İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Biber Büyüsü
Biber Büyüsü
Kara Büyü
Kara Büyü
Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 23:31 Bu haber 4559 kez okundu
 
Kabak Büyüsü
Kabak büyüsü aslında geçmişte sıklıkla uygulanan büyü çeşitleri arasında yer alsa da günümüzde pek sık adı anılmamaktadır. Aslında kabak büyüsü bal kabağından yapılmaktadır. Buna göre aslında ismi de bal kabağı büyüsü olarak da bilinse de genellikle medyumlar kabak büyüsü olarak adlandırmaktadır.
KABAK BÜYÜSÜ Haberi
Kabak Büyüsü

Kabak büyüsü aslında geçmişte sıklıkla uygulanan büyü çeşitleri arasında yer alsa da günümüzde pek sık adı anılmamaktadır. Aslında kabak büyüsü bal kabağından yapılmaktadır. Buna göre aslında ismi de bal kabağı büyüsü olarak da bilinse de genellikle medyumlar kabak büyüsü olarak adlandırmaktadır. Kabak büyüsü, genellikle aşk büyüleri arasında yer alan geri getirme büyüsü sırasında yapılan işlemleri içermekte olup, yani giden sevgiliyi geri getirme, giden eşi geri getirme gibi amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Kabak büyüsü kader değiştirmeye neden olduğu için kara büyüler arasında yer almakta olup, aslında pek fazla da yapılan ve uygulanan büyü değildir. Kabak büyüsü hakkında merak edilen nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur gibi pek çok merak edilen bilgilere yazımızın devamında yer vereceğiz.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabak büyüsü belli aşamalar ile yapılmakta olup, kesinlikle bir medyum tarafından yönlendirme yapılarak uygulanmalıdır. Aksi halde kendiniz yaptığınız işlemler çok fazla doğru olmadığı gibi yanlış bir büyüye neden olabilir. Bunun için uzman bir medyum eşliğinde bu büyü uygulanmalıdır. Fakat genel olarak kabak büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler vereceğiz. Medyum tarafından seçilen bal kabağının içi oyularak kabak büyüsüne başlanır. Oyulan bal kabağının içerisinde kesinlikle çekirdek kalmaması gerekmektedir. Aksi halde büyünün etkisi düşer ve uygulama sonuçsuz kalabilir. Bal kabağına belli başlı tılsımlı sözcükler okunur.  Bu sözcükler büyüyü yaptıran kişi tarafından medyumdan alınarak okunacaktır. Bilinene göre bu tılsımlı sözcükler 11 kez okunması gerekmektedir. Kabak kuluçka işlemine bu aşamada başlanacak olup, kuluçka işlemi 2 gün sürmektedir. Bu işlem sırasında da kabağa belli başlı tılsımlı sözcükler okunması gerekmektedir. Yine bu tılsımlı sözcükler medyum tarafından alınmalıdır. Kabak kurumaya bırakılır ve bu sürede yine belli dönemlerde tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Kuruyan kabak çürümeye başladığında ise büyü tutmuş olur ve etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlar. Görüldüğü üzere tılsımlı sözcükler üzerinde yapılan büyü çeşittidir kabak büyüsü.

Kabak Büyüsü Etkileri

Kabak büyüsü etkileri giden kişileri yani terk edilen kişileri döndürmek amacı güdmesinden dolayı etkisi de bu yöndedir. Kabak büyüsü oldukça etkili bir büyü olup, insan hayatında belli başlı yan etkiler de vermektedir. Kişinin kendi iradesi dışında geri dönmesinden dolayı bazı depresif haller ve bazı psikolojik durumlar büyüye maruz kalan kişiler tarafından görülmektedir. Kabak büyüsü etkileri tabi ki kısa sürede kendisini göstermekte olup, bu etki bariz şekilde kendisini hissettirilecektir. Kabak büyüsü etkileri aynı zaman da kendisini ilk olarak yavaş yavaş hissettirir ve devamında ise net olarak geri dönme işlemi tamamlanmış olur. Aynı zaman da kabak büyüsü ilişkinizin daha güçlü olarak göstermesine yardımcı olur.

Kabak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kabak büyüsü nasıl bozulur konusunda aslında bozulur mu sorusu daha çok gelmektedir. Kabak büyüsü de her büyüde olduğu gibi bozulması mümkün olan büyüler arasındadır. Fakat bu büyü kesinlikle kolay bozulan büyüler arasında yer almaz. Çünkü kabak büyüsü etkisi güçlü büyülerden olup, bozulması da zordur. Fakat kabak büyüsü etkilerini azaltmak ve bozulmasına destek vermek amacı ile büyü bozan dualardan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde büyünün etkilerini minimum seviyeye indirmeniz mümkün olacaktır.

Geri Getirme Vefki

Büyüler her zaman zararlı ve kişilerin günaha girdiği işlemler olup, kabak büyüsü ya da herhangi bir büyü uygulaması doğru değildir. Bu işlemler dinimiz gereğince de yasaklanmış olup, zararlı bulunmaktadır. Büyü yapan ya da yaptıran kişiler fark etmeksizin kesinlikle aynı günaha ortak olurlar. Bunun yerine geri getirme vefklerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Geri getirme vefki, kişilerin büyü gibi zararlı işlemlerden yararlanmadan sadece dualar ile yapılan vefk, celb gibi işlemlerden yararlanarak kolaylıkla sevgilisini, eşini geri getirebilir. Bu işlemler için hocamız sizlere destek verecek olup, kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Vefkler yüzde 80 ihtimal ile gerçekleşmekte olup, vefkler uzman medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Her medyum vefk veya celb uygulamasını yapamaz. Çünkü vefk ve celbler hassas işlemler içererek dualar ile uygulanmaktadır. Bunun içinde alanında uzman olan medyumlar bu uygulamayı yapabilir. Geri getirme vefki için hocamız ile iletişime geçmeniz mümkün bir durum olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kabak, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı