tekrar canlanması uygulanır. Aynı zamanda karşılıksız yaşanan platonik aşkların karşılıklı sevgiye dönüşmesi ve ayriyeten de özel hayatınızda size rakip olan birini güçsüz hale getirmek için ya da nefret ettiğiniz bir kişiye maddi manevi zarar vermek için de gümüş kaşık büyüsü yapılabilir.

 

 

Gümüş Kaşık Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin belirli etki süreleri vardır. Bu etki süresinin dışına çıkmamaya çalışmalısınız. Eğer büyünün etki süresi sona ererse kısa bir süre içerisinde kişi büyünün etkisinden çıkarak size karşı olan hislerini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Eğer büyüyü zamanında yenilemezseniz, kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altından kurtulacaktır. Bu yüzden de üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka çok dikkatli olmalı ve büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Kaşık büyüsü ile bağlama etki süresi yeniletildiği sürece büyü devam eder. Büyünün yeniletilmesi için medyuma gittiğinizde yine aynı gümüş kaşık üzerine büyülü sözcüklerin okuması gerekir. Büyü ancak bu şekilde yenilenecektir. Bu işlemi kendi başınıza yapmaya çalışmamalısınız. Gümüş kaşık büyüsü etki zamanı yeniletildikten sonra yine aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyünün gücü çok çarpıcı olduğu için kişi yine büyünün etkisi altına girecektir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüyü yaptırmak için medyuma gittiğiniz gibi bozulması için de mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum değil de eğer büyüyü siz bozmaya kalkarsanız büyünün tüm olumsuz etkilerini kendi üzerinize çekmiş olursunuz. Ayrıca büyü sizi de içine çekmeye başlayacak ve buna engel olamayacaksınız. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum gümüş kaşık büyüsü bozulması için üç harflilerden yardım alacaktır. Bu büyü üç harflilerin enerjileri kullanılarak bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra artık kişi yavaş yavaş kendi hayatına dönecektir. Fakat büyünün çarpıcı etkisi çok büyük olduğu için mutlaka kişinin belli bir süre boyunca kendini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini ve enerjisini toparladığında kendine gelecektir. Büyü gücünü tamamen kişi üzerinden yitirdiğinde artık kişi normal hayata dönüş yapacak ve normal bir şekilde hayatını sürdürmeye devam edecektir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyüden söz eden çok fazla ayet vardır. Büyü yöntemini kullanan kişiler amaçları ne olursa olsun mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu kişiler öldükten sonra cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini tavsiye edemeyiz. Büyüden kesinlikle uzak durmak gerek. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı seçmemelisiniz. Seçtiğiniz takdirde cezalandırılacağınızı unutmamanız gerek. Gümüş kaşık büyüsü ile sevdiğiniz insanı elde edebilirsiniz fakat bu durum kalıcı değildir. Doğal yollar ile sevdiğiniz insanı etkilemeye çalışabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insanı gerçekten hayatınıza katarsınız ve o her zaman sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise bu durum geçicidir. Ayrıca büyü yöntemini kullanmak Allaha da şirk koşmak demektir. Allah’ın yazdığı kaderi yok sayarak günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmak gerek. Hiç bir şekilde sizlere büyü yöntemi tavsiye edilmez. Büyü yöntemini kullandığı zaman sizde olumsuz etkileneceksiniz. Bu yüzden büyüden uzak durmalı bu yöntemi kullanmamanız gerekir.

Son olarak şunu unutmayalım ki tüm işleri olduran yüce Allah’tır. Kader ve mukadderat sadece ve sadece Allah’ındır. Biz hiçbir şekilde müdahalede bulanamayız. Bir kişiye Allah yardımcı olur ise o kişiye hiçbir şekilde sihir etki etmez, büyü etki etmez. Sadece bu tür işlerle uğraşan ve yapanlara günah yüklenir. Ayrıca büyü yapmak Allah’a şirk koşmak olarak sayıldığı için ne sebeple olursa olsun büyünün yapılmaması gerekir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş, Kaşık, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı