İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 22:26 Bu haber 2441 kez okundu
 
Kabak Büyüsü
Büyüler çok eski zamanlardan bu yana uygulana bir yöntem olup genel olarak aşk için ya da çiftleri ayırmak için sık sık kullanılmaktadır. Büyülerin hepsi farklı amaçlar ile yapılır. Bu amaçlara göre de yapılış şekilleri farklılık göstermektedir. Kabak büyüsü genellikle kişilerin sevdikleri insanı etkileyebilmek için kullandıkları büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.
KABAK BÜYÜSÜ Haberi
Kabak Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana uygulana bir yöntem olup genel olarak aşk için ya da çiftleri ayırmak için sık sık kullanılmaktadır. Büyülerin hepsi farklı amaçlar ile yapılır. Bu amaçlara göre de yapılış şekilleri farklılık göstermektedir. Kabak büyüsü genellikle kişilerin sevdikleri insanı etkileyebilmek için kullandıkları büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Kabak büyüsü yapıldıktan sonra karşı cinste kısa sürede değişiklikler olmaya başlayacaktır. Kişi artık kendisi gibi davranmaz ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket edecektir. Kabak büyüsü güçlü bir büyüdür ve mutlaka kişilerin bu büyüyü uygulamaları tehlikeli olacaktır. Kişi internetten okuduğu bilgilere göre  bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çeker ve olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü yaptırdığınızda büyünün olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olacaksınızdır.

Kabak Büyüsü Etkili Bir Büyü Müdür?

Kabak büyüsü gibi büyüler aşk için uygulanan büyülerdir ve etkileri büyüktür. Çok kısa süre içerisinde bu etkiler kişi üzerinde görülmeye başlanır. Bu büyü etkisini kısa süre içerisinde gösterdiği için amacınıza da çok kısa bir süre de ulaşacaksınızdır. Kişi büyü uygulandıktan birkaç gün sonra büyünün tesiri altına girer ve sizi düşünmeye başlayacaktır. Kabak büyüsü yapımı ile kolay bir büyü olsa da her aşk büyüsünde uygulandığı gibi bu büyüde de üç harfliler tercih edilmektedir. Üç harfliler büyünün çok daha güçlü bir hal almasını sağlar. Bu şekilde çok daha güçlü bir hale gelen büyü çok kısa sürelerde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Kabak büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde büyü bir kabak üzerine yapılır. Bu kabak üzerine 7 kez aşk büyüsü okunur ve bu işlem 7 gün boyunca devam eder. Büyü yapılırken büyü yapılacak olan kişinin ismi de bu kabak üzerine okunmaktadır. Ancak bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyünün yapımında üç harflilerden de yardım alınmaktadır. Kabak büyüsü tamamlandıktan sonra büyülü kabak mutlaka kişinin evinde bir yere saklanmalıdır ya da kişiye yedirilmelidir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisi yavaş yavaş kişiyi sardığında kişinin hareketlerinde büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi tamamen kendi hareketleri ve iradesi dışında davranışlar sergiler. Kişideki bu davranış değişikliği çevresi tarafından anlaşılsa bile kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için hiçbir şekilde kendindeki bu davranış değişikliğini fark edemeyecektir.  Bu yüzden kişi tamamen büyünün etkisi ile hayatına devam eder.

Kabak Büyüsü Kişinin Davranışlarını Nasıl Değiştirir

Kabak büyüsü uygulandıktan sonra kişi artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de tamamen büyü nasıl isterse öyle yaşamaya başlayacaktır. Özellikle büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişide bu vesveseler doğrultusunda hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler giderek daha da artacaktır ve duyguya dönüşecektir. Kişi kısa zamanda size karşı hisler besler ve bu hislerini dile getirecektir. Bu  şekilde kabak büyüsü ile sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Kabak büyüsü sürdüğü müddetçe kişi sizin yanınızda olacak ve sizi sevecektir.

Kabak Büyüsü Ne Kadar Sürer

Kabak büyüsü etkili aşk büyüleri arasında yer alır bu yüzden de uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. Kişi büyünün süresi boyunca sizin yanınızda olacaktır. Fakat büyünün tesir süresi hiçbir şekilde sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra bu büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için kendi duygularına geri dönecek ve sizi sevmediğini anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri kalıcı olacaktır. Kabak büyüsü yeniletilme işlemleri için kişiler tekrar medyuma gitmelilerdir ve aynı şekilde büyünün yeniletilmesini sağlamalılardır. Büyünün yeniletilme işlemleri için hiçbir şekilde kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmeye başlayacaktır. Kabak büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene size bağlı bir hale gelecektir. Fakat büyünün yeniletilme işlemleri mutlaka büyünün etkisi kişi üzerinden geçmeden önce yapılmalıdır. Eğer büyü etkileri kişi üzerinden kalkarsa kişi ne olup bittiğini kısa zamanda anlayacaktır. Bu yüzden tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir.

Kabak Büyüsünün Tesir Süresinin Bittiği Nasıl Anlaşılır

Kabak büyüsünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz.  Kişi artık size karşı olumsuz ve soğuk davranışlar sergilemeye başlamış ise kısa zaman içerisinde sizden ayrılacaktır. Büyü tesirini kaybetmeye başladığı için kişi de sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Kabak büyüsü tesir süresinin bitip  bitmediğini bu şekilde rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Kabak Büyüsü Tehlikeli Midir

Büyüler genel olarak üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bazı tehlikeli durumlar oluşabilmektedir. Kabak büyüsü  de bu varlıklar ile yapıldığı için dikkat edilmez ise musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Kişiler bu tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalamamak için büyüyü mutlaka medyuma giderek yaptırmalılardır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kabak, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı