İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kemer Büyüsü
Kemer Büyüsü
Papaz Büyüsü
Papaz Büyüsü
Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 20:57 Bu haber 2578 kez okundu
 
Gümüş Yüzük Büyüsü
Gümüş yüzük büyüsü pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Genel olarak bu büyü aşk için insanların tercih ettiği bir yöntemdir. Bu büyü oldukça güçlü bir büyüdür. Yapılışı zor olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişiler üzerinde kalır ve kısa zamanda büyü tesirini göstermektedir.
GÜMÜŞ BÜYÜSÜ Haberi
Gümüş Yüzük Büyüsü

Büyülerin pek çok farklı yapılış şekilleri ve amaçları vardır. Bu amaçlarına göre farklı materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Bu materyaller büyünün gücünü belirlemektedir. Büyünün güçlü olabilmesi için olabildiğince zor materyaller tercih edilmektedir. Bu materyaller özellikle gümüş olur ise büyünün gücü çok daha büyük olacaktır. Gümüş yüzük büyüsü pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Genel olarak bu büyü aşk için insanların tercih ettiği bir yöntemdir. Bu büyü oldukça güçlü bir büyüdür. Yapılışı zor olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişiler üzerinde kalır ve kısa zamanda büyü tesirini göstermektedir. Gümüş yüzük büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa zamanda sevdiği insan ile birlikte olacaktır ve kişi size aşık olacaktır. Gümüş yüzük büyüsünün tesiri çok kuvvetli olduğu için çok kısa bir süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyüler genel olarak mistik güçler kullanılarak yapıldığı için kişiler mutlaka bu tarz büyülerin yapımı için medyuma gitmelilerdir. Kişi kendi başına hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktide büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve mistik güçlerinde dikkatini çekeceği için musallat olma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gümüş yüzük büyüsü yapımı için bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Gümüş Yüzük Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Gümüş yüzük büyüsü ve diğer tüm büyüler dinimizce çok büyük günahtır. Büyü yöntemini kullanarak istediğiniz gibi insanların duygu ve düşüncelerini değiştirebilirsiniz. Bu yüzden kişi artık kendi kararlarını kendi veremez hale gelir ve iradesini kullanamadığı için hayatı değişecektir. Bu yüzden kişilerin hayatları ve kaderleri değişecektir. Dinimizce büyü ne amaçla olursa olsun günahtır ve bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Hiçbir şekilde büyü yaparak amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanmadan doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Gümüş Yüzük Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Gümüş yüzük büyüsü yapımı için medyumlar gümüş bir eşya kullanmaktadırlar. Bu gümüş eşya üzerine aşk büyüsü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Daha sonra bu büyülü gümüş eşyanın mutlaka kişinin evinde kimsenin görmeyeceği bir yere saklanması gerekmektedir.  Büyünün kesinlikle kaybolmaması ve kişinin evinin dışına çıkmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkileri de kişi üzerinden kalkacaktır. Gümüş yüzük büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarının kısa zaman içerisinde değiştiğini göreceksinizdir. Kişi artık kendi gibi değil de sanki bir başkası gibi hareket etmeye başlayacaktır.  Kişi iradesini kullanamadığı için büyü nasıl isterse o şekilde hareket edecektir.  Büyünün etkisi ile kişi size aşık olacaktır. Büyü ne kadar uzun sürer ise kişi de sizi o kadar uzun süre sevmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi kısa zaman içerisinde terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli süreler ile yeniletilmesi gerekmektedir.

Gümüş Yüzük Büyüsünün Yeniletilmesi İçin Gerekli Süre

Gümüş yüzük büyüsü çok güçlü büyülerden biridir fakat belli bir süre sonunda büyünün etkileri zayıflamaya başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde normal davranışlarına geri dönecek ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyünün süresi bittiği için kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişinin üzerindeki büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki tesiri devam edecektir. Büyü yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle büyünün yeniletme işlemlerini kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi için de gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan hareketlerinden kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranmaya başladı ise ve sürekli olarak kavgalar ediyorsanız kısa sürede büyünün tesir süresi bitecek demektir. Gümüş yüzük büyüsü yeniletildikten sonra çok daha güçlü bir şekilde kişi üzerinde etki etmektedir. Ayrıca büyülerin gücü artısın diye medyumlar farklı yöntemler de denemektedirler. Genelde ek bağlayıcı büyüler kullanılarak ana büyünün gücünün ve tesir süresinin artması sağlanmaktadır. Bu şekilde büyüyü sürekli olarak yenilemenize de gerek kalmayacaktır.

Ek Bağlayıcı Büyüler

Ek bağlayıcı büyüler ana büyüye uygun bir biçimde yapılmalıdır. Aksi taktirde büyünün etkileri kişiyi etkilemez. Bu yüzden gümüş yüzük büyüsüne ek olarak bağlayıcı büyü bağlama büyüleri tercih edilmelidir. Bağlama büyüleri yapıldıktan sonra büyünün tesir gücü iki katına çıkar ve çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülmektedir. Bu şekilde büyüler kişiyi daha uzun süre etkileyeceği için sevdiğiniz kişi ile daha uzun süreli olarak birlikte olacaksınızdır.

Gümüş Yüzük Büyüsünün Bozulması Zor Mudur?

Gümüş yüzükl büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kısa süre içerisinde kişileri tesiri altına alır. Bu yüzden bu büyünün yapımı da bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişiler büyülerin bozulması için kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler büyülerin olumsuz özelliklerini ve üç harflilerin dikkatini çekeceklerdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü bozdurmalısınız. Büyü bozma işlemleri için medyum gene üç harflilerden yardım alacaktır. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra büyünün etkileri belli bir süre daha kişi üzerinde kalacak zamanla bu etkiler kaybolacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gümüş, Yüzük, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı