Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 20:00 Bu haber 693 kez okundu
 
Gümüş Tepsi Büyüsü ile Aşık Etme
Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi de dahil olmak üzere bütün büyü işlemleri dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Büyü yöntemini kullanarak mutlu olmayı denemek yerine bunu daha güzel ve günah olmayan yollarla yapmalısınız. Sevdiğiniz kişiden karşılık bulmak için daha normal yollar tercih etmelisiniz. Büyü yaparak sevdiğiniz kişinin iradesini yok etmiş olursunuz.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Gümüş Tepsi Büyüsü ile Aşık Etme

Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi çok merak edilen konular arasındadır. Sevgisine karşılık bulmak isteyen kişilerin merak ettiği ve tercih ettiği büyü türlerinden biridir. Bu büyü türlerinin genel anlamda kullanılma amacı aşktır. Kişi aşkına karşılık bulamadığı durumlarda büyü yöntemiyle kendisine bağlamayı ve aşık etmeyi tercih etmektedir. Bu sebeple gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi çok sayıda insan tarafından tercih edilmiştir. Bu büyü türü yapısı bakımından güçlü büyüler arasında bulunmaktadır. Yapımı da oldukça zor büyülerden biridir. Bu sebeple bu büyü türünü tek başınıza yapmamalısınız. Riskli bir işlem olmasından dolayı büyü yapımı sırasında yapılacak en küçük hata sizin zarar görmenize ve büyünün ters tepmesine sebep olacaktır. Böyle zor bir büyü için alanında uzman bir medyum bulmalısınız. Medyumlar büyü yapımı konusunda oldukça deneyimli ve bilgili kişilerdir. Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi için bulacağınız medyumun çok iyi olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlardan uzak durmalısınız. Böyle bir durumda büyünün hiç etkisi olmaz. Medyum büyü işlemini tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini görmeye başlayacaksınız.

Gümüş Tepsi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işleminin nasıl yapıldığı en çok merak edilen konular arasındadır. Sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişiler bu büyü yöntemini oldukça fazla tercih etmişlerdir. Büyü yapımı için gerekli olan bazı malzemeler vardır. Bu malzemelerin başında adından da anlaşılacağı üzere gümüş tepsi gelmektedir. Tepsinin gümüş olması etkisinin fazla olması açısından önem taşımaktadır. Büyünün birden fazla yapılma amacı bulunmaktadır. Sevgisine karşılık bulmak isteyen kişilerin dışında eski sevgilisiyle barışmak isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. Gümüş tepsi ile aşık etme işlemini her kişiye yapmanız mümkündür. Dikkatli olmanız gereken bazı önemli noktalar vardır. Büyü yapımında medyuma vereceğiniz bilgilere dikkat etmelisiniz. Büyü yapmak istediğiniz kişinin bilgilerinden birini bile eksik ya da yanlış yazmanız durumunda büyü başka bir kişiye etki edecektir. Bu noktada dikkatli olduktan sonra büyü için medyuma gidebilirsiniz. Medyum gümüş tepsi üzerine büyü için gerekli olan sözcükleri söyler. Böylece büyü yapım işlemi tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içinde etkisini görmeye başlarsınız.

Gümüş Tepsi Büyüsü Etkileri

Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konuların arasında nasıl etkileri olduğu da bulunmaktadır. Bu büyü işlemi oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bunun başlıca sebebi büyünün güçlü bir yapıda olmasıdır. Bu yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişiden kısa zaman içinde karşılık görmeniz mümkündür. Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işleminin etkilerinin başında büyü yaptığınız kişinin sürekli sizi düşünmeye başlaması gelir. Bu etkinin yanında kişi sürekli sizin yanınızda olmak isteyecektir. Sizin yanınıza gelmek için kendisine türlü bahaneler bulacaktır. İlerleyen zaman içinde gece rüyalarında bile sizi görmeye başlayacaktır. Bu etkilerin yanında kısa zaman içinde size açılacaktır. Büyünün etkisiyle sevdiğiniz kişinin kontrolü tamamen size geçer. Kendi iradesini artık kullanamaz duruma gelir. Siz ne isterseniz onu yapmaya başlar. Büyü etkilerinin bu kadar fazla olması çevresindeki insanlar tarafından da fark edilmektedir. Ayrıca bu büyü yöntemini kullanarak evlenmek istediğiniz insanı ikna etmeniz de mümkündür. Büyünün etkisiyle sevdiğiniz kişi evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacak ve size bunu açacaktır. Bu büyü yöntemiyle sevdiğiniz kişi ile evlenmeniz de mümkündür.

Gümüş Tepsi Büyüsü Tesir Süresi

Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de ne kadar süre tesir göstereceğidir. Büyü yapım işlemi tamamlandıktan sonra yaklaşık iki hafta sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Etkisini göstermeye başladıktan sonra kişinin davranışlarından bunu anlamanız mümkündür. Büyü ne kadar güçlü bir yapıda olsa da belirli bir tesir süresi vardır. Tesir süresi bittikten sonra büyü yapılan kişi normal hayatına dönmeye başlar. Zaman içinde size olan ilgisini yitirecektir. Sebepsiz tartışmalar ve soğukluk yaşamanız mümkündür. Bu etkilerin sonrasında büyü yaptığınız kişi sizden ayrılmak isteyecektir. Böyle bir durumu yaşamak istemiyorsanız büyü yenileme işlemi yapmanız gerekir. Büyü yenileme işlemi yaptıktan sonra kişi yine size bağlanacaktır. Büyü yenileme işlemini kendiniz yapmamalısınız. Bunun için iyi bir medyum tercih etmelisiniz. Oluşabilecek tehlikelerden korunmak için büyü yenileme işlemini bir medyumun yapması sizin için daha yararlı olacaktır.

Gümüş Tepsi Büyüsü Günah Mıdır?

Gümüş tepsi büyüsü ile aşık etme işlemi de dahil olmak üzere bütün büyü işlemleri dinimize göre günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Büyü yöntemini kullanarak mutlu olmayı denemek yerine bunu daha güzel ve günah olmayan yollarla yapmalısınız. Sevdiğiniz kişiden karşılık bulmak için daha normal yollar tercih etmelisiniz. Büyü yaparak sevdiğiniz kişinin iradesini yok etmiş olursunuz. Allah her kişiye ayrı bir kader çizmiştir. Büyü yöntemini kullanarak bu kadere karşı gelmiş olursunuz. Büyü kullanarak elde edeceğiniz sevgi gerçek bir sevgi değildir. Ayrıca bu şekilde elde edeceğiniz sevgi büyünün tesir süresi dolduğu zaman bitecektir. Büyünün etki süresi dolduğu zaman sizden ayrılmak isteyecektir. Büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz insana da zarar vermiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmamalısınız. Biz size büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş, Tepsi, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Haber Yazılımı